Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi mi mix 2s или Huawei P20
#1

Здравейте ,колебая се между тези два телефона.Знам че като производителност ,микса ще е една идея по бърз ,но това едва ли ще се усети.По важно ми е как е качеството на камерите.При Mix 2s,знам че явно поради по добрия софтуер се справя по добре от Mi8 и го сравняват с Galaxy s9.Huawei P20 ,обаче поне на хартия има по добра камера,дали е така наистина.Батерията вероятно също ще е с една идея по добра на P20.P 20 pro също е вариянт но ми идва малко голям.Та ако ще се гледа първо камера и второ батерия ,кой е по добрия избор според вас.
Цитирай
Аксесоари
#2

Тъй като съм имал и двата телефона ще ти отговоря. П20 със сигурност е по-удобния телефон: по-лек, по-тесен. П20 със сигурност е по-грозния телефон: има ноч, има нескопосано разположен пръстов отпечатък. Миксера със сигурност е по-красивия телефон, както и се усеща по-качествен(може би заради керамиката). Миксера със сигурност е по-тежкия и малко по-неудобния за държане. Батерията не съм забелязал да има някаква осезаеми разлики. Камерата: с Gcam(инсталира се само като apk без никакви врътки) миксера със сигурност снима по-добре. Селфи камера освен за разговори не ползвам и за това не мога да я коментирам. Миксера със сигурност е по-бързия и по производителен телефон. П20 про не съм имал и няма да го сравнявам. Общо взето премери си личните предпочитания и вземи решение.

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)