Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с изчакващо повикване
#1

Здравейте, имам следния проблем, когато говоря и някой ми звъни му дава заето, телефона се ползва с една сим карта сега, звъних на оператор и каза че услугата изчакващо повикване е активна.Операторът е теленор ако има значение
Цитирай
Аксесоари
#2

Набери *#43# и виж какъв статус ще ти даде, то си е активно от оператора, но дали е активирано от телефона?
Ако не е активно, активирай с набиране на *43#

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#3

И аз се чудя как да активирам изчакващо повикване от телефона. С код *#43# и *43# не се получава при мен. Като го набера нищо не се случва. Телефонът е Xiaomi Mi A2 6/128.
Цитирай
#4

*43# и зелена слушака, за да се набере като номер.

#43# деактивиране
*#43# проверка

Преди за предлатени карти (при някои оператори) не се предлагаше услугата, не знам дали са го променили.
За фирмени/корпоративни карти някои оператори изискват услугите да пускат/спират само през обслужващия служител.

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
Цитирай
#5

Google Search -

How do I activate call waiting on MI a2?

Open DIALER (click on phone icon) >> click MENU (3-vertical-dots icon beside contact search) >> SETTINGS >> CALLING ACCOUNTS >> click on SIM 1 or 2 (on which you want to enable call waiting) >> CALL SETTINGS >> ADDITIONAL SETTINGS >> there you will find CALL WAITING option, check & it's DONE!

Nice,a? Wink
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)