Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Снимане на видео със A8 2018
#1

Здравейте съфорумници...
Отскоро се сдобих със телефончето засега се държи мн добре но отскоро забелязах един мн разочароващ проблем.
При стартиране на запис на видео образа става по тъмен от това което се снима във момента,  и видео става доста тъмно това се случва само при места със приглушена светлина примерно във дискотека или бар.
Някой има ли наблюдения за това нещо и проблема решим ли е със някой апп от стора пробвах със един не става.
Поиграх си доста и със настройките но няма ефект.

(2019-02-13, 08:57:47)Kambera22 написа:  Здравейте съфорумници...
Отскоро се сдобих със телефончето засега се държи мн добре но отскоро забелязах един мн разочароващ проблем.
При стартиране на запис на видео образа става по тъмен от това което се снима във момента,  и видео става доста тъмно това се случва само при места със приглушена светлина примерно във дискотека или бар.
Някой има ли наблюдения за това нещо и проблема решим ли е със някой апп от стора пробвах със един не става.
Поиграх си доста и със настройките но няма ефект.
П.с. пробвах със едно старо s3 дори той снима по светло 
Цитирай
Аксесоари
#2

Не съм забелязал такъв проблем, даже сега пробвах клип за 5 секунди, и снимка на едно и също място - еднакво светли ми изглеждат.
Ресетнете настройките на камерата по подразбиране.
Препоръчвам да идете до някой магазин и да сравните видеата там с някой мострен апарат, ако нямате познат със същия....
Но как да приглушите светлината?...

Samsung Galaxy Y Duos GT-S6102 -> Huawei P8 Lite SS White -> Xiaomi Redmi 4X 3/32 -> Samsung Galaxy A71
Alcatel One Touch Idol 6030X -> Huawei P8 Lite DS Black -> Samsung Galaxy A8 (2018)
[-] 1 потребител изказва благодарност на stefanvalja за това мнение:
  • Kambera22
Цитирай
#3

Да не би да имаш кофти протектор или гръб да ти прави мизерии с сензорите.
Цитирай
#4

(2019-02-13, 17:32:32)stefanvalja написа:  Не съм забелязал такъв проблем, даже сега пробвах клип за 5 секунди, и снимка  на едно и също място - еднакво светли ми изглеждат.
Ресетнете настройките на камерата по подразбиране.
Препоръчвам да идете до някой магазин и да сравните видеата там с някой мострен апарат, ако нямате познат със същия....
Но как да приглушите светлината?...

Колега опитай някъде където е полумрачно, този ефект се получава само на такива места. 
примерно когато гледаш дадено място през камерата при тази бленда f 1.7 се вижда всичко дори и във полумрак дори да не е всичко ппне силуети  но когато стартираш запис видео това което се вижда във полумрака става почти тъмно все едно камерата не улавя светлината която до преди малко ясно се е виждала важно е да отбележа че на слънчева светлина или изк. Осветление снима си нормално.
С други думи и накратко казано във по тъмните места не се справя добре видеото.
Пробвах със ресет на настройките но няма промяна
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)