Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Контакти-редактиране?
#1

Здравейте, телефона е Note4, модел SM-N910C.
Проблема ми се състои в следното:
Отварям си контактите, избирам един контакт, искам да го редактирам, променям го(например от IVAN го променям на IVAN-2), запазвам го. После, като отворя контактите виждам контакт IVAN,  и контакт IVAN-2, но в първият няма телефонен номер, а само мелодията му за звънене! Къде е проблема?
Благодаря!
Цитирай
Аксесоари
#2

Провери контакта да не запомнен в сим картата.

 
Цитирай
#3

Виж и къде другаде фигурира. Google, Viber, WhatsApp. Този Иван, който остава.
(2019-02-14, 11:33:33)CARDI написа:  Здравейте, телефона е Note4, модел SM-N910C.
Проблема ми се състои в следното:
Отварям си контактите, избирам един контакт, искам да го редактирам, променям го(например от IVAN го променям на IVAN-2), запазвам го. После, като отворя контактите виждам контакт IVAN,  и контакт IVAN-2, но в първият няма телефонен номер, а само мелодията му за звънене! Къде е проблема?
Благодаря!

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай
#4

Да, има го във Viber, скайп, уатсап. Как да го избегна?
Цитирай
#5

(2019-02-14, 12:23:48)CARDI написа:  Да, има го във Viber, скайп, уатсап. Как да го избегна?
Просто го изтрий. Поне при мен се получава. Ако не става от контактите, то директно от приложенията. И после пак погледни как са нещата в контактите. Колегата правилно ти намигна и за сим картата. Същата работа.

П.П.

Ако имаш повече от един gmail account, защото аз примерно използвам 6. То се огледай къде и как е записан също Wink

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай
#6

Да, изтривам го и остава редактираният, но защо се получава така? Сега редактирах 32 контакта, те станаха 64, изтрих старите и всичко е ок! Нямам други акаунти! Преди не се е получавало така. Често редактирам контакти, досега не е имало такъв проблем!
Цитирай
#7

(2019-02-15, 15:26:22)CARDI написа:  Да, изтривам го и остава редактираният, но защо се получава така? Сега редактирах 32 контакта, те станаха 64, изтрих старите и всичко е ок! Нямам други акаунти! Преди не се е получавало така. Често редактирам контакти, досега не е имало такъв проблем!
Така като не мога да го видя ми е трудно да кажа. Опитах при мен и всичко е нормално. Освен Google contacts да ти прави мизерия някаква...

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)