Анкета: Използвате ли опцията Always on Display на вашите смартфони и защо? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да, защото изглежда красиво
9.66%
14
9.66%
Да, защото е полезно
24.83%
36
24.83%
Да, но в определени часове, плюс предните два отговора
20.00%
29
20.00%
Не, хаби ненужно батерия
22.76%
33
22.76%
Не, притеснявам се да не се отпечата върху екрана
1.38%
2
1.38%
Не, не ми харесва
9.66%
14
9.66%
Кейса я спира да работи
0%
0
0%
Включена е по подразбиране и не съм се интересувал/а.
0%
0
0%
Нямам такава опция.
10.34%
15
10.34%
Друго
1.38%
2
1.38%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Използвате ли опцията Always on Display на вашите смартфони и защо?
#26

Аз пък не познавам нито един такъв човек.

И аз не ползвам тази "екстра". Ще призная, че научих, че се води екстра преди година макс.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#27

(2019-02-17, 23:57:35)pepy1 написа:  На всеки според потребностите! Доста българи носят часовници, които струват много повече от телефоните им, но си вадят телефоните от джоба и гледат колко е часа!
За моя радост, такива не познавам. Ползвам смарт гривна и обикновено нея поглеждам за часа. Когато телефона е в джоба, AOD не работи.

И нещо друго, извън темата. Страшно ми е удобно да ползвам Lift2Wake и Intelligence Scan. Само вдигам телефона и той се отключва.
Цитирай
#28

Как мога да настроя телефона така, както е на първата снимка? В смисъл, известията от ел.поща, смс и др. Да са видими по този начин?

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#29

Първата снимка май е малко фотошопирана xD Не мисля,че има такава опция.
Цитирай
#30

Не е. В момента на получаване на известие се визуализира по този начин, след което става просто икона. Поне при Pixel (какъвто е и телефона на снимката), за другите може и да има разлика.

iPhone 14 Pro
Цитирай
#31

Използвам опцията и ми е адски удобна и полезна. След update до Pie използвам новата функционалност AOD да се показва само при тап.

Samsung Galaxy S20 Plus

Цитирай
#32

Ползвам от 6:00 до 0:00 часа защото е полезно.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#33

А аз от 22 до 07 го изключвам, защото няма кой да го гледа. Другият вариант е "пльос по лице" и той сам си се изключва.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#34

Нон стоп го ползвам,нощно време си поглеждам и часовника като ми потрябва

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#35

Не, ползвам телефона си с калъф.
Цитирай
#36

Ползвам го, защото е доста удобно.

iPhone 4S > iPhone 7 Plus > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy Note 20 Ultra > iPhone 13
Цитирай
#37

Нон-стоп ми стои, на LG-то.
Освен ,че е красиво ,сложил съм му custom снимка, е и полезно.
Цитирай
#38

Откакто се появи като опция в OnePlus, вече ми е включена. Удобна е и не свети постоянно на дисплея, а само при нужда.

 
Цитирай
#39

Никога не съм я ползвал и няма и да я ползвам абсолютно ненужна ми е.

DEVICE: Galaxy S22 Plus  ROM: Stock OneUI KERNEL: Stock RECOVERY: Stock
[-] 1 потребител изказва благодарност на astankov за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#40

(2021-08-04, 08:20:29)astankov написа:  Никога не съм я ползвал и няма и да я ползвам абсолютно ненужна ми е.


Подобно. Махам и всякакви ефекти, тапети и кечета тип детска радост.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#41

Много е приятно екранчето с подобна възможност за композиране и визуализиране...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#42

Какво да я ползвам, при положение че - ако телефона не е ползван „**“ секунди или минути - минава в „спящ режим“ и екрана угасва?

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай
#43

Ползвах я,но ми хаби излишно батерията,а и на открито,на слънце,не мога да видя часовника.За това вече не я ползвам.
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • jhoro
Цитирай
#44

Може ли да върнете и анкети от 2007ма, например какво предпочитате телефон с копчета или екран дето се пипа с пръстите?

По темата: да ползвам го и то много, псувам постоянно Епъл затова, че я нямат тази функция. То при тях всичко с клизма става, докато не им очукаш айфона по дебелата им кратуна, не слагат функцията.
Цитирай
#45

(2021-08-04, 11:00:25)jhoro написа:  Какво да я ползвам, при положение че - ако телефона не е ползван „**“ секунди или минути - минава в „спящ режим“ и екрана угасва?

Как ще угасва?24 часа ми работи AOD и никога не изчезва,а нощно време поне 8 часа със сигурност не пипам телефона

(2021-08-04, 11:39:33)DoryanY написа:  Ползвах я,но ми хаби излишно батерията,а и на открито,на слънце,не мога да видя часовника.За това вече не я ползвам.

Колко да я хаби?бах тая батерия,махаш авто за светлина,демек даваш му макс и всичко се вижда,дори на деректна слънчева светлина

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#46

@Sokolchev И на максимална и минимална яркост при мен е едно и също,на пряка светлина почти не се вижда.
Цитирай
#47

Не я ползвам, защото ако не е постоянно включена не виждам веднага ако нещо съм пропуснал. А ако е пък включена се вижда всичко, но много хаби батерия. На мен батерията ми е по- важна, затова ползвам външна програма, която на принципа на ЛЕД известяване само ми показва, че има нещо пропуснато.

Добре тренираните рефлекси са по бързи от късмета.
Цитирай
#48

(2021-08-04, 12:42:45)Sokolchev написа:  ...Колко да я хаби? бах тая батерия, махаш авто за светлина, демек даваш му макс и всичко се вижда, дори на деректна слънчева светлина
Средно 4-5% на денонощие, но всеки сам да си решава дали му е много или не.

 
Цитирай
#49

(2021-08-04, 17:28:21)DoryanY написа:  @Sokolchev И на максимална и минимална яркост при мен е едно и също,на пряка светлина почти не се вижда.
Клипа не е на лице,но все пак странно,моя часовник се вижда много добре,но имай в предвид че има значение и темата каква ти е,защото мойта е синкава и самите иконки за известие са сини и на черния фон не са добре,но пък белия часовник е супер

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#50

Странно от Yutube са ми махнали клипа.Ще пробвам с друга тема.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)