Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Има ли решение на слабият звук през слушалките на Mi A2?
#1

Здравейте колеги,

От скоро имам това телефонче,като цяло съм много доволен от него с изключение на тихият звук през слушалките.Някой успял ли е да се справи с този проблем?Пробвах от настройките резултат никакъв.Четох за друг модел на Xiaomi ако се промени региона,може да ама някакъв ефект но не намирам в настройките от къде мога да го променя.

Xiaomi Mi A2 6GB/128GB

 Животът е твърде кратък, за да се съобразяваш с всички!!!
Цитирай
Аксесоари
#2

Не знам какво според теб е слаб звук, но аз имам xiaomi mi sports блутут слушалки и нормални jbl с кабел, ами като го усиля до край и ще ми гръмне главата. Особено с xiaomi-тата. Направо ми заглъхват ушите след 2 песни. Да не си си повредил слуха от слушане на прекалено силна музика?
Цитирай
#3

Говорителя на телефона ли имаш предвид? С какви слушалки си пробвал?
Цитирай
#4

Малко късно отговарям,проблема беше че звука през слушалките(с жак слушалки) беше много тих,през блутут слушалки няма проблем.Звука беше кристален но слаб.Поразрових се в нета и намерих доста теми със същият проблем,оказа се че просто софтуерно е намален звука на 80 процента заради някакъв ЕС регламент.Ако смениш региона на Индия примерно силата на звука се увеличаваше.Днес получихме обновяване на софтуера и вече всичко е нормално.

Xiaomi Mi A2 6GB/128GB

 Животът е твърде кратък, за да се съобразяваш с всички!!!
Цитирай
#5

Руснаците от 4PDA твърдят, че с последния фикс (отпреди 2 дена), проблема с тихия звук е решен. Лично не съм пробвал слушалките изобщо.

XIAOMI A2
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)