Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P20 - Отлепен дисплей
#1

Здравейте. Вече 1 година ползвам p20 без никакъв проблем. Докато не се случи следното.. 

Дисплея се отлепи. За щастие се случи пред очите ми и успях да го задържа. Върнах го на място. Но вече лепилото не държи толкова и следователно с побутване може да се извади и да падне лесно. 
Случи се след поредното гледане на филм на телефона. Телефонът явно е загрял до някаква степен, но не му е за първи път.. В момета съм го прихванал с тиксо за по согурно. 

Попринцип е в гаранция, но не мога 1 месец без телефон. Явно ще се наложи.. 
ОСВЕН ако не се залепи в някой гаражен нелицензиран сервиз за по бързо но дали ще личи и ще отпадне гаранцията? 

Случвало ли ви се е подобно нещо? 
Пишете какво мислите по въпроса?
Цитирай
Аксесоари
#2

Най-добре се възползвай от гаранцията и го карай от където си го взел. Телефона без кейс ли го ползваш? Като гледам моя кейс държи и екрана в краищата, затова питам.

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#3

Ще ти го залепят за 1 ден не вярвам да го бавят. Другото е да си поръчаш лепило в ebay и да си го залепиш. Евтино е около 3-4 лева.

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай
#4

При Samsung, ако го занесеш директно в сервиза не се бави много. Няколко дена може би. Докато като го оставиш при оператор може да се бавят и месец. Но пък принципно са длъжни да ти дадат оборотно устройство (което е еквивалент на твоето), ако имат такова.
Цитирай
#5

От опит знам че дисплея не се отлепва от самосебе си, много по вероятно е батерията да е дефектна и да е започнала да се надува. Здължително оторозирания сервиз...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)