Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с HTC Desire 500
#1

Здравейте!
 
Телефонът ми е доста стар и въпреки това работеше перфектно, но снощи се случи нещо с него, което не знам как и дали изобщо е възможно да се поправи и затова пиша тук, да видим дали някой може да предложи нещо. [Изображение: default_smile.gif]
Ето го и проблема:
Снощи си включих телефона да се зарежда и легнах да спя. По едно време, към 4-5 часа, телефона започна да вибрира 6-7 пъти и спря. Реших, че се е рестартирал, въпреки че се е случвало много рядко. Погледнах и видях, зеленото лого HTC, което се появява при включване. Проблема е, че беше замръзнало и не можех да направя нищо. Извадих батерията, включих го отново, но след като показа логото, пак започна да вибрира 6-7 пъти и спря, след което замръзна пак. Опитах се да дам Factory Reset, но пак показва логото и пак нищо... Какъв може да е проблема според вас, дали е възможно да се реши вкъщи, или по-скоро е хардуер?

Има малко развитие по темата, но пак съм в задънена улица. Тръгнах да сменям софтуера на телефона, като преди това трябваше да го отключа, като следвах стъпките, които са написани в сайта на HTC. Първо изтеглих необходимите "инструменти", после написах каквото трябва в CMD, след което генерирах бинарен код, който също въведох в CMD. Стигнах до там, че телефона ме пита дали съм сигурен, че искам да го отключа. Отивам на "YES", посредством бутоните за звука, но когато съм на "YES", не мога да потвърдя, че искам да го отключи, не се случва нищо. Ако отида на "NO", там ме разбира и се връща назад. Пробвах и с инструмент, който не е на HTC, но ефекта е същия, не иска да приеме "YES".
 
Благодаря! [Изображение: default_smile.gif]
Цитирай
Аксесоари




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)