Анкета: Кой телефон е най-добър - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Samsung Galaxy Note 9
47.06%
8
47.06%
iPhone XS Max
0%
0
0%
Huawei Mate 20 Pro
17.65%
3
17.65%
Друг
35.29%
6
35.29%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Note 9 vs Huawei Mate 20 Pro vs iPhone XS Max - кой бихте избрали?
#1

[Изображение: jaky-mobil-foti-nejlepe-huawei-samsung-apple.jpg]

Темата е създадена, заради интереса на повечето от вас, да спорят кой е по-добър. Аз допълних и още един телефон, за да се види кой е най-предпочитан и защо. 

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Аксесоари
#2

Разцъквал съм само Huawei и Note и някак си Huawei ми се стори по-добър. Наистина топ моделите им са уникални. Не знам как се представя Епълския, ако някой има наблюдения да каже.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
#3

Обичаш да пускаш анкети ти Big Grin Гласувах за Note, понеже не не съм го имал до сега, а от страни ми се струа "True flagship" от галакси серията. Huawei-а щеше да е супер телефона, за мен, ако не му беше толкова голям ноча...
#4

По евтиния и по хубавия Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





#5

Трите телефона са най-добрите на пазара! Всеки има различни нужди и дизайнерски предпочитания. За тва спорът е напълно излишен!
#6

Mate 20 pro съм си избрал и събирам стотинки за него. Не му намирам слаби страни. Айфона не ми харесва заради цената най вече, а нота ми е скучен......

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P 40 Pro    Angel
#7

@eksoldier е напълно прав. Хардуерно са на топ ниво. Остава само да се избере по дизайн. И понеже е включен iPhone, избора опира и до операционна система.

Вече съм с пуканките и чакам първи епизод от драмата "Моето е най-хубаво".

1916 
#8

Айде да идва 20-ти за представянето на телефоните, че вече се чудите за какви глупости да спорите.
#9

Колега ние спорим за вече представените модели! Не виждам новите, които ще излизат тепърва какво общо имат по темата........

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P 40 Pro    Angel
#10

С тва лицево разпознаване не съм ок. Четох че има проблеми с вградения сензор в М20 про. Отделно големия ноч и гадните за мен обли като при Самсунг страни. По-скоро бих избрал М20, но не про. Единственият минус е по-ниската резолюция! Но и сега не виждам чак такъв проблем с нея при положение, че съм имал два телефона с 2К резолюция. Та в спора, щом е зор да има такъв, включете и Huawei Mate 20, за мен е по-добрият, че и значително по-евтин избор!
#11

Това с тия криви екрани, си е дизайн на Samsung, докато Huawei изкопира и сложи ноч като на iPhone, само отзад е различен, поне това са го измислили те. Иначе за лицевото най-добре е на iPhone XS Max, но пък те нямат скенер за пръстов отпечатък. За някои е добре, че има само това, защото е само то и работи добре, докато при Samsung и другите имат много защити, но коя работи добре, не е много ясно, но пък пръстовият им е много добър.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
#12

Кой кво копирал не ми пука, грозно е и неудобно, на всичко отгоре и неефективно! За тва Мейт 20 за мен е най-добър избор. Но не достатъчен, че да сменя моя.
#13

Tоя смотан Iphone Xs Max защо изобщо присъства в тази класация щом останалите два модела го бият по почти всички показатели, питам аз ? И тоя ХуйВей така са му осрали горната част на дисплея с това изрязано в дисплея гнЯздо (ноч ли как му се вика) за камерата и сензорите, изкопирано от Iphone, както и с тоя смотан квадрат за камерите на гърба, че не е истина просто... все пак какъв дизайн да очакваш от китайци... и грозната дупка на диспея на S10 не ми харесва, но това е друга тема.  Huawei Mate 20 Pro vs iPhone Xs Max vs Samsung Galaxy Note 9: Specs Comparison

 Galaxy S24 Ultra 5G Titanium Black 512 GB
#14

И трите са много добри и трите ще имат голям брой собственици. Другото е излишно.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
#15

Iphone недоразуменията нямат място за коментар в един Андроид форум. Както писах в предния си коментар, точно този Iphone e бит по всеки един показател от останалите два телефона ( РАМ, батерия, вградена памет, процесор, дисплей и т.н), така че въобще няма място за сравнение с тях. Точка.

 Galaxy S24 Ultra 5G Titanium Black 512 GB
#16

Рам при iOS не ти трябва колега, там и с 2-3 гиги можеш да си работиш както с 6-8 при андро, това за процесора ще се направя, че не съм го видял Big Grin, дисплея не знам как е бит от другите два, при положение, че е OLED. За вградена памет, зависи, на някои и 256/512 гб са им предостатъчни, но да липсата на слот си е минус. Батериите на iPhon-ите винаги са си били да те карат 1 ден с нормално ползване... така че да и туй си е минус, но хайде не бъди толкова предубеден, че го биели във всички показатели. Big Grin
#17

Пахаххаа колега що с такава агресия плюеш това телефонче? Има толкова хубави неща в него, както и в останалите.. как така точно ти българино рече и отсече, че тоя телефон не става?

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
#18

То само като прочетеш, че сравнява Рам паметта, трябва да ви светне лампичка, че с такъв човек не заслужава да се води спор.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
#19

От тази и други теми разбрах, че ги мрази защото биле китайски и съответно евтини марки. За нас бедняците са предназначени.

Да попитам администратора на раздела/темата, защо ми трие постовете кото са направо безобидни в сравнение на развилнелият се из целия форум @ Ironbutt85 ?

1916 
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)