Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Има ли решение на слабият звук през слушалките на Mi A2?
#1

Извинявам се първо че пускам темата в този раздел,но в раздела на Xiaomi никой не отговаря.Надявам се тук повече хора да видят темата и да помогнат,след това администратора да я прехвърли в правилният раздел.Та въпроса ми е как  може да се увеличи звука на този телефон през слушалките,защото едвам се чува през тях   Grater Четох в интернет че тези с който са с Miui ако сменят региона звука се увеличава,но в този Андроид Оне не мога да намеря тази настройка Bu Ако си купя нов преходник или нови слушалки дали ще има някакъв ефект?Хайде помагайте колеги,че си е голяма мъка за човек като мен който слуша постоянно музика на слушалки

Xiaomi Mi A2 6GB/128GB

 Животът е твърде кратък, за да се съобразяваш с всички!!!
Аксесоари
#2

Ако си рутнат, пробвай viper. Ако не, те съветвам да тестваш Poweramp. Има уникален еквалайзер и при него една опция, "limit" , изключваш я и нещата се подобряват още малко.

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
#3

Благодаря за съвета,все още не съм го роотнал но ще пробвам с Poweramp.Пробал ли си с друг адаптер дали има разлика в силата на звука?

Xiaomi Mi A2 6GB/128GB

 Животът е твърде кратък, за да се съобразяваш с всички!!!
#4

И през блутут ли е така?

Doogee S30
#5

Това, че никой не ти отговаря в раздела, не ти дава право да я пускаш в общи приказки!

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)