Анкета: Използвате ли още таблети? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да, само вечер
28.00%
42
28.00%
Да, само на път
14.00%
21
14.00%
Да, само на работа
4.67%
7
4.67%
Не
38.67%
58
38.67%
Не, дадох го на децата да си играят (когато аз преценя)
9.33%
14
9.33%
Никога не съм използвал, имам Kindle
5.33%
8
5.33%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Използвате ли още таблети?
#51

Преди ползвах, но откакто телефоните стават с все по-големи екрани, не виждам смисъл да мъкна и таблет да ми тежи в чантата.

[Изображение: Meizu-logo.png]
Цитирай
Аксесоари
#52

Аз мисля, че вече няма смисъл от тези устройства.

Изпратено от моят H8216 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#53

Ползвам го основно за четене на книги, 8" дисплей е точно колкото страница на книга. Понякога гледам филми, ровичкам из интернет. Имам инсталирани и програмируем калкулатор, MAXIMA, LaTeX. Според мен таблетите си имат своето място под слънцето.

Xiaomi Mi Note 10 Lite, Realme 7, Acer Iconia One 10
Цитирай
#54

(2019-04-06, 20:45:59)mayaiv написа:  Преди ползвах, но откакто телефоните стават с все по-големи екрани, не виждам смисъл да мъкна и таблет да ми тежи в чантата.

И аз съм така.. нямам намерение да позлвам таблет, като телефона ми върши работа, а ако искам голям екран - стационарният ми комп е мой..

Редми ноте 7 - 6/64
Цитирай
#55

Никога не съм ползвал подобно устройство, нямам и намерение даже.

 
Цитирай
#56

Никога не съм имал желание да имам,и не съм използвал.
Цитирай
#57

Ползвам постоянно - книги, браузване, форуми, рядко мачове и ф1
Цитирай
#58

Едно време бях голям мераклия. Купих 3 андроид таблета. За известно време нямах дори лаптоп / десктоп.
После осъзнах, че производителите пускат на пазара пазара таблети колкото да има, а тея дето пишат апп-овете изобщо не се занимават. Та приключих и аз с тея излишни устройства. Сега имам един съвсем евтин китайски да зяпам тв по време на вечеря. Той и за друго не става де.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай
#59

Нямам, защото не виждам смисъл и нужда да ползвам такова устройство.

iPhone 4S > iPhone 7 Plus > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy Note 20 Ultra > iPhone 13
Цитирай
#60

Ползва.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#61

Да, всеки ден, буквално. Ползвам го основно за четец (имам и Киндъл, но е несериозна играчка), но при пътувания ми е безценен, независимо, че никъде не ходя без лаптоп. Няма как да си легна като бял човек в хотел и да просна лаптопа върху корема си и да гледам телевизия.
Взе да издиша напоследък, замислям се за нов.
Цитирай
#62

Основно вечер вкъщи съм на таблет вече много години, на компютри работя рядко и служебно. Започнах с таблетите преди доста време, може би минаха вече 10на години, първо с Амазон Киндъл, Леново, бяха 7 инчови, после Самсунг Tab S2 9.6 инча и от скоро намaзах един Tab S7 11 инча, убийствено бърз е...?! Ще видим колко ще изкара, от прееишния Самсунг съм много доволен!

За четене на книги ползвам Pocketbook, също доволен!
Цитирай
#63

Ползвал съм, но вече няма смисъл. Телефоните вече като са 6+ инча са си като компактни таблети. За по-голям екран имам лаптоп и компютър, предполагам и повечето хора са така.
Все пак моделите на самсунг tab s4 и нагоре с amoled дисплеи са си супер, за сравнение лаптоп с толкова добър дисплей не може да се намери на достъпна цена.

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай
#64

Само да спомена Ипад е вече доста функционален, подържа клавиатура и мишка, ако пуснат и повече прозорци- обезсмисля всички виндовс улрабуци

Ползвам таблет вечер, на работа и на път ")
Цитирай
#65

Използвам, но анкетата е крайно конкретна и не мога да оставя вот.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)