Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi MI 9 SE
#26

(2019-02-22, 23:08:05)tolostoi написа:  Заспива друг път. Мен не ме устройва отключен буутлоудър и кастъм рекавъри, омръзнало ми е да се занимавам с ръкоделия.

ами в такъв случай му сложи една голяма въпросителна, докато не мине глобалното представяне.
И тогава може пак да започнеш да го харесваш Smile

А аз си ползвам китайски без къстъм рекавъри и мога да карам и на заключен буут.
Просто трябва да се пречупи човек за 2-3 неща и телефонът си е напълно използваем
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
Аксесоари
#27

9sе ще се продава в Русия, значи ще има глобален ром, което означава, че ще има и глобална версия.
Ще избие рибата
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#28

Определено много силно предложение в средният клас. Отвява всякаква конкуренция, ако въобще има такава. Първи реални снимки и впечатления на журналистите от GSM Arena: https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_mix_3...1899p4.php


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#29

Утре го пускат на пазара.. но не мога да кажа на кой точно пазар Smile

https://www.gizchina.com/2019/02/28/xiao...-tomorrow/
Цитирай
#30

И тук са му забранили радиото. Малоумна работа е това.
Цитирай
#31

Това е китайслата версия. Чакаме глобалната да видим какви разлики ще има
Цитирай
#32

Това вярно ли е ? Искам да го поръчвам веднага.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#33

Ами чакаме да видим глобално какво ще излезе. Трябва да има още честоти
Цитирай
#34

Не стават ли за България ? Не ми се чака глобална.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#35

Стават:

4G
LTE FDD: B1 / B3 / B5 / B7 / B8
LTE TDD: B34 / B38 / B39 / B40 / B41
*LTE B41 (2535–2655 120MHz)

3G
WCDMA: B1 / B2 / B5 / B8
TD-SCDMA: B34 / B39
CDMA EVDO BC0
2G
GSM: B2 / B3 / B5 / B8
CDMA 1X: BC0

В най-лошия случай няма да има 4G+(LTE Advanced)
Цитирай
#36

Поръчвай смело, поддържа всички LTE честоти във България. Дали ще има 4G+/ LTE-A зависи от настройките на модема. Според мен ще има, щом с китайската версия на Ноте 7 имах 4G+ на Виваком.

По принцип тук се комбинират B1+B3 (2100+ 1800 Mhz) за 4G+. Извън големите градове имаш добавено и B8- 900 Mhz.


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#37

Xiaomi Mi9 SE - първи впeчатления: 

 
Цитирай
#38

Ънбоксинг на MI 9 SE от Frankie Tech:




Цитирай
#39

Е той вече има 24 часа ревю на СЕ-то..
Цитирай
#40

^ Прав си, въобще не съм го видял Smile Ето го и въпросното 24 часово ревю:




Цитирай
#41

Размера му е просто перфектен, не знам как Ми9 само с 0.4" по-голям екран е с толкова по-голями физически размери...

За мен СЕ-то трябваше да е Ми9, а Ми9 да е Ми9 Плюс/Макс, за тези които искат екран.
Цитирай
#42

След като изгледах цялото видео, съм още по-впечатлен от телефона. Екрана е изключително близък по характеристики и качество до този на MI 9, силата на звука през говорителя е съвсем леко в полза на MI 9. Основният сензор на камерата е същият, като имате на разположение и другите два- широкоъгълен и телефото.

Получава се компактен телефон с флагмански характеристики, на характерната за Xiaomi разумна цена. Дано модела получи глобална версия и да го разпространят навсякъде. Не орязан вариант като Mi 8 Lite. Определено има огромен потенциал и пазар за него.


[-] 2 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • LGGadnqrka, valentyno
Цитирай
#43

От две години насам Xiaomi винаги е предлагала SE версия на фламаните на MI. Но сега в социална мрежа Weibo се появи интервю с Wang Teng Thomas, продуктовия директор на Xiaomi, според който вече може и да няма наследник на Mi 9 SE. Досега серията SE като форм фактор е била за категория хора търсещи нещо средно между базовата и горната категория в портфолиото на серията, но това се очаква вече да не е така. Твърде многото процеси, свързани с производството на устройството и в двете категории вече е било трудно за компанията да ги поддържа и да ги прави. Очаква се "Mi 9 SE" най-вероятно да бъде последно устройство, което ни бе предложено във версия "SE" в категорията на флагманите.

 
Цитирай
#44

MI 9 SE получава актуализация на сензора за пръстови отпечатъци. Ще се появят и нови функции. Освен отварянето на приложения, новата актуализация ще предлага опция за активиране на Xiao AI voice assistant, отваряне на екрана за мобилни плащания и много други.

[Изображение: 4dabdad7fea40b3b3aa8c57e750dafc1-full.jpg]

 
Цитирай
#45

Не ви ли се вижда висока цената ? Кога ще започне да пада ?

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#46

Висока е! Аз ще почакам, може би поне края на лятото според мен, когато излязат още модели, които леко да поизместят фокуса от този.
Цитирай
#47

Ревю:


        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
#48

Ако цената падне под 300 евро направо бих се разделил с mi8. Единственият по-голям кусур ми се вижда батерията... В ми8 е малка а тук с тея 3070mah направо не знам...
Цитирай
#49

Snapdragon 712 може да е по-пестелив
Цитирай
#50

Едвали ще е по-пестелив от Redmi note 7 PRO с SD675 и 4000mah Smile Та борбата в средния клас се очертава сериозна...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)