Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android P - официално?
#1

Здравейте, днес попаднах на следния текст и търся потвърждение:

Mi 6, Mi MIX 2 and Mi Note 3 will be updated to Android P officially. In addition, it has been confirmed that the Mi 6 will support the Game Turbo function of the Mi 9, and that it could also have a hidden option in the development options to activate the gestures.

Остава да чакаме. Телефоните ни ще са актуални поне още година
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • montrouz
Цитирай
Аксесоари
#2

Супер, дано наистина да бъде официално!

HTC Wildfire -> Sony Ericsson Xperia Arc S White -> Nokia Lumia 900 White -> Samsung Galaxy Nexus -> Samsung Galaxy Note -> HTC One X+ 64GB -> LG G2 16GB Black -> Iphone 5 16 BG Black -> LG G3 16GB Titan -> Xiaomi Mi Note 3 6/64 -> Xiaomi Mi 10T 8/128 Cosmic Black & Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#3

Oще един източник:

https://www.gizchina.com/2019/02/21/thre...ie-update/
Цитирай
#4

Да днес четох, има потвърждение и от бета тийма, мисля че до лятото ще имаме 9
Цитирай
#5

ако говориш за глобален.. виж какво стана с осмицата Smile
Ако се повтарят датите от миналата година алфа версията дойде с miui 10 в края на юни чак.
Не знам кога имаше стабилен, но все си мисля, че беше наесен, а глобалния по нова година чак
Цитирай
#6

Да, за глобален говоря, е надявам се, че с бета отбора мааалко по - бързо ще се случат нещата. А дано ...
Цитирай
#7

Някъде четох, че пай ще има в третата четвърт от 2019 за ми ноут 3.
Цитирай
#8

Единственото , което ми трябва от 9-ката е night sight, иначе не го бързам ъпдейта
Цитирай
#9

Важното е да е качествен
Цитирай
#10

Последния неофициален билд

AospExtended-v6.3-jason-20190222-2101-OFFICIAL.zip

Не съм инсталирал за Xiaomi, но имам едно старо Letv x500 което още работи с Aosp rom.
Цитирай
#11

Още обнадеждаваща информация


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#12

Някъде се набират бета тестери, но дали е глобална или китайска версия не мога да кажа още.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#13

https://www.kaldata.com/телефони/промени...9.html/amp
Цитирай
#14

Пу, честно казано очаквах да ни махнат от списъка, все още се чудя как така са се жертвали да ъпдейтнат нашия модел, предвид леко рехавата глобална поддръжка. То накрая ще излезе, че кажи-речи Ноте 3 е флагмански модел, получил 2 основни андроид версии. Ако го ъпдейтнат до края на годината до 9 , то предполагам , че и 2020 ще имаме някакви ъпдейти
Цитирай
#15

Днес е последната бета базирана на Андроид 8 за нашия модел.

На друго място четох, че ще е и последната версия с MIUI 10, но това не е потвърдено официално.
Честито. Май доживяхме
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • Dvalchev, KenLii
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)