Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S10/S10+ - Лични впечатления и коментари

(2020-11-26, 14:07:37)Sv3TL10 написа:  На теленор вече от доста време има volte и с доста хора отдавна говорим използвайки услугата, определно разлика има. Но преди малко ми направи впечатление, един приятел ми звънна, та докато ми звънеше, пишеше HD+, а не само HD. Разговорът наистина беше с още по-добро качество от HD-то. Някой друг обръщал ли е внимание?

Да HD+ означава и друг кодек EVS с по-добри параметри от стария най-вече като ширина, т.е. хваща малко повече от речта и околната среда и се получава още по-естествен звук. Теленор го използват от съвсем скоро, докато Виваком може би от около година.

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
[-] 1 потребител изказва благодарност на batala за това мнение:
  • Sv3TL10
Цитирай
Аксесоари

Сега съм с първата бета на Андроид 11 и VoLTE-то напълно изчезна Va  Big Grin
Цитирай

Покажи на screenshot, как изглежда Smile

Sent from my S10

Учи се от всеки, не подражавай на никого.
Цитирай

Здравейте!
Бих искал да попитам - защо не получавам напомняния за уведомления?
Може би някъде нещо трябва да се настрой извън това меню?
Телефонът е Galaxy S10+
Така, или иначе, има не малко орязани функционалности на които разчитах, и задължително използвах в по-старите модели на Самсунг от S серията.
Сега не могат да се записват разговори, няма лед известявания, няма го сензорът за мерене на пулс.
И като за капак и тая опция за получаване на напомняния за уведомления не мога да накарам да сработи.
Не откривам също и опция за собствена мелодия за SMS-ите, както и други функции на устройството, които при по предните версии на Андроид можеха да им се променя мелодията.
Имам телефона от скоро, от 3 дни, и ще ви бъда максимално благодарен ако споделите нещо по тези въпроси, тъй като доста изчетох, но съм меко казано леко объркан от информацията която намирам тук.



   
Цитирай

Меренето на пулс на телефона, е заместено от смарт часовника, лед индикатора е заменен от AOD, а запис на разговори няма от Android 9.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

(2020-11-28, 18:51:35)hazART написа:  Меренето на пулс на телефона, е заместено от смарт часовника, лед индикатора е заменен от AOD, а запис на разговори няма от Android 9.


Благодаря за включването!
Цитирай

Здравейте, на десятката на жена ми, стоят едновременно индикациите и за моболните данни и за безжичния интернет, какво е омазала?

Изпратено от моят SM-N986B с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

(2020-11-29, 18:53:20)vovalinder написа:  Здравейте, на десятката на жена ми, стоят едновременно индикациите и за моболните данни и за безжичния интернет, какво е омазала?

Изпратено от моят SM-N986B с помощта на Tapatalk

При мен се случи веднъж, но след рестарт се оправи. Нямам идея от какво се получи.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай

Рестартирах и телефона, спирах интернет, и няма резултат.

Изпратено от моят SM-N986B с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

(2020-11-29, 19:30:45)vovalinder написа:  Рестартирах и телефона, спирах интернет, и няма резултат.

Изпратено от моят SM-N986B с помощта на Tapatalk

Направи "ресет"
Цитирай

Е то при всеки такъв проблем ако се прави ресет...

Изпратено от моят SM-N986B с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

Случва ми се и на мен от време на време и нямам обяснение за това.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

Самсунга има опция, която пуска мобилните при слаб wi-fi.
Може да ви е подканвала и да сте я активирали. Намира се в разширените настройки на wi-fi.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)