Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S10/S10+ - Лични впечатления и коментари

Опцията работи с 3-4 устройства засега ...два таблета и толкова телефона
Цитирай
Аксесоари

Може ли малко подробности, как точно работи. Получаваш си обажданията и смс-те на основното устройство или...?
Цитирай

Ето защо е добре да има 5G. https://www.youtube.com/watch?v=x1D6w-7Zav8

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

А колко е вредно никои не казва, щуротии,и сега си е супер на 4G,блурей филми ли ще сваляте да гледате на телефона

S8,S10+ Prism Black
Цитирай

И аз смятам, че 5Г мрежите реално ще трябват на единици. Ако са толкова вредни за животните и нас хората (не, че и ние не сме животни) е престъпление да се внедряват.
[-] 2 потребители изказват благодарност на ivanov_km за това мнение:
  • Marto.g, Petar88
Цитирай

(2019-06-23, 15:44:52)hazART написа:  Ето защо е добре да има 5G. https://www.youtube.com/watch?v=x1D6w-7Zav8

На половината народ домашния нет е по-бавен от мобилния 
Какво остава като има и 5G...
Цитирай

Аз само казвам предимствата, като давам клип да видите, а това, че има недостатъци е ясно, но вече има тази технология в другите страни, няма как да спре, при положение, че вече спаси човешки живот. Някои си правят протести, но и те спряха, като вече няма смисъл, защото хората са инвестирали толкова пари. Щом на германците им е скъпо, какво остава за нас, но просто ви показвам клип, какво правят в напредналите държави, и си мисля, че виждате +. А сега за България кога ще има 5G, не знам за вас, но аз още чакам хубаво 4G.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Едно готино видео на Гари - за ползането на S10+ (12GB/1ТB) с DeX:


Над силата е само умението да я владеем!
[-] 2 потребители изказват благодарност на divna за това мнение:
  • NaniG, SeVdilin
Цитирай

Днес за първи път ми се появи в индикатора на мобилните данни 4g+ и скоростта направо изби рибата в сравнение с максималната досегашна която съм достигал на Виваком.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Отскоро и на мен на Telenor ми излиза 4G+,но не съм тествал скороста на мрежата

Siemens A50 --> Sony Ericsson T610i --> Sony Ericsson K700i
Nokia N95 --> Nokia 5800 Xpress Music --> LGKU990 Viewty
HTC Sensation --> Samsung Galaxy S4 --> Samsung Galaxy S6 Edge --> HUAWEI Mate 20 Lite --> SAMSUNG Galaxy S10+
Цитирай

Доста по-добре е, на s9 от седмици в София я ползвам, до сега само във Враца го хващах.

Изпратено от моят SM-A505FN с помощта на Tapatalk
Цитирай

И на мен преди няколко дена за пръв път мисля, че ми се появи 4G+ на А1. Предположих, че Мтел са си подобрили най-сетне мрежата

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

При мен от няколко месеца излиза 4g+ на Теленор.[Изображение: 11a4b6619acb2138d2b89c8d3c4e3e73.jpg]

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Някой на А1 може ли също да тества как е на 4G+. От моите резултати изглежда, че капват скоростта ми на теглене до ~30 Mbps, което е абсолютна подигравка.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

Ето как е при мен на А1


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Ето едно ревю.
https://www.youtube.com/watch?v=IPr7AsagkBk

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Забелязали ли сте, може би след последния ъпдейт, че при много ярка слънчева светлина, дисплеят нацепва яркостта до някакви брутални стойности, та чак изображенията изглеждат малко като анимирани и сякаш се получава едно насичане при скролване.. Забелязвам, че сякаш стига до максимума (което е напълно достатъчно според мен), но след това го засилва още повече.. Имате ли такива наблюдения?
Цитирай

Със съвсем друг апарат съм, но в момента вкъщи има два броя S10, само да кажа, че face id е пълна боза, на брат ми, с когото не си приличаме особено много му отключих телефона с моята си глава. Big Grin
Цитирай

Е то за това паролите и приложенията с биометричен метод за вход са само с пръстов отпечатък, не може да са с лицево разпознаване. Няма как без 3D сензор лицевото да е надеждно.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 3 потребители изказват благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • Bavarche, MapTo_D, toem84
Цитирай

При мен има нещо, което не разбирам... Когато махна сим картите, все още имам обхват, че дори се и мени? При вас как е?
Цитирай

Предполагам, че не си регистриран в мрежите и не ги използваш
Просто телефона е в готовност за набиране на 112
Цитирай

Показва обхвата за набиране на 112 който е по силен от нормалния обхват. Лично тествано. Това ме кефи много при самсунга. Че не ти стои няква грозна иконка че няма сим и някви Х - ове а просто показва обхват.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай

Здравейте! Имам една дилема. Някой минал от s9 plus на s10, дали си струва смяната?

Samsung S20 plus
Samsung S10
Samsung S9 plus
Samsung S8
Samsung S6
etc.
Цитирай

Аз минах от Note 9 на S10, но преди това имах също и S9+. За мен си струва, заради новия дисплей и широкоъгълната камера, но като работа с телефона е едно и също. Няма да откриеш разлика в бързината или нещо ново в менюто. Но хванеш ли го за един ден този голям дисплей в същото по размер тяло като на S9, след това S9 ще ти се вижда като доста стар модел.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • iliev80
Цитирай

От s8 към s10 .
Има осезаема разлика в скоростта на зареждане и работа на  приложенията.

SGA2》SGS4》Moto G》SGS4 Mini》SGS7》SGS8》SGS10
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)