Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S10/S10+ - Лични впечатления и коментари

И аз на това се надявам, че с тия 4ч СОТ на 10ката според мен в крайно зле...

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай
Аксесоари

(2020-02-25, 17:11:53)emo_841 написа:  Мисля че това са много пари ! Защо не видиш в ОЛХ примерно, има неразпечатвани за 1000 лв и под тях.
Да да, абсолютно аз от там не взимам просто исках да видя какво ще да е намалението те винаги си държат адски високи за мен цени.

Аз сега ще взимам и аз едни безжични на самсунг бътс и ще ги пробвам дали ще ми бачкат на моя, че блутута му като го пусна ми изчезва wi-fi и не мога да ползвам може пък с тези да не е така.

Нормалната 20 искам, другите ми идват вече прекалено големи като инчове.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2020-02-27, 17:27:48)Marto.g написа:  Да да, абсолютно аз от там не взимам просто исках да видя какво ще да е намалението те винаги си държат адски високи за мен цени.

Аз сега ще взимам и аз едни безжични на самсунг бътс и ще ги пробвам дали ще ми бачкат на моя, че блутута му като го пусна ми изчезва wi-fi и не мога да ползвам може пък с тези да не е така.

Нормалната 20 искам, другите ми идват вече прекалено големи като инчове.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
И аз искам Buds амоа са досто скъпи ти от къде си набелязал!?
Цитирай

От теленор ги гледам ма и аз не съм се навил за цената и още го умувам.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Няколко мнения отидоха тук... където им е мястото.
[-] 1 потребител изказва благодарност на bobytsekov за това мнение:
  • emo_841
Цитирай

Защо е за предпочитане да се купи Galaxy S10 вместо Galaxy S20: https://androidinsider.ru/smartfony/poch...y-s20.html

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • tsvetan24
Цитирай

В Европа се появи Galaxy S10+ в Ceramic Black и Ceramic White. 
[Изображение: 3576cc9760948c36d511aa8e49c8302c-full.jpg]
Източник: >>>>>>

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • NaniG
Цитирай

Браво, точно в разнообразието от цветове им беше пропуска  Big Grin
Цитирай

Мненията за "S10 и P30 Pro" се сдобиха със собствена тема. Не е тук мястото за сравнения.
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=99684
[-] 1 потребител изказва благодарност на bobytsekov за това мнение:
  • blue1
Цитирай

Здравейте,
Преди малко рестартирах телефона, тъй като имах ъпдейт на часовите зони през Galaxy Store. След това се появи иконка Volte LTE, оператора е A1. В сайта им обаче не намирам информация да са стартирали тази услуга. Някой друг на този оператор да го е забелязал?

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай

аз още не съм рестартирал за часовите зони, ще пробвам и ще пиша

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Ето информация по въпроса:
https://mobilebulgaria.com/news/a1-zapoc...laga-volte
От днес го поддържат. Сигурно скоро ще го обявят и на сайта им.
[-] 2 потребители изказват благодарност на bobytsekov за това мнение:
  • gosheto.nenov, NaniG
Цитирай

(2020-11-18, 20:33:05)bobytsekov написа:  Ето информация по въпроса:
https://mobilebulgaria.com/news/a1-zapoc...laga-volte
От днес го поддържат. Сигурно скоро ще го обявят и на сайта им.

Само в този сайт пропуснах да проверя. Благодаря. Smile

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай

Здравейте! Да попитам, понеже при мен VoLTE не се показва като индикатор горе в лентата на състоянието, трябва просто да изчакам или нещо не съм направил, за да се активира функцията?

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Рестартирай телефона.
Провери и в "Настройки - Връзки - Мобилни мрежи" дали ти е активирано.
Цитирай

Благодаря! Рестартирах го, в настройките пише, че е активирано. [Изображение: 17dc3014411835a5e426604105d602c7.jpg]

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
Цитирай

При мен отначало беше активирано от настройките, но я нямаше иконата горе. След рестарт се появи и там.
[-] 2 потребители изказват благодарност на bobytsekov за това мнение:
  • gosheto.nenov, NaniG
Цитирай

Ясно, благодаря!

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2020-11-25, 12:42:37)gosheto.nenov написа:  Ясно, благодаря!

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk

Аз съм на Виваком и трябваше да пратя безплатен смс СТАРТ за да се активира. Виж в сайта на твоя оператор за повече информация или се свържи със съпорта им.

Samsung Galaxy S23
Galaxy Watch 4 Classic
[-] 1 потребител изказва благодарност на seemore за това мнение:
  • gosheto.nenov
Цитирай

А1 активират поетапно услугата засега само на Samsung S10+. Иначе на цялата серия s10 е разрешено да ползва волте. По-интересно ще е да се види при изцяло волте/волте разговор между два абоната на А1 какво ще покаже в менюто *#0011# по време на разговора ще покаже какъв кодек се използва. Засега явно само @bobytsekov има активирана услугата.

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай

(2020-11-25, 15:54:10)batala написа:  А1 активират поетапно услугата засега само на Samsung S10+. Иначе на цялата серия s10 е разрешено да ползва волте. По-интересно ще е да се види при изцяло волте/волте разговор между два абоната на А1 какво ще покаже в менюто *#0011# по време на разговора ще покаже какъв кодек се използва. Засега явно само @bobytsekov има активирана услугата.

Аз споделих първа за нея, но не съм проверяла по време на разговор какъв кодек се използва.
Забелязах, че при повикване има една иконка HD точно до името на абоната, с който ще се провежда входящо/изходящо обаждане.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай

(2020-11-25, 20:58:44)NaniG написа:  Аз споделих първа за нея, но не съм проверяла по време на разговор какъв кодек се използва.
Забелязах, че при повикване има една иконка HD точно до името на абоната, с който ще се провежда входящо/изходящо обаждане.

Идеята е при изцяло волте разговор между два абоната на А1 какво се използва. Че ако и там пише HD си е леко излагация от тяхна страна....

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай

Аз съм на а1 и нямам иконка горе, в настройките е включено и рестартирах. Мое мнение, може и да не съм прав, но сякаш като говоря с определени хора чувам по-ясно и силно от други.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

(2020-11-26, 12:45:13)vladi1 написа:  Аз съм на а1 и нямам иконка горе, в настройките е включено и рестартирах. Мое мнение, може и да не съм прав, но сякаш като говоря с определени хора чувам по-ясно и силно от други.

Където се включи Hd Voice с отсрещната страна също да го поддържа и затова се чува малко по-добре. Освен иконката volte при набиране не трябва да дропне до 3g.

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай

На теленор вече от доста време има volte и с доста хора отдавна говорим използвайки услугата, определно разлика има. Но преди малко ми направи впечатление, един приятел ми звънна, та докато ми звънеше, пишеше HD+, а не само HD. Разговорът наистина беше с още по-добро качество от HD-то. Някой друг обръщал ли е внимание?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)