Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pixel xl vs LG g6
#1

Здравейте. 
Имам колебания м/у тези два апарата .
Гледам са на една цена...Заслужават ли си парите за 2019г
Основно е камера дисплей и батерия.
Цитирай
Аксесоари
#2

Двата телефона са с коренно различни дисплеи..камерата също зависи как и за какво ще я ползваш,батерията е на кантар горе долу.Пиксел снима чудесно на авто,понеже няма и про режим,но доставя много прилични детайли,от към хардуер-камера пиксела е в пъти по-добър,дисплея е АМОЛЕД,но е 5"..ако не те притеснява малкия размер и огромните рамки отгоре и отдолу.Чисто погледнато G6 е по-красив от друга страна,ни рак ни риба е тоя G6,камерата му не е нищо особено,дисплея също не е особено ярък,но е с висока гъстота на пикселите.Батерията му е средна хубост,нищо особено,както и на Пиксела.Избора няма да е труден ако знаеш какво точно искаш,трудно ми е да те ориентирам.За мене нито един от двата не си заслужава на този етап,но ти си решаваш.На каква цена си ги намерил?

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
[-] 2 потребители изказват благодарност на vesoisthebest за това мнение:
  • bimmer7805, tynata2
Цитирай
#3

Xl не е ли 5.5 ,и физически по голям от G6
Цитирай
#4

Сега видях,че си писал XL.Какъв ти е бюджета,дай да видим какво друго може да се вмести в тия пари.Има доста интересни решения вече.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#5

Видях ги по 500 лв и ми са стори приятна цена.... И ми се струва че е по добре стар флагман от колкото среден клас Ще се смяна galaxy S6
Пп преди време м/у G6 и nokia 7 + взехме нокията......
Не оправда очакванията....
За втори път го слагам на масата.....
Цитирай
#6

С кое по-точно те разочарова Nokia 7+ ?Той LG G6 има по-смотана камера дори и от Nokia 7+,не знам какво точно си търсил.Казах ти по-горе за камерата на Пиксел,снима отлично с много детайли.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на vesoisthebest за това мнение:
  • bimmer7805
Цитирай
#7

Пикселът. Камера, чист андроид, светкавични актуализации. Г6 не е нищо особено. Приятно телефонче, но дотам.

Изпратено от моят H8216 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#8

Пиксела ще е .Нокията имаше много странни лагове.Забавяне на клавиатурата,Дисплея на бяло в долния край получи някакви утенаци след 3 месец, твърде голям за една ръка.....
Цитирай
#9

Ами между двата и аз лично за себе си бих взел Пиксела,G6 просто има приятна визия и до там.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на vesoisthebest за това мнение:
  • bimmer7805
Цитирай
#10

И аз преди месец бях на подобна чуденка.
Взех си Pixel XL.

Минуси поне според мен!

Рамките на телефона, можеше да е екран повече. На външен вид изглежда като среден клас телефон, а не премиум.
Няма Миракаст, нещо, което ми е важно на мен и все още си търся евтин Хромкаст. За теб може да не е голям проблем.
Батерията е средна работа. Ако играя игри - 3 до 4 часа. Ако не играя.. Над 5 часа.
Но аз ползвам фейсбук през Opera и не ползвам месинджъри. Яркоста ми е на 35%, но е автоматична, регулира се. Аз от батерията съм доволен, пиша за нея, защото за други хора тези показатели са ниски.
Fingerprint-а отключва по-бавно от на другите телефони.
Чистият Андроид може да е проблем за някои хора.
Аз още му свиквам. Явно си оставам фен на EMUI хаха

Като цяло, телефона си заслужава през 2019. И дори за след още 2-3 години, стига да е здрав.

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
[-] 1 потребител изказва благодарност на johnterry7 за това мнение:
  • bimmer7805
Цитирай
#11

Аз съм много доволен от G6, но го взех преди почти година. Снимките стават добри с гугъл камерата, широкоъгълната камера е голям плюс за мен също. Проблеми не съм имал засега.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)