Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Watch GT нещо като ревю.

При мен стълбите ги отчира но не коректно.

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

(2020-04-25, 17:40:01)acho73 написа:  При мен стълбите ги отчира но не коректно.

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk
А има ли нещо отметнато допълнително в настройките за да отчита изкачване и слизане от стълби?Във vivoactive 3 има тази опция, но също не отчита коректно понякога. Иначе след два дни носене на часовника съм доволен. Семпъл откъм функционалност, но това, което работи, работи добре. Много добър външен вид.

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай

И аз ги имам двата, и при двата не работи точно, спрял съ да го гледам, но всичко друго е топ, ползвам го една година.

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2020-04-25, 20:35:12)acho73 написа:  И аз ги имам двата, и при двата не работи точно, спрял съ да го гледам, но всичко друго е топ, ползвам го една година.

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk
Аз сега се наканих..А и го намерих на много добра цена. Да, първите ми впечатления са добри.

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай

Днес опитах да свържа Huawei GT2 с моя Асус Rog 2 Android 10.  Просто не успях. Какви ли приложения не теглих -не става.
Цитирай

Е то приложението е само едно,вече коя версия ще е ок не се знае!

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай

Здравейте момчета! Стана голям фал заредих един къстъм фейс и явно грешка, сега черен екран след логото на хуавей. Идеи за събуждане.

Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk

Който търси намира. Събудих го по следния начин. При изключен часовник задържаме двата бутона заедно и като се появи логото на хуавей ги пускаме.

Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Малко личица. Smile

 
Цитирай

Нов ъпдейт, но нищо ново. [Изображение: 79d1636fb99d22e9786d2de631bbe472.jpg]

Sent from my Mate 20 Pro using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

Здравейте,
Имам проблем с изобразяването на маршрута на картата. Друг има ли такъв проблем или има тънкост?
На бягане и ходене е едно и също.


Прикачени файлове Миниатюри
   

LG G2 mini x 2, Samsung Galaxy S5, Huawei Nova
Цитирай

Заради Taichi е така. Пълно щастие няма!

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай

Да, и аз стигнах до този извод. Нормална инсталация и няма проблем.

LG G2 mini x 2, Samsung Galaxy S5, Huawei Nova
Цитирай

Здравейте, купих си днес Huawei Watch GT, но не успявам да го стартирам . При натискане на бутона ми изписва Pairing instal Huawwei Healt ......... и така нататък и нищо друго не може да се прави на него, а е зареден на 72 %. Някой може ли да помогне.
Цитирай

Инсталирал ли си Health и с какъв телефон си?

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай

С Huawei P 40 lite, има инсталиран Health, но трябва да стартира часовника, за да му пусна Bluetooth, а и мислех, че и без телефон може да работи.

Извинявам се за моето невежество, успях да сдвоя телефона и часовника и всичко стартира. Благодаря на gipso.
Цитирай

Някой може ли да ми каже какви параметри иследи часовника, на мен ми изписва на едно място в кръг три, едното е стъпките, второто е със символ часовник и след него пише 16/30 мин, третият символ е един изправен човек до стол и пише 12/12 time. Това са задачите за деня, ама само първата разбирам. Благодаря,
Цитирай

Дай снимка де!

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай

Това е снимката


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Крачки,Средна продължителност на активност,Колко пъти си се раздвижвал.

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай

Ха ха нямаше да ги разгадая сам.
Цитирай

Здравейте. От две седмици и аз съм с този готин часовник. Излезе ми, че има ъпдейт 1.0.10.18 - някой слагал ли го е, как е часовника с него? В момента съм с 1.0.9.6 и се чудя дали да ъпдейтвам. Забавя ли се работата на часовника с последния ъпдейт?
Цитирай

На мен ми пише 1.0.12.26, може като актуализираш да ти предложи после още актуализации, аз като го купих сигурно 5 или 6 актуализации една след друга инсталирах. С тази в момента съм една седмица и работи добре, не забелязвам някакви проблеми. Миналата неделя заредих до 96 процента, сега съм на 28%. Доволно според мен. Но това ми е първия смарт часовник и го ползвам само от една седмица, така, че мнението ми е от много малко употреба.
Цитирай

(2021-01-17, 16:16:00)kristo_b написа:  Здравейте. От две седмици и аз съм с този готин часовник. Излезе ми, че има ъпдейт 1.0.10.18 - някой слагал ли го е, как е часовника с него? В момента съм с 1.0.9.6 и се чудя дали да ъпдейтвам. Забавя ли се работата на часовника с последния ъпдейт?

Слагай смело,няма яд с нея!

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)