Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Watch GT нещо като ревю.

ами при мен не е автоматично,след като се е разкачил с телефона ,рябва да вляза в приложението и чак след това се закача отново
Цитирай
Аксесоари

Вероятно трябва да си оправиш настройките за енергийната консумация на приложението.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Ако си с хуавеи телефон няма да имаш пронлеми, щото хелта е интигриран в самия тел и си знае да не го убива.
Никога не ми се е налагало да влизам да ги закачам както 1-вата версия, така и 2рата.

Има и една отметка в настроките на здравето в профил, настройки -"автсоканиране за устрийства за сдвояване"
Виж я дали е отметната

Така, че както ти е писал колегата виж в настройките за конумация на батерия или в приложения - здраве му задай да работи във фонов режим
Цитирай

Много ви благодаря Smile оправих го
Цитирай

Колеги,часовника вибрираше когато се включи алармата на телефона,така ме будеше дори като телефона е по далеч,но от известно време спря,не съм променял нищо до колкото си спомням,каква може да е причината?Знам че си има отделна аларма,но така ми беше по удобно.

Оправих си Нота....най-после...>>>>>
Galaxy nexus......>>>Galaxy tab || 7.0^^^^Xperia Z3...И други неща вече...
Цитирай

Ако ми кажеш как да го спра ще съм много благодарен, мен това изключително много ме дразни и преди когато бях с различен телефон от Huawei този 'проблем' го нямах.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай

(2020-01-09, 13:48:26)Legend написа:  Ако ми кажеш как да го спра ще съм много благодарен, мен това изключително много ме дразни и преди когато бях с различен телефон от Huawei този 'проблем' го нямах.
Мисля че ако си свалиш приложението Clock на Google и нагласяш през него алармата, а не през приложението на Huawei няма да вибрира и часовника. Не съм го пробвал, но четох в полския форум за часовника и там това бяха казали.

Линк: https://play.google.com/store/apps/detai....deskclock
Sent from my Mate 20 Pro using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

Здравей те приятели и за много години за първи път пиша в този раздел харесах моделчето ви питам имали rase to wake като завъртиш китката светва дисплея или си има always on display мерси Smile
Цитирай

(2020-01-10, 09:21:57)dian_vt написа:  Здравей те приятели и за много години за първи път пиша в този раздел харесах моделчето ви питам имали rase to wake като завъртиш китката светва дисплея или си има always on display мерси Smile
Има и двете функции.

Sent from my Mate 20 Pro using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

Днес и аз взех такъв часовник.AOD- то повече от 20 мин не може да е нали?
Цитирай

(2020-01-23, 21:23:31)felipe написа:  Днес и аз взех такъв часовник.AOD- то повече от 20 мин не може да е нали?

Settings>Display>Advanced>Standby watch face и избираш цифров или аналогов има и различни цветове! Smile
Това е AOD и стои докато свърши батерията!

Днес пристигна ъпдейт ----- 1.0.11.12 ----- има нови уиджети!



Samsung Galaxy S23Ultra - The Beast   Android



Цитирай

(2020-01-23, 21:28:52)mom4ev написа:  ...

Днес пристигна ъпдейт ----- 1.0.11.12 ----- има нови уиджети!

И при мен дойде преди няколко дни, но нищо ново не съм забелязал, освен че са променили лицето на китайската нова година.


Sent from my Mate 20 Pro using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

(2020-01-23, 21:28:52)mom4ev написа:  Settings>Display>Advanced>Standby watch face и избираш цифров или аналогов има и различни цветове! Smile
Това е AOD и стои докато свърши батерията!

Днес пристигна ъпдейт  ----- 1.0.11.12 ----- има нови уиджети!
Да, стои но докато е на ръката Smile А това screen on е като се свали от ръката колко да свети, нали?
Цитирай

При мен стои дори и да не е на мен а това screen никога не съм го ползвал, пак си е AOD, но много не енергоспетяващо а и с определено време.



Samsung Galaxy S23Ultra - The Beast   Android



Цитирай

На GT и на GT2 дали са еднакви протекторите за дисплея и кейсчетата за корпуса?
Цитирай

Протекторите не са.
Цитирай

(2020-01-24, 13:14:50)felipe написа:  На GT и на GT2 дали  са еднакви протекторите за дисплея и кейсчетата за корпуса?

В момента чакам да пристигне това

Преди него си поръчах тази каишка и стои много добре > Metal Strap



Samsung Galaxy S23Ultra - The Beast   Android



Цитирай

Запалих се по смяна на уоч фейсове, голяма болест, не мога да се спра.
Цитирай

To това му е едно най-хубавите неща на смарт часовника. Освен, че върши и работа, то може всеки ден да изглежда и като нов/ друг часовник.
Щото и ролекс от 10К да зи вземеш, ако е с бял цифер и черни стрелки от първият ден, то и 10г да го носиш все ще е същият черно-бял часовник...

Обаче за сменяне на лица, то точно хуавей са с най-малко. За тизен и особено за андрооид има хиляди циферблати.
Цитирай

Не мога да се оплача Smile ,намерих една телеграм група,излизат по 4-5 лица на ден,с картинка и файла .hwt от долу.

Ето линк към групата-
https://t.me/esferas_huawei_gt_dials
Цитирай

(2020-01-28, 20:26:02)felipe написа:  Не мога да се оплача Smile ,намерих една телеграм група,излизат по 4-5 лица на ден,с картинка и файла .hwt от долу.

Ето линк към групата-
https://t.me/esferas_huawei_gt_dials
Аз колко се мъчих да го направя, да си добавям разни уиджети и не успях, инсталирах, бета, нормални версии, тегля точно, които са описали или където са оставили линк и не станава на моя P20 Pro, колко време си играх с Xposed modul и не става, имам дори и китайски акаунт, общо взето всичко което го има като опции за това съм направил.
Стигнах до извода и много хора казват, че трябва да е на различен телефон от Huawei, руутнат и от там ставало, но нямам под ръка такъв.



Samsung Galaxy S23Ultra - The Beast   Android



Цитирай

След като имаш китайски акаунт какъв е проблема? Не ти излиза плюса горе в дясно или излиза но не можеш да инсталираш лица?
Аз инсталирах бетата на жена ми телефона, редми ноут седем е, на моя си е нормалното приложение "Здраве", и всичко стана от раз. Като искам да инсталирам лице закачам часовника за нейния телефон. Естествено на редмито инсталирах и HMS.
Цитирай

Нищо не излиза, явно тайната е че трябва да е на друг телефон, не на Huawei!



Samsung Galaxy S23Ultra - The Beast   Android



Цитирай

Що се мъчете с тая бета където можеш да си запазиш само един циферблат ( аз така си пазя един от на стратос, че е хубав и има всяка ква информация на него), но:

Влизайте с китайският си акаунт в нормалното
приложение и ще ви излязат стотици лица. Вярно повечето са платени, но има и предостатъчно безплатни за сваляне
Плюса е, че всички остават в паметта на часовника и си ги сменяте от там
Цитирай

Виж това не ни е дошло на ум, ще се пробва. Мерси rumo!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)