Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Watch GT нещо като ревю.

Аз чакам две с по-хубавото закопчаване.
https://www.ebay.com/itm/20-22mm-Silicon...2749.l2648

Новембър ъпдейт има вече, при нас след 1-2 дена.
1.0.10.22

iPhone SE2 64GB White + Apple Watch 4
Цитирай
Аксесоари

Аз си купих 2 метални кайшки черни и си ги сменявам имам и една кожена ама капна киселина от един акумулатор и я изгори..

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

Някой получи ли новия ъпдейт за GT 2 > 1.0.2.28 ?

Samsung Galaxy S6 Black Sapphire -> Huawei Mate 20
Цитирай

Има ли плуващи с този часовник? От прочетеното в чужди форуми всички се оплакват при плуване в 25 и 50м басейн, че часовника не отразява всички направени дължини и замръзва. Също така по време на плуване показва колко са изминатите метри без да показва броя на направените дължини.
Цитирай

(2019-11-04, 09:16:48)galaxy-bg написа:  Някой получи ли новия ъпдейт за GT 2 > 1.0.2.28 ?
Още в събота го инсталирах, има и две нови лица.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Това 1.0.2.28 не е ли за GT2, ако е така уточнявайте нещата.
Цитирай

Тя и темата е за GT1 ама... Big Grin

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай

Ако чакаме бат китаец да качи лица ще побелеем. Само техните си потребители гледат (като се влезе с китайско ID в приложението има 2 пъти повече лица), тръмпа хубаво ги насоли. През последната година съм се убедил, че тази компания не се интересува много от потребителите извън Китай.
Но пък в нета има тонове и от 4 месеца не съм си носил механичните часовници.
Стилния дизайн, съчетан с голямото разнообразие от каишки и верижки в ebay, в допълнение с добрите лица правени от някои потребители, правят недостатъците на софтуера не чак толкова големи. Smile

[Изображение: IMG-20191104-141507.jpg]

[Изображение: IMG-20191031-232913.jpg]

[Изображение: IMG-20191031-234612.jpg]

 
Цитирай

Няма го още ъпдейта. Много бих искал да сложат едно калибриране на алтиметъра. И синхронизация със страва. Тези две неща ми липсват в спортен часовник.

iPhone SE2 64GB White + Apple Watch 4
Цитирай

Хората с GT2 защо не си направите тема за вашият часовник така бъркате нас с GT,1

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

И аз съм на мнение че трябва да има още една тема.

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Дам и във фейсбук групата е такова объркването като е за двата часовника.

Дойдоха ми каишките.
Силикона е по-приятен на допир от оригиналната каишка.
.jpeg 99252FD0-04FF-4428-A3E0-BFF6D85C710F.jpeg Размер: 64.13 KB  Сваляния: 336

iPhone SE2 64GB White + Apple Watch 4
Цитирай

(2019-11-06, 13:44:03)penmark написа:  Дам и във фейсбук групата е такова объркването като е за двата часовника.

Дойдоха ми каишките.
Силикона е по-приятен на допир от оригиналната каишка.
Коя е групата ?
Цитирай

Huawei Watch GT & Watch GT 2 owners club

iPhone SE2 64GB White + Apple Watch 4
Цитирай

Здравейте , искам да ви попитам има ли разлика в кайшките за GT и GT 2 ?
Цитирай

Не

Sent from my Mate 20 Pro using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

На Huawei GT 2 46mm интерфейса на самия часовник на български език ли е ?
Цитирай

Offtopic

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай

Не, не е.
Ама то вътре има 5 менюта. Другото е с подходящите разбираеми икони, та чак толкова не е сложно
Цитирай

Собствениците на GT/GT2. Нека собствениците да споделят малко по-конкретно как се представят часовниците в спортните режими. Предвид имам плуването, колоезденето и имат ли режим за планински тренинг. Питам понеже това са основните спортове, които практикувам. В момента ползвам Xiaomi Stratos 2 и в това отношение часовника е бетон, но след половин година ще прави 2 години от както е на ръката ми и се оглеждам към GT2 по конкретно.
Цитирай

Руснаците събират лица за часовника.

тук

 
Цитирай

Инструкция как се слагат има ли?
Цитирай

Инструкции тук - https://consumer.huawei.com/uk/community...icId_9115/

Общо взето трябва да си регистрирате акаунт като изберете страна Китай и след това да се използва бета версия на приложението "Здраве".

В описанието е казано да се използва китайски телефонен номер на който да се получи код за потвърждение на акаунта. Но не е задължително, аз дадох моя номер от А1 и си получих кода.

Забутана работа, ама за сега няма друг начин. От лятото в https://consumer.huawei.com/uk/community  (и в старата му версия) молим техническата поддръжка да добавят функция за кавчване но ... само обещания и след това го местят от единия крачол в другия.

Един потребител дори създаде собствено приложение за PC с което се правят лица, почти стигна до там, че самото то да се свързва чрез блутуут с часовника и да качва лицата. Но и на него явно му писна от отношението на хуавейци към потребителите, защото така и не го завърши.

Smile

 
Цитирай

То хубаво регистрации и прочие ганимации, ама при мен качването на едно къстъм лице от тела към часовника отнема точно 20 минути!!! ( това към GT1)

Edit: Същото лице към GT2 се качи за секунди. Странна работа
Цитирай

Може разликата да е в Bluetooth 5.1 и 4.2

iPhone SE2 64GB White + Apple Watch 4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)