Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Watch GT нещо като ревю.

Същата работа и днес
Качвах друг цифер. Към GT 1 - 12 минути, към GT 2 - 20-на секунди
Цитирай
Аксесоари

Днес ми дойдоха стъклените протектори сложих си единия и заспа все едно няма протектор доволен съм! За 2$ е перфектен

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

(2019-11-26, 19:02:00)rumo написа:  Същата работа и днес
Качвах друг цифер. Към GT 1 - 12 минути, към GT 2 - 20-на секунди
Аз съм с honor-а който е идентичен с GT 1. Днес пробвах 5-6 циферблата и ги качва за около 30-35 секунди.

1916 
Цитирай

Сега дойде.
   
и още един
   

iPhone SE2 64GB White + Apple Watch 4
Цитирай

(2019-12-01, 19:53:42)penmark написа:  Сега дойде.


След него веднага идва още един 1.0.11.8


Sent from my iPad using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

Има ли видима промяна с тея ъпдейти?

iPhone SE2 64GB White + Apple Watch 4
Цитирай

(2019-12-01, 20:04:54)penmark написа:  Има ли видима промяна с тея ъпдейти?
Лично аз нищо не видях.

Sent from my Mate 20 Pro using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

Добавили са нова функция, като не се носи часовника да не получава известия.

iPhone SE2 64GB White + Apple Watch 4
Цитирай

(2019-12-01, 20:12:54)penmark написа:  Добавили са нова функция, като не се носи часовника да не получава известия.
Автоматично ли е, или трябва да се включи.

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Може да се включва и изключва. Когато е включена е автоматична. Свали ли се часовника от ръката и се мютва.

iPhone SE2 64GB White + Apple Watch 4
Цитирай

(2019-12-01, 20:31:17)penmark написа:  Може да се включва и изключва. Когато е включена е автоматична. Свали ли се часовника от ръката и се мютва.
Супер, това е готино!

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Здравейте,

Решил съм да купя от OLX един Huawei Watch GT. Въпросът ми е може ли от него да набирам през телефона определен телефон от списъка на контакти.

Galaxy Watch4 Classic 46 мм, MI10 5G, TicWatch Pro 4G LTE, Galaxy Watch 3 45 mm, Galaxy Watch 46 mm, Huawei P30 Pro, Galaxy S8, LG G6, Nokia Lumia 1020 PureView, Nokia 808 PureView.
Цитирай

(2019-12-16, 15:04:04)liya123 написа:  Здравейте,

Решил съм да купя от OLX един Huawei Watch GT. Въпросът ми е може ли от него да набирам през телефона определен телефон от списъка на контакти.
Не, може само да изключваш входящо повикване!

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Вземи GT2.
Можеш дректно да говориш
Цитирай

С Activ 2 влизаш в указателя на телефона и си набираш. Може да се провеждат разговори от часовника. Чува се добре.

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

От два дни в препоръчани циферблати в здравето всичко изчезна освен 3. В смисъл останаха само 3 циферблата, другите ги няма. Някой имам ли идея какво става? При вас как е? Пробвах какво ли не и не се оправя. Стоят си само трите.

Huawei Mate 10 lite // Huawei Watch GT
Цитирай

И при мен е така хмм я някой друг да каже как е при него

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

И при мен така.

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

И при мен е така

Sent from my Mate 20 Pro using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

Преди малко забелязах този проблем и след пък прочетох и тук за него.Принудително спиране на "здравето"-то, изчистване на кеша и се оправи.

Lenovo Moto Z2 Force 9.0 + Lenovo Z6 Pro 9.0 + Samsung Galaxy Tab S7 11.0 + Xiaomi MiBox 3 9.0
+ Xiaomi MiBox S 9.0 + Huawei Watch GT Sport + Huawei Band 3 Pro
Цитирай

Няма смисъл от тази манипулация при мен си ги има вече даже има 1 нов циферблат

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

Здравейте колеги ,не съм сигурен тук ли е мястото да пиша за проблема с часовника(защото съм нов)закупих си посочения часовник и имам следния проблем:когато получавам известия часовника само вибрира ,а не светва ???ако някой знае защо се получава така да помага ,защото го взех главно заради известията Smile благодаря предварително
Цитирай

Известията не будят/ святкат екрана
Така, че нямаш никакъв проблем. 
Вибрира, връткаш ръката и виждаш съобщението
Цитирай

ясно Smile много благодаря Smile
Имам и още едно питане : след като се отдалеча от телефона и връзката се прекъсне ,след това като се приближадо телефона ,часовника автоматично ли се сдвоява отново или трябва да го направя ръчно
Цитирай

Автоматично.

Sent from my Mate 20 Pro using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)