Оценете темата:
  • 9 гласа - средно 3.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията на Samsung Galaxy S10/S10+

Вече виждам как скоро ще го сменям с Note 10/10+ само заради батерията....

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай
Аксесоари

Това е най-добрия резултат, който съм правил до момента. Цял ден на WiFi, не съм мърдал от климатика в тая жега навън. Браузване, клипове, социални мрежи, чат. Над 5 часа екран и 40% оставаща батерия.
[Изображение: 27512120.jpg]

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Здравейте, 

На снимката (прикачен файл) може да видите, че моят резултат не е много добър (Galaxy S10+).  3ч и 20 мин екран, оставаща батерия към 32%, час на скрийншота 22:09ч. По скалата може да се види, че няма много сериозно използване. Бихте ли ме посъветвали, как да подобря живота на батерия? Главната причина за ъпгрейда от Ноут 8 към С10 плюс бе точно батерията, но уви!

Благодаря на всички отзовали се!


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy Note II White
Цитирай

Това е от първото зареждане. Като цяло съм доволен, защото старото LG G3 трудно изкарваше 2:30ч.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай

След първото зареждане[Изображение: 4c5b6dfc627ae9c1e18d2f3a634046d7.jpg]

Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB Titanium Black
Цитирай

Така завършвам днешния мързелив неделен ден. Спокойно бих направил около 8 часа екран за един ден ако изцедя батерията до край. Това е почти само на WiFi с едно кратко излизане за около 1 час навън, когато съм бил на 4G.
[Изображение: 27801258.jpg]

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Това е след второто зареждане при смесено ползаве на Wi-Fi и 4G. Направила съм настройка да прехвърля на Wi-Fi като засече често използвана мрежа. През по-голямата част е бил на 4G. Включих го да се зарежда на около 28-29% с над 3 часа екран. Изкара 1 ден и 19 ч. ако не се лъжа. Пропуснах да направя скрийншот преди да го включа в зарядното. За моите нужди телефона е супер. Единственото ми разочарование, че не закупих цвета, който искам, но това не е важно.


Прикачени файлове Миниатюри
       

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай

Това е от мен за днес с малкото с10е. Цял ден на wi fi вкъщи Smile при 4G е наполовина [Изображение: f7736b4a32cfbdac1c24c65f4d211aa5.jpg]

Изпратено от моят SM-G970F с помощта на Tapatalk
Цитирай

колеги ще споделите ли колко ви държат батериите,че моя като го извадя от зарядното и след 5 мин сърфиране ми пада със 2-3%

Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk

Galaxy S7 edge Black Onyx,Huawei P9 EVA-L09
Цитирай

Нормално,и при мен е така ,правил съм в най-добрия случай 9 часа и малко SоT, повечето е около 7-8 часа,различно е.Galaxy S10+

Siemens A50 --> Sony Ericsson T610i --> Sony Ericsson K700i
Nokia N95 --> Nokia 5800 Xpress Music --> LGKU990 Viewty
HTC Sensation --> Samsung Galaxy S4 --> Samsung Galaxy S6 Edge --> HUAWEI Mate 20 Lite --> SAMSUNG Galaxy S10+
Цитирай

това е при мен[Изображение: 939598d7fc0a883c7076f774719e22de.jpg]

Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk

Galaxy S7 edge Black Onyx,Huawei P9 EVA-L09
Цитирай

7-8 часа малко СОТ ли ви се вижда ?
Цитирай

Това е с 4G ползване и максимална яркост навън (в затворени помещения я регулирам), пуснато е само синхронизирането. GPS ползвам само, когато ми е необходим. Като цяло трудно бих направил повече. 
Преди ползвах бялата тема и дисплея настроен на макс. резолюция. Тези дни експериментирам с 720p и тъмна тема - не виждам подобрение, което да си заслужава тази смяна, пак се изкарват около 4 часа. Не се оплаквам, защото ми изкарва целия ден, но при 10+ или 10е ми се струва, че е по-добре положението.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай

Колеги на динамичен режим ли си държите батерийте?
Цитирай

Някой проверявал ли е колко mAh е батерията на S10+ производителя дава 4100mAh а приложението Phone info ми дава 400mAh.

(2019-10-10, 18:31:30)Петър Иванов написа:  Някой проверявал ли е колко mAh е батерията на S10+ производителя дава 4100mAh а приложението Phone info ми дава 4000mAh.

<<<<< SAMSUNG GALAXY S10 Plus 128GB (G975F) Android 9 Pie PRISM BLUE >>>>> 

<<<<< Samsung Galaxy S8 Plus 64GB(G955F) Android 9 Pie (BGL) Coral Blue >>>>>

<<<<< Samsung Galaxy A3 (2016)Android 7.0 Nougat 16GB черен >>>>>


Цитирай

Ти на производителя ли вярваш или на приложение.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Един лекичък офтопик от мен, преди 3 дни напуснах отбора на S10 и на андроид като цяло. Един скрийншот от новия ми телефон, няма да споменавам марката, вие ще се досетите. 
От 5:15ч сутринта до момента, с 2ч20м СОТ и оставаща батерия 75%. Бях забравил що е то оптимизиран софтуер. 
И между другото разреждам посещенията си във форума, ако някой има някакви въпроси към мен, с удоволствие ще помогна, пишете на лично, за да получа известие и да направя каквото е по силите ми. 
[Изображение: 28147418.jpg]

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 6 потребители изказват благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • dodo_pv, dubspace, Iordannenov, karas, NaniG, rikob
Цитирай

Евала, другия път пробвай нещо различно от Самсунг с ексинос като искаш да държи както трябва, казах ти го вече не веднъж.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай

От една седмица и аз преминах от с8 към с10.Винаги съм бил на галаксита но този път съм разочарован.Предния с8 го бях ъпдейтвал 1 път само и бях забранил и приложенията да се актуализират и си беше бърз до сега.Предните ми телефони винаги като направеха 2 години и влачеха а при с8 си остана бърз до края.От една страна от там дойде и първото разочарование.Не намирам с10 за по бърз в никакво отношение.Гласно смених с8 защото батерията ми държеше на екран макс 2.45 часа.Гледах ревюта за с10 и го рекламираха с голяма батерия но уви..3 часа и 30мин и съм на 15%.Ос андроид е второто приложение което ми харчи най много батерията.Четох че ако спреш гоогле мапс и стора нещата се оправят но пеи мен разлика не намирам.Телефона макса му е 4 Часа на екран а яркостта на екрана е малко под средата и отново разочарование.Инсталирах си приложението записване на обаждане но като ги записва не ми изписва с кой е разговора а на с8 и с6 си го ползвам без проблеми.Много често не получавам нотификейшън от вайбър...Ayways on вечер е по тъмен от на с8..също няма и диод което до някъде ме дразни..и това е само една част от дразнещите нещаSad ще бъда благодарен ако ми помогнете поне как да реша проблема с батерията.
Цитирай

Батерията на 4G си изкарва толкова. При мен 4 часа, най-много 4:30 е максимума. Ако го ползвам само на Wi-Fi може да изкара 5+

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай

Имам и S8 и S10. 8-цата е страхотен телефон, дори и сега 2г и половина след излизането му. Батерията му е супер, спрямо S7 и беше огромна стъпка напред.
При S10 нещата са по-добре от гледна точка на батерията, но не осезаемо. Да не забравяме, че разликата между двете батерии е само 400mAh, а при S10 дисплея е по-голям, процесора е по-бърз и т.н. Та колко повече SOT очаквате... Мойте заблюдения са г/д 1ч. разлика в използването, което не е зле и съм доволен.
П.С. Разлика в бързината между двата телефона има, особено при по-тежките приложения и игри.

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на djkitactk за това мнение:
  • martoo, NaniG
Цитирай

Да попитам, тези колеги, които са със С10, ползват две сим карти и около 2 часа разговори дневно:
- Колко " на екран" им изкарва батерията и средно за деня потребление?
Благодаря.

                                                                    
Цитирай

2-3 часа
[-] 1 потребител изказва благодарност на Sev за това мнение:
  • georgi4a
Цитирай

Здравейте, от няколко дни съм със с10, и нещо не съм доволен от батерията. Предимно го използвам за интернет браузър, имейл, офис пакет и социални мрежи. Екранът е на най-високата резулюция и няма никакви режими за пестене пуснати. Предимно се използва на 4G. Едвам изкарва 4 часа на екран, което ми се вижда слабо и попринцип често ми се налага да използвам блутут, които още не съм пробвал да видя как му държи батерията. Какви са вашите наблюдения и нормално ли му държи батерията.
Цитирай

@yasensd Няма и да изкарваш повече. На мобилни данни моя много рядко прави 4 часа. На wifi ми кара към 4-5 макс. Никакви пестене на енергия не съм включил, екрана е на макс резолюция, Bluetooth-та е постоянно включен и свързан към часовник. Единствено съм пуснал dark mode, но просто ми харесва повече с него, не за пестене на енергия.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)