Оценете темата:
  • 9 гласа - средно 3.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията на Samsung Galaxy S10/S10+

Ама ти ако спиш екрана ще е загасен така или иначе Big Grin

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай
Аксесоари

Да така е, в кръга на шегата го написах.
Цитирай

По-скоро ако през ноща някой звънне, тези опции ще нямалят разхода на батерия. Нещо такова имат предвид.
Цитирай

Искам да ви попитам загрява ли ви телефона ви и пада ли ви по бързо батерията ,когато сте в Olx? Забелязвам това при мен .Въпросния сайт се разглежда през браузър а не като изтеглено приложение  от Ап. стора.
Цитирай

Здравейте,
Имам едно питане отностно зареждането.. Дали при вас адаптера загрява "доволно"? При мен си става доОста топъл.. При първото зареждане ,след като стигна до 70% започна да излиза през 3 секунди съобщението с %-тите зареждане на телефона (все едно сега го слагаш на зарядното и го махаш). Чудя се дали не е дефектно (тогаво го дозаредих на компютър през USB). Имам и едно странично питане: Освен от магазин на Samsung от къде може да се взимат подобен тип аксесоари с гаранция ,че са оригинални ??

Sony Ericsson k850I --> Sony Xperia P ------> Sony Xperia Z1 ----> Sony Xperia Z5 Premium ----> Samsung S10 
[-] 1 потребител изказва благодарност на Globe за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Нормално е да става топъл при зареждане, ако имаш съмнения, опитай с друго такова, а за аксесоари провери в dice.bg.

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Globe, oxuboxu
Цитирай

Не е задължително скъпите от dice, виж в Техно веригите.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • Globe
Цитирай

Можеш да си вземеш и направо безжично, ако не ти е проблем, че се зарежда по-бавно. Аз моят го зареждам само безжично и то с оригиналнотo Standing Cover калъфче и смея да твърдя, че не загрява много. За първи път ползвам безжично и очаквах да загрява повече, уви не е така.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
[-] 2 потребители изказват благодарност на nowhere за това мнение:
  • Globe, oxuboxu
Цитирай

Ще го наблюдавам следващите 1-2 зареждания и може да си викна едно зарядно .... Само да вметна пак ,че става въпрос за яко напичане на адаптера , не на телефона !! Телефона не е топъл ,но адаптера на захранването направо си става горещ ! Smile

Sony Ericsson k850I --> Sony Xperia P ------> Sony Xperia Z1 ----> Sony Xperia Z5 Premium ----> Samsung S10 
[-] 2 потребители изказват благодарност на Globe за това мнение:
  • nowhere, oxuboxu
Цитирай

Адаптера е нормално да се затопля,ако е включено и бързо зареждане става и по-топъл.За всеки случай опитай друг адаптер или друг тел в този.
[-] 1 потребител изказва благодарност на bajchoni за това мнение:
  • Globe
Цитирай

Е да, при бързо зареждане е нормално адаптера да загрява стабилно. Smile

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
[-] 1 потребител изказва благодарност на nowhere за това мнение:
  • Globe
Цитирай

При мен също загрява много (дори едва се пипа), но само в единия контакт. Като зареждам на този в хола нямам този проблем и зарядното не загрява Smile
[-] 2 потребители изказват благодарност на simeonivanov22 за това мнение:
  • Globe, oxuboxu
Цитирай

(2020-01-19, 20:49:13)simeonivanov22 написа:  При мен също загрява много (дори едва се пипа), но само в единия контакт. Като зареждам на този в хола нямам този проблем и зарядното не загрява Smile
Контакта ти е за смяна, вероятно са му "омекнали" вътре клемите и при хлабава електрическа връзка загряват и контакта, и това което е включено в него. Проблема се решава чрез замяна на контакта с нов. Ако включиш по-мощен консуматор, може и пожар да възникне, тъй че колега сменяй скоро контакта.
А относно зарядното, ползвам бързо на Bauses с 2 порта и дори с 2 телефона в него съвсем леко загрява, а също и телефона.
[-] 1 потребител изказва благодарност на dsr1972 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Аз ползвам едно на аукей с 3 порта, всяка вечер зареждам една електронна цигара с две батерии по 3к mah и телефона, много малко загрява, същото е и с оригиналното, съвсем леко загрява. Веднъж в седмицата включвам и часовника, и с трите неща зареждащи се едновременно няма промяна в температурата.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай

Чак пък съвсем леко да загряват, да нямате вентилатори на тия адаптери? Big Grin

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

Никой не каза  нищоза загряването при ползване.Правих ресети трих кеша ама май не помага!
Цитирай

(2020-01-20, 12:03:18)nowhere написа:  Чак пък съвсем леко да загряват, да нямате вентилатори на тия адаптери? Big Grin
Не нямам вентилатор, само един климатик духа в него и лято, и зима на студено. Шегата на страна, загрява си съвсем нормално, даже gsm-a загрява повече като си играя с него ( не докато се зарежда). Иначе зарядното загрява, ало ръзцъквам гсм-а, но пак съсем нормално загряване, не е нещо да не бара.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
[-] 1 потребител изказва благодарност на dada_ за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Адаптера беше проблемен.. Смених го с нов и сега не грее така.. Днес пак започна да прекъсва по време на зареждане.. Smile

Sony Ericsson k850I --> Sony Xperia P ------> Sony Xperia Z1 ----> Sony Xperia Z5 Premium ----> Samsung S10 
Цитирай

Такааа.. никой не ми отговори ! Трябва да пусна отделна специална тема за проблема ми ,но пък модераторите пак ке ме смъмрят най-вероятно.Забелязвам при ползване на OLX ,без значение от кой браузер го пускам,въпросния сайт ми оказва влияние на батерията,като забелязвам,че пада по бързо и загрява повече от нормалното.Моля някой да дъде мнение защо така се получава.Благодаря!
Цитирай

(2020-01-20, 08:49:52)dsr1972 написа:  Контакта ти е за смяна, вероятно са му "омекнали" вътре клемите и при хлабава електрическа връзка загряват и контакта, и това което е включено в него. Проблема се решава чрез замяна на контакта с нов. Ако включиш по-мощен консуматор, може и пожар да възникне, тъй че колега сменяй скоро контакта.
А относно зарядното, ползвам бързо на Bauses с 2 порта и дори с 2 телефона в него съвсем леко загрява, а също и телефона.

Най-вероятно е така. Разклонителя е от по-старите и в него има постоянно включена 2kW конверторна печка. Може и заради това да загрява толкова Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на simeonivanov22 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

(2019-03-08, 22:28:06)StacK написа:  8 ч. и 10 мин. екран не е толкова зле  като че ли.
Ами Драконче си има колегата ! Нормално е  Stolt
[-] 1 потребител изказва благодарност на emo_841 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Здравейте! Вчера заредих телефона до 80% сега съм на 30% и 4ч  Сот.като не е ползван от 3часа сутринта до 10 тази сутрин .Яркоста е на 60 % със Dark mode .
[-] 1 потребител изказва благодарност на emo_841 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Вчера за първи път S10 направи повече от 5 часа
Основно Viber и Samsung browser (определено разликата с Chrome e голяма)
[-] 1 потребител изказва благодарност на Sev за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Сложете ги в рамка и на стената за хубаво.Това е един телефон,важното е когато и за каквото ти потрябва да ти свърши работа.Не го разбирам това следене и внимание...
[-] 3 потребители изказват благодарност на toem84 за това мнение:
  • NaniG, oxuboxu, plamend93
Цитирай

Аз спокойно си правя 2ч екран с ползване и винаги имам около ~40% остатък, което за мен лично си е перфектно. Адаптивния режим ми е включен, както и съм изтрил Фейсбук приложението ползвам си го от Операта.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

[-] 2 потребители изказват благодарност на Pelikana за това мнение:
  • NaniG, oxuboxu
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)