Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни проблеми и въпроси на Samsung Galaxy S10/S10+

При мен помогна деинсталирането на актуализациите.

 GALAXY NOTE 9 / GALAXY S 22 ULTRA
Цитирай
Аксесоари

Вече би трябвало да са го оправили. Преди малко го ъпдейтнах и вече работи нормално.
[-] 2 потребители изказват благодарност на bobytsekov за това мнение:
  • NaniG, seemore
Цитирай

Тези 2 ъпдейта правят проблеми.
   

Samsung Galaxy S23
Galaxy Watch 4 Classic
[-] 1 потребител изказва благодарност на seemore за това мнение:
  • NaniG
Цитирай

(2021-06-22, 08:54:46)foxhd написа:  И при мен го има , нищо не помага.

Е как НИЩО, след като ти се казва че с деинсталиране на ъпдейтите на Google търсачката, се оправя..?

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай

(2021-06-23, 07:47:39)batproho написа:  Е как НИЩО, след като ти се казва че с деинсталиране на ъпдейтите на Google търсачката, се оправя..?

Да , оправих го.

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
Цитирай

За да не пускам нова тема имам два въпроса
1. Намалих си  яркостта на иконата на батерията и часовника когато телефона беше с включена опция Always on Display с оглед по малка консумация и сега когато включа Always on Display нищо не се вижда. Как да си върна старото положение?
2. Само когато зареждам телефона и получа някакво съобщение телефона остава с включен дисплей докато не го заключа ръчно. Иначе когато не е на заряд телефона си заспива. Как да оправя това?
Цитирай

Здравейте, тази сутрин имах тегава случка с телефона.. Проблемът може и да е хардуерен, но пиша тук да не отварям нова тема.
Уточнявам, че телефона си го пазя, не съм тежко вманиачен, но просто си пазя нещата, никога за тези две години не е падал, бивал прегряван или каквито и да било издевателства.. Последно мокрен преди година.. Нощува на нощното шкафче и никой не го бута. Събуждам се сутринта и забелязвам, че цветовете на екрана нещо не са както трябва.. Понеже ползвам тъмен тапет с доста черно, в случая изглеждаше някак по-зелен.. Като отворих теста на черното от *#0*#, черното светеше със зелено-червен оттенък, а понеже ползвам и тъмната тема, из менютата пак нещо не беше както трябва. Рестартирах два пъти, като при рестартите черните фонове, на които пише Samsung и т.н., докато зарежда, също светеха със зелено-червен оттенък.. Always on дисплея също... Изключих телефона за 20тина минути, пуснах го и пак беше така.. Оставих го за малко и при следващото светване на екрана, всичко беше наред и от тогава насам си ползвам телефона както обикновено и няма проблеми... Мислите ли, че има някакъв шанс да е било нещо софтуерно, какъв зор иначе да е видял този дисплей от нищото... На някой случвало ли му се е подобно нещо?

Edit: пак го направи. Прикачам снимки как изглежда черното, което трябва изобщо да не свети...


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай

    Здравейте, някой може ли да ми каже какво означава символа светкавица между 4g и Volte?
Цитирай

https://www.youtube.com/watch?v=vmEN00mQd-s
[-] 1 потребител изказва благодарност на simeonivanov22 за това мнение:
  • NaniG
Цитирай

Благодаря!
Цитирай

(2021-05-14, 12:18:38)Sv3TL10 написа:  Колеги, от известно време стоковото приложение за СМС-и, ме кара да активирам някаква безплатна Гугълска чат опция, иска да си въведа номера и ми стои с онова оранжевото "N"-че (за нещо ново) и не се маха по никакъв начин, явно докато не я активирам. Та - някой активирал ли я е и как е?

Писах за проблема на Гугъл, но още не са ми отговорили. От съпорта на Самсунг нищо не можаха да направят. От Теленор искат да пращат телефона на сервиз (още е гаранционен), но им отказах. Към момента няма оправия. До точното място на проблема се стига от меню настройки - Google - Мобилни данни и съобщения - Телефонен номер на устройството. Не може да се въведе. Още ги чакам да се натуткат и да си оправят тъпия линк.
P.s: Докато ги чакам говедата с решение, деинсталирах Google LLC, изтрих кеша на приложението за SMS и това на Google. Преди това в рикавъри моуд изчистих кеша на операционната система. Така успях да си вкарам обратно номера в Google и да си оправя новата чат настройка в SMS app, за да не ме дразни.
Успех!

SGS 5; SGS 6; SGS 7 edge; SGS 8+
SGS 10 +; SGS 23 +
[-] 1 потребител изказва благодарност на dodo_pv за това мнение:
  • Sv3TL10
Цитирай

Имате ли проблем от известно време с инстаграм..?
Цитирай

Galaxy store работи ли нормално при вас? Последно време е много зле при мен, не зарежда нормално, не започва да тегли ъпдейтите на приложенията или разни циферблати за часовника, например..
Цитирай

Здравейте, от няколко дни на сестра ми телефона започна да се зарежда много бавно стига до 40% забива до там и не мога да разбера от къде идва проблема, в буксата на зарядното няма боклуци влиза си перфектно, започва да зарежда и в случая много бавно, все едно съм сложил кабел + някакъв адаптер за конста
Цитирай

Опитай с друг кабел/зарядно.

 
Цитирай

(2021-11-07, 22:45:21)NoMaD написа:  Опитай с друг кабел/зарядно.

Пробвах с 3 зарядни и не става, макар че заби на 40% и не иска повече, после го рестартирах и показа 80%, софтуера нещо се бъзика.
Цитирай

Батерията май е свършила.
Цитирай

Здравейте,
От няколко дни звука на нотификациите от Facebook със същата мелодия като тази на смс-ите. Явно е минал някакъв ъпдейт и се е сменил автоматично. Намерих в настройките на приложението къде са звуците, смених на Facebook ring tone, трих кеша, но не помага. Дайте идея как да върна звука от самото приложение?
Някой друг забелязал ли е същото при него?

Предварително благодаря.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай

@NaniG и при мен се случи същото, но не мога да помогна с останалата част от въпроса.. Аз от андроидските настройки за известия на фейсбук приложението, просто си сложих друг звук. И без това винаги сменям стандартните на месинджъри и т.н., за да не се чудя "моят ли беше" като сме повече хора Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на Sv3TL10 за това мнение:
  • NaniG
Цитирай

Същото и при мен. Изтрих не кеша, а данните на приложението. Настроих го наново и сега всичко е наред.
[-] 1 потребител изказва благодарност на bobytsekov за това мнение:
  • NaniG
Цитирай

Изтрих данните и кеша и се появи нормалният звук , но искам да го намаля почти максимално ,а имам чувството ,че не се намаля достатъчно ? Възможно ли е от самото приложение да се намали ?
Цитирай

(2021-07-21, 09:49:51)Sv3TL10 написа:  Здравейте, тази сутрин имах тегава случка с телефона.. Проблемът може и да е хардуерен, но пиша тук да не отварям нова тема.
Уточнявам, че телефона си го пазя, не съм тежко вманиачен, но просто си пазя нещата, никога за тези две години не е падал, бивал прегряван или каквито и да било издевателства.. Последно мокрен преди година.. Нощува на нощното шкафче и никой не го бута. Събуждам се сутринта и забелязвам, че цветовете на екрана нещо не са както трябва.. Понеже ползвам тъмен тапет с доста черно, в случая изглеждаше някак по-зелен.. Като отворих теста на черното от *#0*#, черното светеше със зелено-червен оттенък, а понеже ползвам и тъмната тема, из менютата пак нещо не беше както трябва. Рестартирах два пъти, като при рестартите черните фонове, на които пише Samsung и т.н., докато зарежда, също светеха със зелено-червен оттенък.. Always on дисплея също... Изключих телефона за 20тина минути, пуснах го и пак беше така.. Оставих го за малко и при следващото светване на екрана, всичко беше наред и от тогава насам си ползвам телефона както обикновено и няма проблеми... Мислите ли, че има някакъв шанс да е било нещо софтуерно, какъв зор иначе да е видял този дисплей от нищото... На някой случвало ли му се е подобно нещо?

Edit: пак го направи. Прикачам снимки как изглежда черното, което трябва изобщо да не свети...

При мен вчера се случи нещо подобно, само че ползвам светла тема и екрана беше пожълтял. Рестартирах няколко пъти, накрая го изключих за 20-30 минути, включих го и го оставих на тъмно. Като светнах екрана се оправи, но се получи нещо като трептене и тогава се оправиха цветовете.
Телефона не е изпускан, пазен е много. Единствено вчера през деня ползвах навигация около час-час и половина и реших, че може слънцето да го е напекло.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай

@NaniG интересно, че и теб те е сполетяло. Като цяло беше същата история при мен и също така с трептене се оправи окончателно и вече над година никакви такива.. Чак бях започнал да си вкарвам филми, че нещо дистанционно са го бъзикали .. Дано и при теб да не се случва повече.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Sv3TL10 за това мнение:
  • NaniG
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)