Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни проблеми и въпроси на Samsung Galaxy S10/S10+

Работи си всичко просто като ти праят съобщение и телефона е обърнат и ти го обърнеш веднага или според зависи от настройката, може и да е към тебе, пак се вижда, само, че за кратко, докато получаваш съобщението иначе после няма как да го видиш, защото не е като индикатора.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари

От днес след ъпдейт на приложението от Samsung Store не ми работи Widget Edge - каквото и да добавя - конттакти или приложения - не ми излизат. Деинсталирах и реинсталирах, чистих кеш и данни , рестартирах телефона - не става. Някой да сподели решение.
Цитирай

Колеги, някой пробвал ли е приложението Holey light, за led нотификации на самсунгите от семейството S10 и как се справя то в реалността?
Цитирай

(2019-11-17, 15:56:49)scenic написа:  Колеги, някой пробвал ли е приложението Holey light, за led нотификации на самсунгите от семейството S10 и как се справя то в реалността?
Това опитай,официално на Samsung е https://www.apkmirror.com/apk/samsung-el...elighting/
[-] 1 потребител изказва благодарност на toem84 за това мнение:
  • scenic
Цитирай

За сега най-доволен съм от LED Me Know.
https://play.google.com/store/apps/detai....ledmeknow
Цитирай

Това не работи на заключен екран. Или поне аз не съм успял да го накарам.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай

Това което съм ви дал работи на изключен екран
Цитирай

Здравейте! Имам един въпрос: някой да има идея как мога да скрия това известие без да забранявам всички идващи от Android System?


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай

Плъзни го само леко наляво, докато отдясно се покаже едно зъбно колелце. Като цъкнеш отгоре му, би трябвало да ти излязат настройките на известия, като конкретната ще ти "намигне" с ефект, за да разбереш, че става дума за нея. И я изключи Smile
[-] 2 потребители изказват благодарност на Sv3TL10 за това мнение:
  • krasimiretov, NaniG
Цитирай

Само че така винаги се връща след известно време и пак си излиза. Тъпия Facebook
..

Sent from my Samsung Galaxy Note 10+ using Tapatalk

Sony Xperia Tipo HTS One S LG Optimus G Pro Samsung Galaxy Note 4 Samsung S8+ Samsung Galaxy Note 8  Samsung Galaxy Note 10+ (Aura Black) iPhone 12 Pro Max Samsung Galaxy Z Fold 3
Цитирай

Аз го разкарах по този начин и не излиза повече.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай

И при мен всичките, които съм изключил така, не са се показвали повече.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Sv3TL10 за това мнение:
  • dada_
Цитирай

(2019-11-17, 19:30:16)toem84 написа:  Това опитай,официално на Samsung е https://www.apkmirror.com/apk/samsung-el...elighting/
И аз не успявам да го подкарам на заключен екран, ако може малко по-подробна информация, благодаря предварително.
Цитирай

Нищо особено не правя,инсталирах го и на крайна светкавица съм задал да се показва винаги.При мен пък вчера от светлинката около камерата само се беше сменило на крайна светкавица около екрана.Явно още не е доизпипано.
Цитирай

Здравейте. След актуализацията до Андроид 10 имам следния проблем с музикалния плейър на Самсунг:
На телефона имам няколко .m3u файла, които са плейлисти и при Андроид 9 телефона си ги прочиташе и нямаше проблеми. При 10-ката обаче телефона ги прочита, но ги показва като празни. Опитах с друг плейър (Black Player) да ги import-на, обаче без успех - там ми дава грешка.
Проверих дали името на картата с памет е същата в плейлист файла и всичко е наред.
Може би има някаква промяна в Андроид 10, за която не знам и вече не се поддържат тези плейлисти ли, не знам и аз.
В Black Player има някаква custom аудио библиотека, която си ги прочита и всичко работи, но избера ли стандартната на Андроид - спира да работи.
Ако си създам ръчно нов плейлист от музикалния плейър си работи, но имам доста песни на телефона и не ми се обхождат отново, за да добавям списък, който не мога да бекъпна.

Някой има ли подобен проблем?

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай

Здравейте. Имам въпрос относно S10e и S10. Ще купувам един от двата. Гледах , че има много мнения и за 2та и че версията за нашия пазар е с по слабия чип. S10e оправиха ли батерията и проблемите с нея? С10 по-добре ли е като вариант откъм камера ,батерия и производителност? Бюджета ми като цяло е до 1000лв ,но ако С10 е по приличен от С10е ( нямам проблем с размера ) бих отпуснал още 100 200 лв
Цитирай

(2019-12-16, 15:00:34)iwanssss написа:  С10 по-добре ли е като вариант откъм камера ,батерия и производителност?
Не е тук темата, в която да питаш, но все пак...
Камера - има една допълнителна камера, снима приближено 2x оптично приближение (telephoto) иначе другите камери са същите.
Батерия - от с10 серията и от това, което чета по форумите чистата с10-ка е с най-слаба батерия (аз съм със с10 и не съм доволен)
Производителност - същатата, телефона реално е със същия хардуер, ако не броим едната камера, по-малкия дисплей и батерия (която държи повече), и пръстовия отпечатък не е под дисплея.

П.П. Ако сега избирах телефон от тези двата, бих взел с10е, много по-удобен за ползване с една ръка (поне за мен), по-добра батерия, не извит дисплей, който не натискаш без да искаш а и на който можеш да сложиш какъвто си пожелаеш скриин протектор, защото както споменах по-горе - сензора за пръстовия отпечатък не е под него.


Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай

S10+, всичко друго е компромис. Извития дисплей изобщо не пречи, с протектор съм и твърд гръб отзад. За 1000лв ще си намериш в ОЛХ, има и чисто нови. Лично мнение.
Цитирай

И все пак темата е за софтуерни проблеми, не за избор и съвети за телефон...
Цитирай

Колеги има ли шанс да се спре да пищи телефона когато порта на зареждане не е сух и се включи в зарядно.
Вчера в 22:00 без изобщо да е мокрен го слагам да се зарежда и в 01 през нощта и нещо му скимва че порта е мокър и като почна да пищи егати стряскането ми направи ....няма такава гадост....С андроид 10 съм

SIMENS A70 -> Nokia N95 8GB - > SONY XPERIA VIVAZ -> Nokia N8 - > HTC Explorer -> HTC Wildfire S -> HTC One X -> Samsung Galaxy S3 -> LG G2 -> Sony Xperia Z1 Compact - > Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy A5 -> LG G3 -> HTC ONE A9 -> SAMSUNG GALAXY S6 -> Sony Xperia X Compact - > Samsung S8 - > Huawei P20 Lite -> Samsung S10 -> Samsung S22
Цитирай

Изчисти си порта и куплунга на зарядното.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

Не е мокрен изобщо.За какво да чистя ,хм ок ще пробваме Smile

SIMENS A70 -> Nokia N95 8GB - > SONY XPERIA VIVAZ -> Nokia N8 - > HTC Explorer -> HTC Wildfire S -> HTC One X -> Samsung Galaxy S3 -> LG G2 -> Sony Xperia Z1 Compact - > Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy A5 -> LG G3 -> HTC ONE A9 -> SAMSUNG GALAXY S6 -> Sony Xperia X Compact - > Samsung S8 - > Huawei P20 Lite -> Samsung S10 -> Samsung S22
Цитирай

Щом не е мокрен, намокри го - водата ще изкара праха или боклуците, които са се събрали върху порта. Куплунга можеш да го изчистиш със сгъстен въздух или с подухване.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

Андроид 10 на няколко отключвания излиза знак че сваля нещо,да ама нищо не изписва каквото и да.Нямам наблюдения да го правил на 9-та но пък телефона го имам от 3 седмици.S10е най малкия дзвер.
Цитирай

Върна ли заводски след ъпдейта ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)