Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни проблеми и въпроси на Samsung Galaxy S10/S10+
#51

Възможно е, знам ли..

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай
Аксесоари
#52

Здравейте!
От скоро съм собственик на Galaxy S10+. Прави ми впечатление, че при входящи повиквания и съобщения звукът на рингтона идва само от долния високоговорител.
В същото време когато ми звънят по Вайбър звукът е и от двата. Нормално ли е това при условие, че телефона трябва да е със стерео звучене? Как е при вас?
Между другото, когато гледам клип звукът е стерео.
Цитирай
#53

На S9 беше така звукът идваше само от един говорител в момента съм S10 но чесно казано не съм обърнал внимание но както каза предполагам, че и тука ще е така само от долният говорител.

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай
#54

Докато гледам заснети видео екрана загасва? Коя е опцията за изключване? Искам да
Гледам клипа 3 мин. И да не докосвам дисплея
.

So bad, so good!
Цитирай
#55

Предполагам от настройки > разширени функции> движения и жестове> умно оставане

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
[-] 1 потребител изказва благодарност на kali_74 за това мнение:
  • GPower
Цитирай
#56

Опцията е включена...

So bad, so good!
Цитирай
#57

(2019-04-22, 20:29:54)kali_74 написа:  На S9 беше така звукът идваше само от един говорител в момента съм S10 но чесно казано не съм обърнал внимание но както каза предполагам, че и тука ще е така само от долният говорител.
Натискаш ли в долната част на екрана "Възпроизвеждане на видео" ?

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#58

(2019-04-23, 06:45:05)djkitactk написа:  Натискаш ли в долната част на екрана "Възпроизвеждане на видео" ?

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
Не ти разбирам въпроса, ако питаш при видие как е то и двата говорителя свирят.

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай
#59

Телефона го имам от 8 Април,за отключване използвам пръстов отпечатък,но до тук забелязвам ,че 2 пъти ми иска парола без да съм го рестартирал.Та въпроса ми е дали на определено време иска парола за отключване както е при Huawei, или се е рестартирал сам?

Siemens A50 --> Sony Ericsson T610i --> Sony Ericsson K700i
Nokia N95 --> Nokia 5800 Xpress Music --> LGKU990 Viewty
HTC Sensation --> Samsung Galaxy S4 --> Samsung Galaxy S6 Edge --> HUAWEI Mate 20 Lite --> SAMSUNG Galaxy S10+
Цитирай
#60

Като при ХуХавей е, и не само. Ако телефона не се ресетва няколко дена и съответно не е въвеждана паролата - на 3-4 дена иска парола за потвърждение.
Цитирай
#61

Интересно ми е ,че не се е рестартирал в полунощ,когато се сменя датата,а сутринта си го отключих с пръстов отпечатък и по някое време го извадих от джоба и ми поиска парола

Siemens A50 --> Sony Ericsson T610i --> Sony Ericsson K700i
Nokia N95 --> Nokia 5800 Xpress Music --> LGKU990 Viewty
HTC Sensation --> Samsung Galaxy S4 --> Samsung Galaxy S6 Edge --> HUAWEI Mate 20 Lite --> SAMSUNG Galaxy S10+
Цитирай
#62

На определен брой отключвания с биометрични данни, едно трябва да е с парола. Това не е заради рестарт - след рестарт ще иска и PIN за SIM картата. Свързано е с политиката за сигурност и защита на личните данни.

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 1 потребител изказва благодарност на divna за това мнение:
  • NaniG
Цитирай
#63

(2019-04-29, 13:17:37)divna написа:  На определен брой отключвания с биометрични данни, едно трябва да е с парола. Това не е заради рестарт - след рестарт ще иска и PIN за SIM картата. Свързано е с политиката за сугурност и защита на личните данни.

Нямам PIN код на SIM картата,но разбрах защо иска парола при отключване.Благодаря!

Siemens A50 --> Sony Ericsson T610i --> Sony Ericsson K700i
Nokia N95 --> Nokia 5800 Xpress Music --> LGKU990 Viewty
HTC Sensation --> Samsung Galaxy S4 --> Samsung Galaxy S6 Edge --> HUAWEI Mate 20 Lite --> SAMSUNG Galaxy S10+
Цитирай
#64

Някой знае ли как да спра звука когато разглеждам фейсбук и се покаже реклама с видео на игра или просто някакво видео да не стартира със звук?

So bad, so good!
Цитирай
#65

Аз имам едно универсално решение за всички тези звуци. Силата на "Медии" стои на 0 перманентно. Увеличавам само когато има нужда, но това спира звука на всякъде по всички приложения и игри.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

[-] 1 потребител изказва благодарност на Pelikana за това мнение:
  • Sv3TL10
Цитирай
#66

(2019-05-02, 16:09:48)GPower написа:  Някой знае ли как да спра звука когато разглеждам фейсбук и се покаже реклама с видео на игра или просто някакво видео да не стартира със звук?

В настройките на приложението на фейса най-долу цъкаш на Media and contacts и в следващото меню още първата настройка е видеата да не стартират със звук.
Иначе и аз като Pelikana. И съм си направил бутоните отстрани да контролират медията за по-голямо удобство.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Sv3TL10 за това мнение:
  • GPower
Цитирай
#67

Еми там всичко е ок мисля? [Изображение: 644857bd25fa10677875c29f4739f0e5.jpg]

Едит: изключих опцията и стана. Благодаря.
Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk

So bad, so good!
Цитирай
#68

Да, трябва да е изключена, преведено е грешно Smile
На английски е videos in news feed start WITH sound
[-] 1 потребител изказва благодарност на Sv3TL10 за това мнение:
  • GPower
Цитирай
#69

От доста време се каня да пиша за този досаден проблем,но вече чашата леко преля.Случая е следния.Рутера не ми е разположен на централно място и в тази стая ,в която съм сигнала е по-слаб, но в никакъв случай ЛОШ, телефона се свързва много трудно.Пускам WI-FI и не намира мрежата ИЗОБЩО ,спирам WI-FI, пускам го пак и хоп намира мрежата след около 3 секунди.И след като се свърже,после известно време няма проблем с намирането на мрежата.Качил съм снимка за да видите колко е нивото на сигнала,даже някой път е почти пълен.С предишните 2 телефона Galaxy S 6 Edge и Huawei Mate 20 lite не съм имал такива проблеми,даже Huawei се свързваше точно за 1-2 секунди,a S 10+,дори и на много добър сигнал пак се свързва бавно,както и старияS6 Edge.


Прикачени файлове Миниатюри
       

Siemens A50 --> Sony Ericsson T610i --> Sony Ericsson K700i
Nokia N95 --> Nokia 5800 Xpress Music --> LGKU990 Viewty
HTC Sensation --> Samsung Galaxy S4 --> Samsung Galaxy S6 Edge --> HUAWEI Mate 20 Lite --> SAMSUNG Galaxy S10+
Цитирай
#70

Имаш мокро помещение като баня, кухня, тоалетна между рутера и телефона най-вероятно.
Цитирай
#71

Не,в другата посока е банята,просто телефона нещо се ебава,с другите телефони не съм имал този проблем.

Siemens A50 --> Sony Ericsson T610i --> Sony Ericsson K700i
Nokia N95 --> Nokia 5800 Xpress Music --> LGKU990 Viewty
HTC Sensation --> Samsung Galaxy S4 --> Samsung Galaxy S6 Edge --> HUAWEI Mate 20 Lite --> SAMSUNG Galaxy S10+
Цитирай
#72

(2019-05-09, 18:44:22)plamend93 написа:  Имаш мокро помещение като баня, кухня, тоалетна между рутера и телефона най-вероятно.

Тоест по-голямата част от Wi-Fi вълните полепват по влажните стени на мокрото помещение и затова телефонът хваща толкова малко сигнал?

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#73

(2019-05-09, 23:06:14)ivkos написа:  Тоест по-голямата част от Wi-Fi вълните полепват по влажните стени на мокрото помещение и затова телефонът хваща толкова малко сигнал?
Или пък в кухнята, банята има съответно повече електро уреди и метални тръби, които ще пречат на сигнала.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#74

В случая не е проблема в по-слабия сигнал и защо е по-слаб,а защо телефона много трудно се свързва,досега с други телефони не съм имал този проблем в същата стая

Siemens A50 --> Sony Ericsson T610i --> Sony Ericsson K700i
Nokia N95 --> Nokia 5800 Xpress Music --> LGKU990 Viewty
HTC Sensation --> Samsung Galaxy S4 --> Samsung Galaxy S6 Edge --> HUAWEI Mate 20 Lite --> SAMSUNG Galaxy S10+
Цитирай
#75

Здравейте, като собственик на самсунг галакси с 10 имам един въпрос, на който не намерих отговор. На мтел ми е картата която има 4+ G, но телефона не ми го показва/показва само 4G/, като я сложа на друг телефон тогава ми излиза,защо така? Поздрави

SGS2>SGS4>SGS6>SGS8>SGS10>SGS20+>SGS22+>SGS23+
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47 mm LTE 
Galaxy Buds Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)