Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Samsung Galaxy S10/S10+

Да, аз ако го видя на живо, ще го позная, но снимките им може да са на оригинален.. И не знаех дали са от този тип магазини, които ще представят менте за оригинал (за разлика от dice). Цената наистина е нереално ниска, просто имах тънка, наивна надежда, че може да е нещо от рода на второто ти предположение по-нагоре Smile
Защото не ми се дават такива пари, от сорта на 80-100лв за кейс за този телефон, а имам оригиналния силикон и го харесвам доста, обаче това, че лепи всякакви прашинки и боклуци, както и мазнотия дори от добре измити ръце... И като гледам leather-а е със същата форма и размери, но тези недостатъци ще липсват при него, затова отворих да го потърся из нета..
Цитирай
Аксесоари

Аз съм имал leather case на Apple, какво да ти кажа, аз го пазех повече от телефона. Ако ти се изпотят ръцете попива в кейса до някаква степен, ако го оставяш на някаква или по-скоро, на която и да е повършност, се цапа, с време ще промени цвета си кожата, ако го оставиш някъде и има камъчета, се съсипва. Моят толкова го и носех, заради това, а силиконовия си го чистиш с някакъв препарат и си готов, защото повърхността е гладка, а кожата ще попие. Реално са много скъпи, а изискват много грижа, за да се поддържат. Разбира се, това е ако го пазиш. https://external-preview.redd.it/sAt8Tcw...bcc072a0a9 Е така ще стане, ако не се пази. Но това не означава, че не трябва да пробваш, пък и това е кейс, няма да го ползваш само него, просто за мен не си струва парите.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Може ли да препоръчате читави протектори за екран - фолио и/или стъкло, че оригиналните вече никъде не може да се намерят. Алиекспрес е супер.
Цитирай

С този съм, няколко месеца вече не е мръднал. Доста качествено като изпълнение.
https://a.aliexpress.com/_mLimuBL
[-] 1 потребител изказва благодарност на Sv3TL10 за това мнение:
  • checho
Цитирай

Който иска да си вземе оригинален кейс за S10  и s10+ да провери в https://4phones.bg/
Аз си взех кожен зелен за 20лв който в емаг е 90лв за s10+
За цени питайте на лично, защото не са коригирали цените на всички кейсове и някой са със стара цена. 
Поздрави!

Samsung Galaxy S10 plus, Sony Xperia 1 iii Purple 
Цитирай

Все още ползвам този телефон и искам да му сменя протектора на дисплея с оригинален такъв.Има ли оригинални в България?

Славия София 1913
Цитирай

(2022-04-11, 22:53:07)slavista написа:  Все още ползвам този телефон и искам да му сменя протектора на дисплея с оригинален такъв.Има ли оригинални в България?

За София, може да проверите магазина на Самсунг в The Mall.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай

Фабричният ми протектор се надраска и искам да си купя нов протектор по възможност да е изпробван и да работи пръстов отпечатък и докосванията на дисплея . Да няма никакви забележки . Може ли да ми препоръчате от къде да си поръчам , защото нямам доверие в българските търгачи . 

S10+ най-вече искам да е изпробван .


Видях колегата slavista е писал ,ако се е сдобил с нов протектор да сподели и да каже ,но аз държа да не е от България.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)