Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Samsung Galaxy S10/S10+

(2019-09-30, 10:19:51)mitakabs написа:  Колега, понеже ми се отлепват от време на  време а са здрави, може ли да кажеш как почистваш този флуид преди да го залепиш с нов наново?
Има ли някакъв начин да се ползва аджеба пак здрав стъклен портектор с глу UV -лепило отново??
Става и с мокрите кърпички от комплекта и дори само с гола ръка да се отстрани лепилото, но отнема малко повече време. За айфона ми бяха пратили използвано стъкло със засъхнало лепило по него. След като писах на продавача в амазон и никой от никъде не ме отрази си го почистих и стана като ново, след това го залепих с резервната тубичка лепило и така го ползвах около година и премина непокътнато в ръцете на новият собственик.

(2019-09-30, 11:37:34)osobo89 написа:  Днес попаднах на ето това известие от Samsung Members[Изображение: 0639cbade412df868343023613f9fce6.jpg]

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
Голямо оливане трябва да стане за да се случи това. Най-застрашена е слушалката, но за нея в комплекта има предпазна лепка. Не знам как стоят нещата при китайските аналози на whitestone dome стъклата.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
Аксесоари

Аз слагам по една лепенка на отворите и на слушалката, но мисля че и бутоните на всички S8/9/10 не пропускат вода, и не само те!
Нали са уж непормокаеми в няква степен!

Galaxy S II.... S4,  Galaxy S6 Gold Platinum > Galaxy S8 Plus, 64GB, Coral Blue>Galaxy S20 + Cloud Blue>S23 Ultra 512gb cream
Цитирай

(2019-09-30, 13:30:04)tonus написа:  Голямо оливане трябва да стане за да се случи това. Най-застрашена е слушалката, но за нея в комплекта има предпазна лепка. Не знам как стоят нещата при китайските аналози на whitestone dome стъклата.

Винаги лепвам по едно тиксо на говорителя преди да поставя такъв вид протектор на телефона си.
Цитирай

Колеги някой знае ли дали се продават тези калъфи с батерия по нашите магазини , че ми се иска първо да го пробвам как стои на телефона , преди да поръчам
https://www.punkcase.com/products/punkju...4587591725

Androidbg Samsung Galaxy S10+ Prism White
Цитирай

Някой поръчвал ли си е такъв кейс с батерия?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай

Аз имам за 9ката от алито. Обаче телефона става като Ериксон 1018 или даже и по-дебел. Но пък три дни с нормална употреба без игри си независим от зарядни.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай

Не можах да намеря такъв punkcase в алито, а и конкретно ме интересува дали този сайт е читав.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай

С това съм , в мол Парадаиз до ДМ магазина се предлага. 40лв е само за екранът като +20 лв. Го минава и отзад + камерите. Протекторът се нанася с кърпа и се вижда много лек филм покритие и защитата трае до 8месеца. След това изчезвал , та с него съм и съм доволен но няма по добро от фабричният който е с нов телефон Smile[Изображение: e36cafac05059f242fe8c2b2f6751d0d.jpg][Изображение: 23aa1bfd3b9d16cd232486fa2c56f606.jpg]

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2019-11-06, 17:21:00)osobo89 написа:  С това съм , в мол Парадаиз до ДМ магазина се предлага. 40лв е само за екранът като +20 лв. Го минава и отзад + камерите. Протекторът се нанася с кърпа и се вижда много лек филм покритие и защитата трае до 8месеца. След това изчезвал , та с него съм и съм доволен но няма по добро от фабричният който е с нов телефон Smile[Изображение: e36cafac05059f242fe8c2b2f6751d0d.jpg][Изображение: 23aa1bfd3b9d16cd232486fa2c56f606.jpg]

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
Братле, така са те ужилили, че ти е бедна фантазията

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Здравейте, вчера си надрасках оригиналното залепено фолио и сега очите са ми там, може ли да ми препоръчате какво да сложа, дали да купя пак оригинално фолио от технополис или това https://www.mega-device.com/udaroustoych...31683.html ....:?
Цитирай

(2019-11-07, 00:22:50)remixa92 написа:  Братле, така са те ужилили, че ти е бедна фантазията
Доста скъпо са взели, да. Реална защита почти няма, поне от надиране, тествано на Mate 10 Pro.

Siemens MC60>>Sony Ericsson Z530i>>Nokia N73 ME>>Nokia N8>>LG 4X HD>>Sony Xperia SP Black>>Samsung Galaxy S3 GT-I9300 16GB Blue Pebble>>Samsung Galaxy GT-I9305 Titanium Grey>>Sony Xperia Z2 Black>>LG G4 H815 Titanium Grey>>LG G5 H850 GREY>>Huawei Mate 10 Pro BLA-L09>>Samsung Galaxy S10+>>Samsung Galaxy Note 20 Ultra>>Samsung Galaxy S21 Ultra 5G Phantom Black>>Samsung Galaxy S22 Ultra Green>>Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black
Цитирай

Значи ще търся у-ве ,та ако има някое добро което да се купи от София ,предложете Smile

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Аз сложих отзад един Spigen Liquid Crystal, а отпред ще си карам със заводския протектор, докато му дойде ред

<--
Цитирай

От къде да поръчам он-лайн (БГ магазин) магнитна стойка за телефона?
Искам, когато вляза в колата да го закачам лесно, без нужда да слагам стойка.

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Dice, Emag, Техноверига, там са качествените, но и  от цената зависи.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Аз си поръчах от алито и дойде за две седмици. Държи много добре и струваше около 7 лева.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай

(2019-11-10, 11:59:05)nedkoff написа:  Аз си поръчах от алито и дойде за две седмици. Държи много добре и струваше около 7 лева.
Колега, може ли линк към алито да видя какъв е точно?
Цитирай

(2019-11-10, 21:06:10)IordanovBG написа:  Колега, може ли линк към алито да видя какъв е точно?
Заповядай BGN 2.90 33%OFF | Cafele Car Phone Holder Magnetic Air Vent Magnet Mobile Phone Car Holder For Cell Phone Car Mount Holder Universal
https://s.click.aliexpress.com/e/peEP52CY

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай

Здравейте ! Досега не съм поръчвал от Alliexpres  и искам да знам как стоят нещата със поръчките .Примерно ако искам да си поръчаме на стойност 3,4лв ,ще ми го пратят ли и колко всъщност ще е доставката. Чувал съм от хора ,че за 3,4 ревне правят доставка или ти излиза супер скъпо. б
Благодаря предварително!
Цитирай

Нищо не излиза скъпо Wink
Когато правиш поръчката, ти пише и колко ще е доставката.
[-] 2 потребители изказват благодарност на bobytsekov за това мнение:
  • emo_841, oxuboxu
Цитирай

(2020-01-10, 15:52:18)bobytsekov написа:  Нищо не излиза скъпо Wink
Когато правиш поръчката, ти пише и колко ще е доставката.
А забравих да питам ! Задължително до офис ли идвате ли може и до врата ?Извини ме за въпроса Smile
Цитирай

Ако напишеш точен адрес, ще ти го доставят до адреса. Или ще ти пратят SMS да си го вземеш от пощенската станция. Обикновено евтините и безплатните доставки идват с Български пощи.
[-] 1 потребител изказва благодарност на bobytsekov за това мнение:
  • emo_841
Цитирай

За хората, които питаха за зарядните - https://zora.bg/product/bezzhichno-adaptive-1 . Това използвам аз, работи безотказно.
Цитирай

Онзи ден ме отказаха от едно зарядно за 20 лв.Колко по дълго зареждате телефоните когато са с безжично ?
Цитирай

(2020-01-14, 20:41:29)j95monster написа:  Онзи ден ме отказаха от едно зарядно за 20 лв.Колко по дълго зареждате телефоните когато са с безжично ?

Моя със зарядното, което дадох горе, се зарежда за между 3 и 4 часа без Fast Charging.

https://dice.bg/spigen-tough-armor-case-...item39096/

Някой пробвал ли е този вариант на Spigen? Толкова дебел ли е колкото изглежда на снимките, понеже си търся нещо, което да е тънко и да не прави телефона ненужно по-голям?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)