Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Samsung Galaxy S10/S10+

(2020-03-05, 19:51:25)dodo_pv написа:  Колега, инструкцията за поставяне и сваляне на <Spigen Slim Armor> калъфа е сбъркана, вероятно е така и при <Thin Fit> модела, което, най-вероятно, е довело до проблема. Аз го забелязах навреме и го спасих от разкъсване. Обърни внимание, от кой ъгъл са написали, че започва нахлузването. Трябва задължително да е някой от долните. Няма по-добри кейсове за S10+ от спиджен, заради защитата на заобления му дисплей и гарантирането на безжичното зареждане.

Дори и не знаех, че има инструкция за поставяне и сваляне Wink. Конкретно за Thin Fit телефонът трябва да се постави първо в долната част на калъфа и след това в горната. А свалянето е по обратния път - първо се вади горната част и след това долната. Моят се счупи над жака за слушалки, като започнах да го свалям от долния десен ъгъл. Това естествено не е официалната инструкция, а е според скромния ми опит.

И на мен Spigen са ми любима марка. Затова си купих същия калъф втори път. Но... и с него греда.
В момента използвам основно Liquid Air и Liquid Crystal.
Цитирай
Аксесоари

body кейсът е много добър, днеска го взех, харесва ми, лек е, не е толкова дебел, седи идеално на телефона. Става въпрос за liquid air, а ти изпускал ли си телефона с него, предполагам и да си нищо не е станало. А нали имаш и liquid crystal, той добър ли, на телефона седи ли добре, също пожълтява ли, защото тези прозрачните, колкото и да ги вардиш, все пожълтяват след време . А има и liqiud crystal Space той дали ще пожълтее, имал ли си и такъв. Мерси все пак за миналото мнение.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Да, изпускал съм го с Liquid Air и всичко беше наред.
Liquid Crystal е страхотен и стои много красиво, особено с белия гръб на телефона. Малко по-тънък е от Liquid Air, което мен ме устройва идеално. Също така пасва много добре на телефона, стои здраво и стабилно. Не знам дали пожълтява, имам го отскоро. Но дори и това да се случи, бих си взел отново нов, за да го сменя.
Цитирай

(2020-03-06, 20:52:26)bobytsekov написа:  Да, изпускал съм го с Liquid Air и всичко беше наред.
Liquid Crystal е страхотен и стои много красиво, особено с белия гръб на телефона. Малко по-тънък е от Liquid Air, което мен ме устройва идеално. Също така пасва много добре на телефона, стои здраво и стабилно. Не знам дали пожълтява, имам го отскоро. Но дори и това да се случи, бих си взел отново нов, за да го сменя.
Можеш ли да дадеш линк към него?
Цитирай

А силиконов ли е? В смисъл огъва ли се или е твърд. Примерно като включените в комплектите на Хуауей?

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

Силиконов е, но като го сложиш на телефона стои много стабилно. Не е мек като някои други подобни калъфи.
[-] 2 потребители изказват благодарност на bobytsekov за това мнение:
  • NaniG, vladi1
Цитирай

(2020-03-15, 19:30:54)emo_841 написа:  Можеш ли да дадеш линк към него?
Например:
https://www.ultra.bg/spigen-liquid-cryst...clear.html
https://dice.bg/spigen-liquid-crystal-ca...item39081/

Аз го взех от Плесио за 25 лв., но изглежда вече го няма там.
[-] 2 потребители изказват благодарност на bobytsekov за това мнение:
  • emo_841, NaniG
Цитирай

(2020-03-15, 20:31:10)bobytsekov написа:  Например:
https://www.ultra.bg/spigen-liquid-cryst...clear.html
https://dice.bg/spigen-liquid-crystal-ca...item39081/

Аз го взех от Плесио за 25 лв., но изглежда вече го няма там.
Аха блатодаря!но аз си представях единдруг със стъклен  прозрачен гръб и със черна силиконова  лайстна отстрани ,който за мен изглежда мн.добре,но сега немога да го намеря.
Цитирай

Има го, аз моя го купих от Ultra bg, и сега остава да си взема и liqiud crystal Space crystl, който е прозрачен, но по-тъмен. А този liqiud air го препоръчвам, много е добър, нито телефона става много голям, много е удобен в ръката, защитава навсякъде, не се премахва лесно, което е добре. За тези пари е супер. А като си вземете и един прозрачен, ще имате да си сменяте. Но това може да ви го потвърди и boby, защото аз питах него тук и още едни колега и думите им се оправдаха.
https://www.ultra.bg/kalufi-i-keisove/ka..._model=125 За Samsung Galaxy S10+.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Здравейте, препоръчате ми, ако може, скрийн протектор за с10+, не държа да е стъкло, но ако може да е от България. Като взехме телефона, сложихме един от Теленор, но той е с лепило само острани и се и наби с боклуци, да не казвам че влиза и вода под него и дисплея.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

Вземи си оригиналното фолио на Samsung ако не държиш да е стъкло. Има ги по техноверигите за около 15 лв., като в комплекта са два броя.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Аюи и то става имал съм на с9+ и то ма кусури, но не го намирам в магазините.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

Никъде не на ирам оригиналните на самсунг. Поръчах от xtreamguard и така и не дойдоха. Взех някакъв, но така и не залепна. Моля предложете нещо което да залепва и пасва идеално в комбинация с гръб. Гърба е оригиналния прозрачен на самсунг. Благодаря.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
[-] 1 потребител изказва благодарност на Nikito82 за това мнение:
  • lazarus18
Цитирай

Потърси ringke dual easy film. Видях много и само положителни мнения и ревюта.. Поръчал съм и ги чакам. Като за алиекспрес са скъпи, 11 долара - 2 броя в комплект.. Ще ги видим Smile
Също в емаг видях, че има на spigen фолиото, 30лв е, с водно залепяне, май пак има само добри отзиви.
https://www.emag.bg/protektor-za-ekrana-...ction=view
Цитирай

Да добавя към горния пост, пристигнаха ми протекторите ringke, дотук съм очарован, първо - още окомплектовката прави впечатление, много е на ниво в сравнение с масовите китайци, второ - поставянето е супер лесно, много добре измислено (https://www.youtube.com/watch?v=WHuh6Syd3WI). Протекторът е много трудно забележим при изгаснал екран и абсолютно незабележим, когато екранът е в употреба. На пипане си е олеофобен такъв, приятен. Кейс френдли е (на чист български) - не му пречат гръбчета Smile Няма отрязък за предната камера, но специално снимах една и съща снимка без и с него и абсолютно не променя качеството на снимките.. Скенерът за отпечатъци работи супер. Доволен съм много, затова е и това "ревю" тук Smile
[-] 2 потребители изказват благодарност на Sv3TL10 за това мнение:
  • NaniG, plamen_jelezniq
Цитирай

За феновете на нестъклени протектори – силно препоръчвам фолиото на Spigen.

Преди ползвах само оригиналния на Samsung, след което четири месеца стоях без протектор (ей така – да пробвам, и взе че ми хареса), но един слънчев ден забелязах драскотини, които ме притесниха. Мина седмица в търсене на оригинала, докато не разбрах, че няма доставки от близо половин година. Тук видях, че има добри отзиви за Spigen и вече две седмици съм с него, доста добре.
Цитирай

Някой от вас да има стъклен протектор на Spigen, защото на моя телефон се разлепи по ъглите от горната половина и от другата част има още малко. Пиша тук, защото коментирахме преди кейсове на Spigen, та ако имате и стъклен протектор. https://www.ultra.bg/staklen-protektor-s...11-pro-max Е такъв вид ако имате, знам, че е за друг телефон, но все пак.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Колега, скенерът за пръстови отпечатъци на S10-ката не работи добре със стъклени протектори, единствено с Whitestone Dome, който хвалят много по ревютата, но той излиза към 100лв. Айфонът няма скенер и няма проблеми.
Аз си бях взел един стъклен протектор, който не беше скъп като Whitestone Dome, но не беше и от най-евтините, като беше супер прехвален, че скенерът работи, ноо... Голяма мъка беше и го махнах и си сложих фолио.. За нашите телефони това е варианта, ако не ти се дават повече пари за Whitestone..
Цитирай

Моят стъклен протектор си го взех за 20 или 25 лв. от случаен магазин за gsm аксесоари и няма грешка. Залепиха го с лепило и след това го минаха с UV лампа. 
Пръстовия скенер си работи (да, регистрирал съм 2-та пръста по два пъти, но не мисля, че това е проблем).
Не знам за вас, ама 100 лв. за някакъв протектор ми се струват прекалено много при положение, че едва ли ще има кой знае каква разлика. А тези протектори тип фолио - това за мен не е никакъв протектор какъвто е и фабричния идващ с телефона, никаква защита, дори се драска лесно... Още на втория ден замина след като сложих стъкления.

Да се включа и аз в темата с 3-те калъфчета, които имам:

[Изображение: 20191221_172315.jpg]
1. Ghostek atomic slim 2 - взех червен цвят, за да пасне с цвета на телефона. Много стабилен като придава и допълнително тегло към телефона. Бутоните са доста издадени и се натискат малко трудно, но с времето се свиква. Отстрани рамките са метални и са леко хлъзгави. В 3-тия модел гледам са добавили гумено покритие, за да не се хлъзга, но не се предлага за S10-ките.

2. Ringle onyx - нищо особено не е този калъф. Сравнително твърд е и не се огъва, въпреки че не изглежда така. Бутоните не се натискат лесно, поне при мен и това не ми харесва в него.

3. Dbrand grip - този го взех специално заради лепенката с "вътрешностите" на телефона Big Grin . Доста стабилен калъф и не е хлъзгав. 

И трита калъфа са повдигнати отгоре и отдолу на дисплея и при поставяне на равна повърхност дисплея не я докосва, което за мен е изключително важно, защото повечето калъфи, които гледах из магазините нямаха такава защита на дисплея.
Имат и един голям проблем за мен, за съжаление - жака за слушалки позволява използването само на такъв кабел с тънък накрайник, тези по-дебелите не могат да влязат, защото калъфа пречи. Доста голям минус, защото aux кабела за колата ми е такъв, имам и едни слушалки с такъв кабел...

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



[-] 1 потребител изказва благодарност на krasimiretov за това мнение:
  • NaniG
Цитирай

@bobytsekov какво става със spigen liquid crystal, пожълтя ли.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Не много. Очаквах повече да пожълтее, но всъщност не е така. Докато е на телефона не му личи. Когато го свалиш се вижда, че е пожълтял леко.
Цитирай

Колеги, някаква идея от къде в София мога да си намеря кейс за Samsung Galaxy buds.

Благодаря.
Цитирай

boby мерси, аз имам space clear, но е прозрачен на лампа или на слънчева светлина, въпреки, че не пожълтява, та мисля да си взимам crystal clear, който е напълно прозрачен.
https://dice.bg/elago-galaxy-buds-basic-...item44007/ Тук има.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • BenDJ
Цитирай

(2020-08-13, 12:59:40)BenDJ написа:  Колеги, някаква идея от къде в София мога да си намеря кейс за Samsung Galaxy buds.

Благодаря.

Има ли кейсове за слушалките? Бих си взела за моите Buds+.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай

Да, виж линка отгоре.
https://dice.bg/search?text=galaxy+buds+ ето още.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • NaniG
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)