Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Samsung Galaxy S10/S10+

Колеги, разрових темата назад, но не успях да намеря подобно инфо.. Моля споделете кабел за зареждане, от който сте доволни, поддържа си бързото зареждане и т.н., от БГ сайт.. Че на моя оригиналния му се случи случка и нямам време да чакам от алиекспрес.
Цитирай
Аксесоари

(2020-08-31, 14:35:13)Sv3TL10 написа:  Колеги, разрових темата назад, но не успях да намеря подобно инфо.. Моля споделете кабел за зареждане, от който сте доволни, поддържа си бързото зареждане и т.н., от БГ сайт..  Че на моя оригиналния му се случи случка и нямам време да чакам от алиекспрес.

Вземи си оригинален кабел от Технополис.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай

https://www.emag.bg/data-kabeli-za-mobil...g/c?ref=bc
https://dice.bg/cables/filter-price:0-ra...gL4s_D_BwE
https://4m.bg/kabeli-i-zaryadni/zaryadno...gJkifD_BwE
Виж тук.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Благодаря за предложенията, пропуснах да отбележа, че не съм фен на оригиналните кабели на самсунг.. Поне при мен, а и при доста приятели, на предишни телефони на марката, винаги те са първото, което заминава и то не така инцидентно, както в случая.. Хем ги пазя, не ги навивам и усуквам както ми падне. Та, затова питам за нещо различно, от което някой е доволен. Иначе дайс го прерових днес Smile
Цитирай

То пак трябва да има в тия сайтове.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Търся мнение за този кейс ,някой ползвал ли го е и да каже https://gsmdnes.com/%D0%B0%D0%BA%D1%81%D...0%B5%D0%BD
Цитирай

Изглежда приятен, но е 8лв в алиекспрес. Ако си имаш друг и не бързаш..
[-] 1 потребител изказва благодарност на Sv3TL10 за това мнение:
  • emo_841
Цитирай

Търся протектор за екрана за с10+ и за с9+. Моля предложете. На 10ката оригиналния на самсунг слага, заминава мн бързо, на 9та също слагах и там така. На 10ката закалено стъкло от теленор слагах, ама като изми1 тела и се пълни отдолу с вода. А и не ми хареса да има отвор за отпечатъка. И не зная какъв да взема вече. На 9та имам от екстриймгуард бива изкарва сравнително доста, с месеци, поръчах преди време и за двата, така и не дойдоха....

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

(2020-11-08, 20:59:03)Nikito82 написа:  Търся протектор за екрана за с10+ и за с9+. Моля предложете. На 10ката оригиналния на самсунг слага, заминава мн бързо, на 9та също слагах и там така. На 10ката закалено стъкло от теленор слагах, ама като изми1 тела и се пълни отдолу с вода. А и не ми хареса да има отвор за отпечатъка. И не зная какъв да взема вече. На 9та имам от Оригиналния си ми екстриймгуард бива изкарва сравнително доста, с месеци, поръчах преди време и за двата, така и не дойдоха....

Немога да разбера какво ги правите тези протектори,то по-здрав от заводския няма ,моя не е мръднал.Важно е да се знае,че когато се ползват гърбове ,те не трябва да са плътни много,т.е да не опират много в протектора
Цитирай

(2020-11-08, 21:51:29)emo_841 написа:  Немога да разбера какво ги правите тези протектори,то по-здрав от заводския няма ,моя не е мръднал.Важно е да се знае,че когато се ползват гърбове ,те не трябва да са плътни много,т.е да не опират много в протектора

Моя телефон е на година и малко, още съм с фабричния протектор.
Цитирай

(2020-11-09, 10:25:33)vankatalp написа:  Моя телефон е на година и малко, още съм с фабричния протектор.

И аз съм така,не е мръднал
[-] 1 потребител изказва благодарност на emo_841 за това мнение:
  • vankatalp
Цитирай

Аз също съм с фабричния протектор малко повече от година. Има две малки драскотини, но не ме притесняват и си го ползвам.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай

Ми гърбовете са оригиналните на самсунг. Единият беше кристал клеър, сега вземахме този белия на самсунг. Какъв е тоя фабричен протектор? На телефона нямаше фабричен, купухваме отделно този на самсунг който е.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

(2020-11-09, 17:52:36)Nikito82 написа:  Ми гърбовете са оригиналните на самсунг. Единият беше кристал клеър, сега вземахме този белия на самсунг. Какъв е тоя фабричен протектор? На телефона нямаше фабричен, купухваме отделно този на самсунг който е.

S10+ е с фабрично фолио на дисплея. Чисто нов ли е купуван или втора ръка? Ако е втора ръка, може предишния собственик да го е махнал. Аз също си купих за резерв от тези оригиналните в Техонополис, но все още ползвам фабричния. Белият калъф на Самсунг го полвам вече една година, не е мръднал. Някъде назад в темата съм писала за него. Единственият минус е, че събира много боклуци, но пък лесно се чисти.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай

Чисто нов е купуван от теленор и направо там са сложили стъклен протектор. Не знаех че излизат с протектор. Може и в магазина да са го махна ли не знам. Телефона е на съпругата ми и тя го взима от магазина

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

Скъпи колеги! От къде мога да намеря да си купя оригинален протектор за екран за Samsung Galaxy S10 lite, при който да работи и сензора за пръстов отпечатък на екрана?
Предварително благодаря за информацията! Smile

Sent from my SM-G770F using Tapatalk

Last 2 years:
HTC One S -> HTC Desire 310 -> Sony Xperia E4 -> Motorola G3 -> Xiaomi Redmi 4 -> Huawei P8 lite -> Huawei P10 lite
Цитирай

Май са спрени от производство официалните. Пробвай със Spigen Neo Flex, аз съм доволен.
[-] 1 потребител изказва благодарност на iordangenev за това мнение:
  • vassetz
Цитирай

Привет,

Имам един стар, но съвсем малко ползван пад за безжично зареждане, останал ми още от времето, когато имах Galaxy S6. Мога ли да го ползвам за зареждане на S10+ и безопасен ли е за смартфона?

Прилагам и снимки:

[Изображение: XW8cP9G.jpg]

[Изображение: nLR0qWm.jpg]

[Изображение: 25569608.png]
Samsung Galaxy S23 Ultra
Цитирай

Няма проблем да го използваш, това е оригинален аксесоар. Няма да има бързо безжично зареждане.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tsvetan24 за това мнение:
  • a101w
Цитирай

Търся бял керамичен заден капак за S10+ (512 гигабайтовата версия),може и ОЕМ нещо,но наистина топ качество,предварително благодаря!

::Google Pixel 3a White::
Цитирай

(2020-08-12, 21:48:07)krasimiretov написа:  Да се включа и аз в темата с 3-те калъфчета, които имам:

[Изображение: 20191221_172315.jpg]
1. Ghostek atomic slim 2 - взех червен цвят, за да пасне с цвета на телефона. Много стабилен като придава и допълнително тегло към телефона. Бутоните са доста издадени и се натискат малко трудно, но с времето се свиква. Отстрани рамките са метални и са леко хлъзгави. В 3-тия модел гледам са добавили гумено покритие, за да не се хлъзга, но не се предлага за S10-ките.

2. Ringle onyx - нищо особено не е този калъф. Сравнително твърд е и не се огъва, въпреки че не изглежда така. Бутоните не се натискат лесно, поне при мен и това не ми харесва в него.

3. Dbrand grip - този го взех специално заради лепенката с "вътрешностите" на телефона Big Grin . Доста стабилен калъф и не е хлъзгав. 


Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай

Колеги, нямам почти никакъв опит със ситител. Мислите ли, че за тази цена leather case-ът наистина ще е оригинален, намален, както го представят? .. Или ще е от оригиналните в алиекспрес Smile
https://www.citytel.bg/leather-cover-sam...y-s10-plus
Цитирай

Две причини може да има, да е намален така. Или е маркетингов трик и е менте и лъжат с ценета, все едно е оригинален или не се купуват, защото вече телефона е стар и искат да чистят. Но аз мисля, че е първото, не бих взел.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • Sv3TL10
Цитирай

Благодаря, и аз по-скоро клоня към първото. Просто не ги знам като магазин на какво ниво са.
Цитирай

Те и на Apple изглеждат така, но има разлики и, който е виждал менте и оригинален, знае. И единия струва 15, другия 95.
Затова и тук си мисля, че е така.
https://dice.bg/samsung-leather-cover-ef...item38948/ Ето ти оригинален.
В днешно време рядко някой прави подаръци, освен близките, а и като видиш отзивите от citytel, ти става ясно, че нещо не е както трябва.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • Sv3TL10
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)