Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Samsung Galaxy S10/S10+
#51

Здравейте,
някой използвал ли е такъв Hydrogel Film. Моля за отзиви:
https://www.aliexpress.com/item/15D-Full...st=ae803_5
Цитирай
Аксесоари
#52

(2019-03-22, 08:47:44)Васко Веселинов написа:  Здравейте,
някой използвал ли е такъв Hydrogel Film. Моля за отзиви:
https://www.aliexpress.com/item/15D-Full...st=ae803_5

От 3D и 4D вече са на 15D протектори Crazy
[-] 1 потребител изказва благодарност на chris4o за това мнение:
  • ivkos
Цитирай
#53

Sorry, имах предвид за S10 Bu
Цитирай
#54

Бих желал някой да сподели мнение дали на S10 работи функцията за бързо безжично зареждане на зарядни различни от на Самсунг, например на Baseus, Anker, Hama, CHoetech, Xiaomi, Huawei и други.
Във форума за моя модел или в друг форум някой беше споменал, че са ограничили функцията с един от ъпдейтите.
А дали пък зарядното на Samsung (адаптора) не поддържа технологията на тези падове, че потребителят да пише така?
Ето вижте, какво открих, като описание в едно от зарядните в Амазон на Анкер:
" - Fast Charge Mode compatible devices include: Samsung Galaxy S9 / S9+ / S8 / S8+/ S7 / S7 edge / S6 edge+, and Note 5.
   -Quick Charge 3.0 wall adapter required for Fast Charge Mode.
   -Samsung S9 and S9+'s original wall charger is not compatible with Qualcomm Quick Charge Mode."
Цитирай
#55

Ще споделя опита си с калъфите.
Първият, който закупих, беше LED Cover (този със „светлинните изразявания“ на гърба). Не е лош, но омръзва бързо, като магнит е за пръстови отпечатъци и мазнотия и се драска много лесно.
Тази седмица си поръчах калъфа им от естествена кожа. Е, това вече е друго нещо. Изключително добро на външен вид, много приятно за държене в ръка – стил и комфорт. Почиствам го през два-три дни, като минавам първо с навлажнена кърпа (с дестилирана вода) и веднага след това със суха. Ако все още се чудите какъв калъф да си вземете, определено препоръчвам него.
От Ситител ги поръчвам, там цените са най-земни.
Цитирай
#56

Цените са най-земни и продуктите най-съмнителни също така. Не един и два случая е имало точно тук във форума да се оплакват, че аксесоарите, купени от тях са реплики, също като тези в AliExpress, които се водят 1:1 с оригиналните.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#57

И аз съм много доволен от кожения калъф. Усеща се много добре в ръката.
Цитирай
#58

Аз не бих го скрил тоя телефон, или който и да е друг в калъф или кейс, защо ги пазите толкова, след година като ги продадете да им се радва някой друг. По едно фолио слагам и толкова.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#59

Защото например след година като го продаваш според състоянието може да му вземеш едни пари и други пари.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#60

От къде в България мога да купя читаво фолио за гърба?
Цитирай
#61

(2019-03-23, 15:13:08)ivan_vylka написа:  Защото например след година като го продаваш според състоянието може да му вземеш едни пари и други пари.
Лепни едно фолио, с тия кейсове става като тухла, мое мнение.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#62

Вчера ми дойде Ringke Fusion за Samsung Galaxy S10 . Да ви кажа много съм доволен. Що годе е защитен и в същото време не прави телефона много голям . Сега чакам и ESR Mimic да видим дали ще е по-ефектен от Ringle Fusion. Уж по ревютата в youtube много го хвалят и рекламират Smile

SAMSUNG GALAXY S20+ GRAY
Цитирай
#63

Ringke Fusion как се понася със защитното фолио на дисплея?
И аз си го бях заплюл, но после се замислих за Ringke Onyx и Spigen Rugged Armor и не съм поръчал още.
Последните 2 са черни.
Цитирай
#64

(2019-03-24, 12:03:02)StacK написа:  Ringke Fusion как се понася със защитното фолио на дисплея?
И аз си го бях заплюл, но после се замислих за Ringke Onyx и Spigen Rugged Armor и не съм поръчал още.
Последните 2 са черни.

Колега , аз съм още с фабричното фолио и няма никакви проблеми с него. За другите фолиа не мога да кажа . Ти с какво фолио си ?

SAMSUNG GALAXY S20+ GRAY
Цитирай
#65

С фабричното и за него питам, защото първият ми силиконов калъф явно беше с по-високи ръбове и обгръщаше дисплея по-нагоре, оттам го надигаше.
С Нилкин нямам проблеми, но се каня да взема и някой от гореспоменатите черни за разнообразие.
Цитирай
#66

(2019-03-24, 13:24:49)StacK написа:  С фабричното и за него питам, защото първият ми силиконов калъф явно беше с по-високи ръбове и обгръщаше дисплея по-нагоре, оттам го надигаше.
С Нилкин нямам проблеми, но се каня да взема и някой от гореспоменатите черни за разнообразие.
Ясно.Еми аз вече съм 3-4 дена с него не съм видял да има проблем с фабричното фолио.Дори 2-3 пъти вече махах телефона от калъфа, за да си го чистя и нямам никакви проблеми. Мене ми допада много. Сигурно и този на Spigen не е лош . Мене лично ми допада много . Телефона ми е бял и все пак искам тоя цвят да се вижда. Ако бях с черен телефон няма пробем да сложа черен калъф Smile

SAMSUNG GALAXY S20+ GRAY
Цитирай
#67

(2019-03-24, 13:24:49)StacK написа:  С фабричното и за него питам, защото първият ми силиконов калъф явно беше с по-високи ръбове и обгръщаше дисплея по-нагоре, оттам го надигаше.
С Нилкин нямам проблеми, но се каня да взема и някой от гореспоменатите черни за разнообразие.

Колега ти с кой калъф си на Нилкин ?
Цитирай
#68

Nilkin Nature TPU

https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1547717
Цитирай
#69

И аз съм с него . Не ти ли се струва леко "хлабав" самия калъф ? Силикона е много мек и лесно се маха калъфа .
Цитирай
#70

Може би съвсем малко, но то като не е е извит много да покрива и извивките, трудно ще е да е много стегнат.
Не се е случвало да излиза от калъфа.
Цитирай
#71

Сдобих се със следната комбинация за безжично зареждане на Anker и работи прилично...[Изображение: c03fa52ba12def939842e2e67a140e48.jpg]

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
Цитирай
#72

Поръчал съм си фолио за гръб и за камера от dbrand, ще споделя след като пристигне и го сложа.
Цитирай
#73

(2019-03-28, 11:30:29)vovalinder написа:  Поръчал съм си фолио за гръб и за камера от dbrand, ще споделя след като пристигне и го сложа.

Може ли линк към фолиото за камерата?

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

Цитирай
#74

(2019-03-28, 11:35:55)Pelikana написа:  Може ли линк към фолиото за камерата?

Ама то е в комплект с това за гърба и пак от там.
https://dbrand.com/shop/samsung-galaxy-s10-plus-skins
Цитирай
#75

Да сега го видях. Благодаря. Ще чакам да кажеш има ли фолио и на самите обективчета, че аз искам реално там да го предпазя от евентуални драскотини. Защото ми изглежда да е само около тях и дупки на камерите.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)