Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Samsung Galaxy S10/S10+

(2019-04-01, 14:29:46)vovalinder написа:  Зависи, избираш си колко ще платиш, аз платих 8 долара за доставка, поръчах ги в понеделник и в петък бяха при мен.

Мерси, викнах си и аз едно експресно. Дано дойде в петък Smile
Цитирай
Аксесоари

(2019-04-01, 16:31:33)zlostorko написа:  Мерси, викнах си и аз едно експресно. Дано дойде в петък Smile
А какво си избра?

Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

Като твоя Smile
Цитирай

Здравейте, жената ми извади душата, някой може ли да помогне, търся прозрачен или стъклен протектор за гърба на чистата десятка.

Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

Миналата седмица си купих прозрачен силиконов кейс 0.3мм на Puro за Мейт-а ми и мога дс ти го препоръчам. Пасва идеално и почти не си личи, че има калъф.

Ако потърсиш Puro Nude 0.3, ще го намериш в pazaruvaj.


Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Има ли стъклени протектори без проблем с пръстовия?
Цитирай

Не. Дори и whitestone не става.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Цитирай

https://gsmdnes.com/аксесоар/оригинален-...l-glass-че
Този не е ли фабричния?
Цитирай

Не мисля, този е модел на Baseus
Цитирай

(2019-04-03, 21:54:23)DaDiablo написа:  Не. Дори и whitestone не става.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Хм, странно, а много се рекламират Sad

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 1 потребител изказва благодарност на divna за това мнение:
  • DaDiablo
Цитирай

Моят любим youtuber - Flossy Carter сложи Whitestone dome и скенера работи перфектно. И в други ревюта видях същото..
[-] 3 потребители изказват благодарност на Sv3TL10 за това мнение:
  • divna, ivkos, XEDOS
Цитирай

Аз съм изгледал поне 3 ревюта ,на които слагат Whitestone dome и скенера си работи супер . Един колега по назад в темата беше казал ,че си е взел от Теленор стъклен протектор и пак скенера си работи.
Цитирай

Само чв този Eiger, който беше постнат от Теленор е с дупка.
[-] 1 потребител изказва благодарност на StacK за това мнение:
  • martoo
Цитирай

(2019-04-03, 22:31:29)divna написа:  Хм, странно, а много се рекламират Sad


(2019-04-04, 07:05:27)martoo написа:  Аз съм изгледал поне 3 ревюта ,на които слагат Whitestone dome и скенера си работи супер . Един колега по назад в темата беше казал ,че си е взел от Теленор стъклен протектор и пак скенера си работи.

Да, наистина са много активни в рекламата. Аз почти се бях навил да си поръчам и добре, че реших да изчакам малко.
Отзивите са повече от разочароващи. Лепят, разлепят, лепят отново нагряват повече отколкото е било нужно за предните телефони. И едно леко удряне и се надига.
Това са мнения, които съм чел в хда и редит.
[-] 1 потребител изказва благодарност на DaDiablo за това мнение:
  • divna
Цитирай

(2019-04-04, 07:08:13)StacK написа:  Само чв този Eiger, който беше постнат от Теленор е с дупка.

Аааа това съм го изпуснал Smile . Мислех че си е стандартен .
Цитирай

Колеги, на мен ми пристигна cafele-то, за пореден път не разочарова, приятен на допир, перфектно пасва, всеки отвор е идеално точно изрязан. Кейса не пречи на фолиото, също така, поне според мен, не загрозява телефона хич.


Прикачени файлове Миниатюри
               
[-] 3 потребители изказват благодарност на Sv3TL10 за това мнение:
  • divna, ilisp, StacK
Цитирай

А имал ли си тези на Samsung,  не са ли по-добри.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

За s10-ката имам оригиналния силиконов и ми харесва много, мога горещо да го препоръчам.. По-друг тип силикон е на пипане. Но не мога да кажа, че cafele-то е по-лошо качество. Въпреки, че е с една 0 по-малко цената Smile
Цитирай

Аз от както ползвах такива от Apple оригиналните, които струваха по 80лв. силиконовия и 100 кожения, претръпнах. И сега ползвам все такива на Samsung, но са по-евтини, 36лв. силиконивия и ми е много добре. Нищо че и техният кожен е 80лв.
И съм останал с впечатлението, че по-добри от тези на марката няма.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • ivanivanovvv
Цитирай

Да, по принцип Smile но има много добри алтернативи и този, лично за мен е от тях. Аз харесвам възможно най-тънките кейсове. Преди като си купех нов телефон и почваше едно лудо купуване на сума ти кейсове.. Сега просто искам да сложа нещо стилничко и толкова. Има няколко марки, за които с времето съм стигнал до личен извод, че са най-качествени, като топа ми е cafele, затова поръчах директно такъв. Но ще ги менкам със силикона на самсунг, че много ми харесва и той.
Цитирай

Навремето за S7 Edge си бях взел от Али-то някакъв ултратънък гръб, брутално як беше, а и пасваше перфектно. Износваше се на два месеца, но като за левче толкова.
Сега реших да мина на оригиналния кожен, много добре е, но като се драска ми драска и душата. Износя ли го се колебая за скин.
Цитирай

(2019-04-03, 19:25:17)vovalinder написа:  Здравейте, жената ми извади душата, някой може ли да помогне, търся прозрачен или стъклен протектор за гърба на чистата десятка.

Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk
Днес ми идва такъв кейс . Прозрачен е и отзад е стъклен протектор . ESR Mimic се казва

SAMSUNG GALAXY S20+ GRAY
[-] 1 потребител изказва благодарност на POPCORN за това мнение:
  • DaDiablo
Цитирай

(2019-04-05, 07:25:25)POPCORN написа:  Днес ми идва такъв кейс . Прозрачен е и отзад е стъклен протектор . ESR Mimic се казва
Благодаря, но тя не иска кейсове да слага, а просто фолио или стъклен протектор, кейса и загрозявал телефонаSmile
Цитирай

(2019-04-05, 07:25:25)POPCORN написа:  Днес ми идва такъв кейс . Прозрачен е и отзад е стъклен протектор . ESR Mimic се казва

Това изглежда много добре. Дай отзиви и снимки като пристигне.
Цитирай

(2019-04-05, 07:30:39)vovalinder написа:  Благодаря, но тя не иска кейсове да слага, а просто фолио или стъклен протектор, кейса и загрозявал телефонаSmile

Колега може би нещо такова: https://www.gadgetshieldz.com/galaxy-scr...ds-covers/

GALAXY S10
[-] 1 потребител изказва благодарност на Riuvi за това мнение:
  • vovalinder
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)