Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Хардуерни проблеми на Samsung Galaxy S10/S10+
#51

Аз лично съм доволен от сервиза на Теленор.
На 20.03 си оставих апарата в офиса в Стара Загора за ремонт и на 22.03 си го взех обратно със сменен дисплей,батерия и говорител.Става въпрос за S8 и времето беше достатъчно кратко за да съм повече от доволен.

Samsung Galaxy S10+/ Prism White


Цитирай
Аксесоари
#52

(2019-04-19, 08:56:23)! Алекс написа:  Аз лично съм доволен от сервиза на Теленор.
На 20.03 си оставих апарата в офиса в Стара Загора за ремонт и на 22.03 си го взех обратно със сменен дисплей,батерия и говорител.Става въпрос за S8 и времето беше достатъчно кратко за да съм повече от доволен.
Супер това е Много Добре Smile чак да не повярва човек,заработили са бързо. Иначе батерията е политика на Samsung да си я сменят винаги Smile При мен в Сръчко гаранционно дисплея се повреди ,смениха ми дисплея,задния капак,майната,батерията и буксата за зареждане Smile

SIMENS A70 -> Nokia N95 8GB - > SONY XPERIA VIVAZ -> Nokia N8 - > HTC Explorer -> HTC Wildfire S -> HTC One X -> Samsung Galaxy S3 -> LG G2 -> Sony Xperia Z1 Compact - > Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy A5 -> LG G3 -> HTC ONE A9 -> SAMSUNG GALAXY S6 -> Sony Xperia X Compact - > Samsung S8 - > Huawei P20 Lite -> Samsung S10 -> Samsung S22
Цитирай
#53

Готово получих си телефона всичко му работи вторник го оставих пвтък го взех доста добре се справиха.

Samsung Galaxy S10e - Prism Black
LG G6 - Silver
Samsung Galaxy S6 - Black
LG G3- Titan - best phone !
Samsung Galaxy S3 Neo GT-i9301i
LG Optimus L7 P700 
Цитирай
#54

@wallkingdead
Честито!

@amadeus3
За подмяната на батерията си има причина.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#55

@wallk, ако е този телефон от подписа, си има теми за него.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#56

(2019-04-19, 18:30:04)pockobg написа:  @wallkingdead
Честито!

@amadeus3
За подмяната на батерията си има причина.

Политиката им е такава!Но да ако е с живот около 100% естествено, че няма да я сменят!Даже в сайта си пише ,сега ме мързи да търся смяна на дисплей + подарък смяна на батерия.

SIMENS A70 -> Nokia N95 8GB - > SONY XPERIA VIVAZ -> Nokia N8 - > HTC Explorer -> HTC Wildfire S -> HTC One X -> Samsung Galaxy S3 -> LG G2 -> Sony Xperia Z1 Compact - > Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy A5 -> LG G3 -> HTC ONE A9 -> SAMSUNG GALAXY S6 -> Sony Xperia X Compact - > Samsung S8 - > Huawei P20 Lite -> Samsung S10 -> Samsung S22
Цитирай
#57

Това им е нещо като световна политика. В Сащ си подменях дисплея на Нот 8цата гаранционно и ми подмениха заедно с дисплея батерията, рамките, порта за зареждане и дори поне според техните думи всички винчета които телефона вътре ( макар че ми се струва безмислено ). Явно и в България тази политика е приложена което ме радва.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#58

(2019-04-20, 05:03:10)CuBG написа:  Това им е нещо като световна политика. В Сащ си подменях дисплея на Нот 8цата гаранционно и ми подмениха заедно с дисплея батерията, рамките, порта за зареждане и дори поне според техните думи всички винчета които телефона вътре ( макар че ми се струва безмислено ). Явно и в България тази политика е приложена което ме радва.
Дам  ,точно така Smile Това е политиката на Самсунг Smile

SIMENS A70 -> Nokia N95 8GB - > SONY XPERIA VIVAZ -> Nokia N8 - > HTC Explorer -> HTC Wildfire S -> HTC One X -> Samsung Galaxy S3 -> LG G2 -> Sony Xperia Z1 Compact - > Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy A5 -> LG G3 -> HTC ONE A9 -> SAMSUNG GALAXY S6 -> Sony Xperia X Compact - > Samsung S8 - > Huawei P20 Lite -> Samsung S10 -> Samsung S22
Цитирай
#59

(2019-04-19, 19:24:34)hazART написа:  @wallk, ако е този телефон от подписа, си има теми за него.

Да видях не знам защо сте ги разделили така.

Samsung Galaxy S10e - Prism Black
LG G6 - Silver
Samsung Galaxy S6 - Black
LG G3- Titan - best phone !
Samsung Galaxy S3 Neo GT-i9301i
LG Optimus L7 P700 
Цитирай
#60

(2019-04-20, 07:14:37)wallkingdead написа:  Да видях не знам защо сте ги разделили така.
Защото са със съвсем  различни характеристики 
 Smile

SIMENS A70 -> Nokia N95 8GB - > SONY XPERIA VIVAZ -> Nokia N8 - > HTC Explorer -> HTC Wildfire S -> HTC One X -> Samsung Galaxy S3 -> LG G2 -> Sony Xperia Z1 Compact - > Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy A5 -> LG G3 -> HTC ONE A9 -> SAMSUNG GALAXY S6 -> Sony Xperia X Compact - > Samsung S8 - > Huawei P20 Lite -> Samsung S10 -> Samsung S22
Цитирай
#61

Днес ми се отлюспи едно парче от дисплея. Прилагам снимка.
Реших, че се е лепнало някакво парче тиксо. Бутнах го и падна. Сега стои все едно дупка в горния слой.
Какво е това чудо?
Мога ли да претендирам за гаранционен ремонт/замяна?
Изключително е дразнещо защото точно там слайдвам с пръста и се усеща.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#62

Това не е ли от скрийн протектора?

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#63

Това според мен е протектора.

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай
#64

Да, и аз стигнах до този извод, че е самия протектор.
Това подлежи ли на смяна в домашни условия както с обикновените протектори?
Гледам, че се продават оригинални протектори за модела.
Цитирай
#65

Да бе братле това е едно по дебело фолио което е фабрично залепено просто го махни и няма да имаш никакъв проблем. И ако имаш желание един колега беше постнал модел на оригинален такъв протектор който струва 16лв. Може да си го ползваш и така това фолио ще ти пази дисплея само срещу надрасване.

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
[-] 1 потребител изказва благодарност на kali_74 за това мнение:
  • lazarus18
Цитирай
#66

Здравейте ! При разговар,но не постоянно и не със всеки човек ,но повечето ми казват ,че не ме чуват хубаво,нещо като заглъхване.Същия проблем имах и с Galaxy S6 Edge,после абсолютно същия с Huawei Mate 20 Lite и сега с Galaxy S 10+.на Теленор съм обхват имам,не си слагам ръката на микрофана,може би самото държане на телефона под ъгъл до ухото понякога,но пак незапушвам микрофона от горната част,че да се получава това заглъхване .На 4G мрежа с включено VOLTE,на H+ мрежа,няма значение,проблема си го има

Siemens A50 --> Sony Ericsson T610i --> Sony Ericsson K700i
Nokia N95 --> Nokia 5800 Xpress Music --> LGKU990 Viewty
HTC Sensation --> Samsung Galaxy S4 --> Samsung Galaxy S6 Edge --> HUAWEI Mate 20 Lite --> SAMSUNG Galaxy S10+
Цитирай
#67

Ако държиш телефона "като батка" както казват, така че микрофона е далече от устата ти, е възможно говора да ти го разпознава като страничен шум и да го изолира. Щом на няколко телефона е все едно и също предполагам е това. На някои модели може да спреш Noise Reduction и да не ти го прави, но на Samsung мисля, че не може или поне аз не намирам такава опция.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • plamen_jelezniq
Цитирай
#68

(2019-08-12, 15:06:45)ivan_vylka написа:  Ако държиш телефона "като батка" както казват, така че микрофона е далече от устата ти, е възможно говора да ти го разпознава като страничен шум и да го изолира.

Как се държи телефон като батка? Питам за един прия- да знам как да не го държа.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#69

Слушалката допряна до ухото, а микрофона не на устата, а сочейки някъде нагоре  Lol
Отиди до Бургас и ше ги видиш  Lol
Майтап, да не се засягат бургазлии  Wink

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • ivkos
Цитирай
#70

Big Grin Знаех си че,ще излезе че държа телефона като батка,но не го държа така,нито съм, нито се провя на такъв Big Grin просто някой път се случва като се завъртя и да е в такава позиция. А нетрябва ли от горния микрофон да изолира страничните звуци и да се чувам от долния?

Siemens A50 --> Sony Ericsson T610i --> Sony Ericsson K700i
Nokia N95 --> Nokia 5800 Xpress Music --> LGKU990 Viewty
HTC Sensation --> Samsung Galaxy S4 --> Samsung Galaxy S6 Edge --> HUAWEI Mate 20 Lite --> SAMSUNG Galaxy S10+
Цитирай
#71

(2019-08-12, 18:57:34)ivan_vylka написа:  Слушалката допряна до ухото, а микрофона не на устата, а сочейки някъде нагоре  Lol
Отиди до Бургас и ше ги видиш  Lol
Майтап, да не се засягат бургазлии  Wink
Така се получава, когато имаш 50 см бицепс.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#72

(2019-08-12, 13:34:18)plamen_jelezniq написа:  Здравейте ! При разговар,но не постоянно и не със всеки човек ,но повечето ми казват ,че не ме чуват хубаво,нещо като заглъхване.Същия проблем имах и с Galaxy S6 Edge,после абсолютно същия с Huawei Mate 20 Lite и сега с Galaxy S 10+.на Теленор съм обхват имам,не си слагам ръката на микрофана,може би самото държане на телефона под ъгъл до ухото понякога,но пак незапушвам микрофона от горната част,че да се получава това заглъхване .На 4G мрежа с включено VOLTE,на H+ мрежа,няма значение,проблема си го има
Същия проблем имам с колежката ми, откакто си купи с 10, със сигурност не го държи правилно, но със сигурност и преди това със смотания самсунг а 6 2016 го е правила същото и нямаше този проблем. Може ли такава простотия, да изръсиш толкова пари за нов телефон и никой да не те чува.

Sent from my Samsung Galaxy S 10 plus using Tapatalk
Цитирай
#73

Здравейте. Сложих си един стъклен протектор на дисплея тази седмица от тези залепващите се с някакъв вид течност и слагащи се под лампа след това. Имам едно питане относно дисплея, защото не съм много сигурен дали евентуално имам някакъв проблем или просто са влезли прашинки под протектора. 
Ето линкове към две снимки показващи какво имам предвид, ако някой даде мнение ще съм благодарен.
Заключен екран - https://drive.google.com/file/d/11-mL3Z5...p=drivesdk
Отключен екран - https://drive.google.com/file/d/10yutwGl...p=drivesdk

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай
#74

Според мен са прашинки или нещо друго. Едва ли е от лепилото
[-] 1 потребител изказва благодарност на milss за това мнение:
  • krasimiretov
Цитирай
#75

(2019-08-30, 11:10:56)krasimiretov написа:  Здравейте. Сложих си един стъклен протектор на дисплея тази седмица от тези залепващите се с някакъв вид течност и слагащи се под лампа след това. Имам едно питане относно дисплея, защото не съм много сигурен дали евентуално имам някакъв проблем или просто са влезли прашинки под протектора. 
Ето линкове към две снимки показващи какво имам предвид, ако някой даде мнение ще съм благодарен.
Заключен екран - https://drive.google.com/file/d/11-mL3Z5...p=drivesdk
Отключен екран - https://drive.google.com/file/d/10yutwGl...p=drivesdk
Балончета получени при лошото слагане на протектора. Заради спецификата на тези протектори не очаквай балончетата да се махнат с времето.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

[-] 1 потребител изказва благодарност на remixa92 за това мнение:
  • krasimiretov
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)