Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Хардуерни проблеми на Samsung Galaxy S10/S10+
#26

(2019-03-28, 23:29:55)iordangenev написа:  Steve, на A1 съм и при мен не изписва номера, както казах по-горе.
StacK, стар ли ти е чипът/картата? И това е вариант.

На около 2 години са ми и двете карти, горе долу, когато почнаха замените на старите карти с 4G такива

@joring, преди номерата излизаха в About Phone. Сега и там и в  Sim card manager изписва и двата номера като Unknown.
Откъде ги добавяш ръчно?
Цитирай
Аксесоари
#27

Значи картата като чип е съвсем нова на 1 месец е преди време слагах една англииска на оператора ЕЕ и тя показваше номер и този номер веднага се записа в паметта на телефона и доколкото си спомням се беше записал и в самсунг акалнта автоматично.

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай
#28

Номерът в Самсунг акаунт си няма нищо общо с това, за което говорим.
Цитирай
#29

В about phone никога не ми е писали номера на картата. Не знам защо се се учудвате.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Цитирай
#30

Като разклащам телофона се чува някакво постоянно щракане вътре
Цитирай
#31

Да не е от камерата например?

 
Цитирай
#32

от камерата може май е стабилизатора на камерата при вас как е?
[-] 1 потребител изказва благодарност на dani за това мнение:
  • plamen_jelezniq
Цитирай
#33

Може да е блендата,която се отваря и затваря
Цитирай
#34

(2019-04-12, 23:43:07)dani написа:  Като разклащам телофона се чува някакво постоянно щракане вътре
Още от Galaxy S6 насам се чува звук от камерата при разклащане на телефона,това е от оптичната стабилизация,като пуснеш камерата да снима и го разклащаш тогава или не се чува изобщо или се чува много по-слабо.Няма нищо притеснително.

Siemens A50 --> Sony Ericsson T610i --> Sony Ericsson K700i
Nokia N95 --> Nokia 5800 Xpress Music --> LGKU990 Viewty
HTC Sensation --> Samsung Galaxy S4 --> Samsung Galaxy S6 Edge --> HUAWEI Mate 20 Lite --> SAMSUNG Galaxy S10+
Цитирай
#35

Разбрах и аз така си помислих благодаря
Цитирай
#36

Моя вече е на ремонт за сменяне на вибраторския мотор защото изведнъж спря и предполагам е хардуерно защото пробвах с factory reset и не стана... - Взет от теленор на 12.03.2019г - Galaxy S10e.Имате ли представа колко време ще отнеме.

Samsung Galaxy S10e - Prism Black
LG G6 - Silver
Samsung Galaxy S6 - Black
LG G3- Titan - best phone !
Samsung Galaxy S3 Neo GT-i9301i
LG Optimus L7 P700 
Цитирай
#37

По закон максималния срок за отремонтиране е 30 дни,след този срок или нов апарат или ти връщат парите.Колко точно ще забавят твоя никой неможе да каже с точност

Siemens A50 --> Sony Ericsson T610i --> Sony Ericsson K700i
Nokia N95 --> Nokia 5800 Xpress Music --> LGKU990 Viewty
HTC Sensation --> Samsung Galaxy S4 --> Samsung Galaxy S6 Edge --> HUAWEI Mate 20 Lite --> SAMSUNG Galaxy S10+
Цитирай
#38

(2019-04-16, 18:15:03)wallkingdead написа:  Моя вече е на ремонт за сменяне на вибраторския мотор защото изведнъж спря и предполагам е хардуерно защото пробвах с factory reset и не стана... - Взет от теленор на 12.03.2019г - Galaxy S10e.Имате ли представа колко време ще отнеме.

Ако си го дал в Теленор ,грешка си направиш защото много ще се забави.Почти според мен 30 дни. Дано не се случва ,но ако пак имаш проблеми носи го в Сръчко за 3 дни ти правят телефона Smile

SIMENS A70 -> Nokia N95 8GB - > SONY XPERIA VIVAZ -> Nokia N8 - > HTC Explorer -> HTC Wildfire S -> HTC One X -> Samsung Galaxy S3 -> LG G2 -> Sony Xperia Z1 Compact - > Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy A5 -> LG G3 -> HTC ONE A9 -> SAMSUNG GALAXY S6 -> Sony Xperia X Compact - > Samsung S8 - > Huawei P20 Lite -> Samsung S10 -> Samsung S22
Цитирай
#39

Той човека не е писал къде го е пратил.
Иначе с Теленор в моя град нямам грижи. За около седмица се случват ремонтите долу горе. Плюс/минус ден или два. Всичко зависи на какви продавачи ще попаднеш... Преди изпращаха и смс за състоянието на сервизната поръчка.
Иначе в оторизираните сервизи става по бързичко, но ако нямаш в твоя град аз бих заложил на Теленорския.
Не подписвай протокол преди да си го огледал обстойно дали е ОК!

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#40

(2019-04-17, 13:19:19)pockobg написа:  Той човека не е писал къде го е пратил.
Иначе с Теленор в моя град нямам грижи. За около седмица се случват ремонтите долу горе. Плюс/минус ден или два. Всичко зависи на какви продавачи ще попаднеш... Преди изпращаха и смс за състоянието на сервизната поръчка.
Иначе в оторизираните сервизи става по бързичко, но ако нямаш в твоя град аз бих заложил на Теленорския.
Не подписвай протокол преди да си го огледал обстойно дали е ОК!
Ами оставих го в теленор в студентски град предполагам ще го изпратят в сервиз още нямам смс че са го пратили.

Samsung Galaxy S10e - Prism Black
LG G6 - Silver
Samsung Galaxy S6 - Black
LG G3- Titan - best phone !
Samsung Galaxy S3 Neo GT-i9301i
LG Optimus L7 P700 
Цитирай
#41

(2019-04-17, 15:19:40)wallkingdead написа:  Ами оставих го в теленор в студентски град предполагам ще го изпратят в сервиз още нямам смс че са го пратили.

Добре ,значи си от София, следващия път направо при Сръчко Smile Намират се в Гео Милев ,до Sky City

SIMENS A70 -> Nokia N95 8GB - > SONY XPERIA VIVAZ -> Nokia N8 - > HTC Explorer -> HTC Wildfire S -> HTC One X -> Samsung Galaxy S3 -> LG G2 -> Sony Xperia Z1 Compact - > Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy A5 -> LG G3 -> HTC ONE A9 -> SAMSUNG GALAXY S6 -> Sony Xperia X Compact - > Samsung S8 - > Huawei P20 Lite -> Samsung S10 -> Samsung S22
Цитирай
#42

(2019-04-17, 15:19:40)wallkingdead написа:  Ами оставих го в теленор в студентски град предполагам ще го изпратят в сервиз още нямам смс че са го пратили.

Е в Сф ....в Сръчко най вероятно за 1-2 дни щяха да се получат нещата. На мой познат и за едно кафе време са го подменяли....

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#43

Е да ама имах нужда от оборотен телефон а едва ли ще получа от друго място иначе в теленор ми предоставиха J3 докато оправят моя , аз предполагам че теленор ги пращат в някой сервиз или те си имат тяхен.

Samsung Galaxy S10e - Prism Black
LG G6 - Silver
Samsung Galaxy S6 - Black
LG G3- Titan - best phone !
Samsung Galaxy S3 Neo GT-i9301i
LG Optimus L7 P700 
Цитирай
#44

То те наистина си имат техен, но май не е оторизиран от Samsung,
Цитирай
#45

Тръбят, че имат, но според мен ако изобщо имат, там най-много могат да преинсталират софтуер. Всеки телефон, върнат по гаранция и към трите оператора идва с протокол за ремонта от външен сервиз.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#46

Мога ли да си поискам телефона от там дори и да не са го поправили защото може да ми се наложи да пътувам в чужбина за месец и ще ми трябва предполагам имам право ?

Samsung Galaxy S10e - Prism Black
LG G6 - Silver
Samsung Galaxy S6 - Black
LG G3- Titan - best phone !
Samsung Galaxy S3 Neo GT-i9301i
LG Optimus L7 P700 
Цитирай
#47

Не знам ,питай ,ама според мен ,по добре го изчакай да го направят . Така иди ми дойде ми ,тъпа работа...

SIMENS A70 -> Nokia N95 8GB - > SONY XPERIA VIVAZ -> Nokia N8 - > HTC Explorer -> HTC Wildfire S -> HTC One X -> Samsung Galaxy S3 -> LG G2 -> Sony Xperia Z1 Compact - > Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy A5 -> LG G3 -> HTC ONE A9 -> SAMSUNG GALAXY S6 -> Sony Xperia X Compact - > Samsung S8 - > Huawei P20 Lite -> Samsung S10 -> Samsung S22
Цитирай
#48

Мога да им дам време до 4ти май днеска ми изпратиха смс , че вече е в сервиза така че може и да стане до другата седмица.

Samsung Galaxy S10e - Prism Black
LG G6 - Silver
Samsung Galaxy S6 - Black
LG G3- Titan - best phone !
Samsung Galaxy S3 Neo GT-i9301i
LG Optimus L7 P700 
Цитирай
#49

(2019-04-18, 08:06:40)wallkingdead написа:  Мога да им дам време до 4ти май днеска ми изпратиха смс , че вече е в сервиза така че може и да стане до другата седмица.
Има шанс ,то бързо действат ,проблем и бавенето идва от това ,че те докато го изпратят, после докато го вземат и така 10 дена за нищо.

SIMENS A70 -> Nokia N95 8GB - > SONY XPERIA VIVAZ -> Nokia N8 - > HTC Explorer -> HTC Wildfire S -> HTC One X -> Samsung Galaxy S3 -> LG G2 -> Sony Xperia Z1 Compact - > Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy A5 -> LG G3 -> HTC ONE A9 -> SAMSUNG GALAXY S6 -> Sony Xperia X Compact - > Samsung S8 - > Huawei P20 Lite -> Samsung S10 -> Samsung S22
Цитирай
#50

Спокойно, ще го оправят до 4-и май.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)