Оценете темата:
  • 11 гласа - средно 3.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Samsung Galaxy S10/S10+
#1

[Изображение: ios-banner2.png]
Коментирайте тук актуализациите на Samsung Galaxy S10/S10+.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

Измина едва седмица от представянето на новата серия смартфони на Samsung Galaxy S10, но компанията вече разпространява първото софтуерно обновление за един от моделите в серията – Galaxy S10+. Чрез него се отстраняват някои критични софтуерни проблеми и такива, свързани със сигурността на устройството. Основната промяна обаче е добавянето на възможност за промяна функцията на бутона за стартиране на виртуалния асистент Bixby. Засега се съобщава за наличието на новия софтуер в Холандия, Германия, Франция и Обединеното кралство. Очакваме обаче скоро то да бъде налично и в други страни. 

[Изображение: aaf02d557dde1848edb82a7641cf4caa-full.jpg]

 
Цитирай
#3

Още с първото включване получи малък ъпдейт от 10MB, малко по-късно дойде и големият със security patch-а за февруари.
Цитирай
#4

Да, малкият беше от Samsung store, големият вече е самият Андроид.
Цитирай
#5

Малко ми е странно на s7 да съм с мартенското секюрити от повече от седмица, а на този още не, но да се надяваме, че се бавят, защото работят по разни фиксове..
Цитирай
#6

Вече се забелязва обновление за s10 в Германия и Англия, скоро може и при нас![Изображение: 1cf1810f3fa308a1109f15b37d265128.jpg]

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
Цитирай
#7

От адреса за инфото за актуализацията по-горе.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#8

При мен се е инсталирал,без да разбера


Прикачени файлове Миниатюри
   

SIMENS A70 -> Nokia N95 8GB - > SONY XPERIA VIVAZ -> Nokia N8 - > HTC Explorer -> HTC Wildfire S -> HTC One X -> Samsung Galaxy S3 -> LG G2 -> Sony Xperia Z1 Compact - > Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy A5 -> LG G3 -> HTC ONE A9 -> SAMSUNG GALAXY S6 -> Sony Xperia X Compact - > Samsung S8 - > Huawei P20 Lite -> Samsung S10 -> Samsung S22
Цитирай
#9

Този с февруарската защита го имаме всички. Сега чакаме този, който е споделил колегата Babanka малко по-нагоре
[-] 1 потребител изказва благодарност на Sv3TL10 за това мнение:
  • amadeus3
Цитирай
#10

Дали е оправен проблема със отключването на телефона,поне не пише такова нещо на актуализацията
Цитирай
#11

В sammobile гледам, че има само BGL версия за България. Това така ли е или просто не са качили още операторските ромове?
Цитирай
#12

Няма вече операторски ромове.
Цитирай
#13

Защо, откога?
Цитирай
#14

От Note 8 насам всички следващи модели.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#15

Евала! Крайно време беше.
Цитирай
#16

Само, че този БГЛ който гледаш в Sammobile е от 27/02/2019 или 1вия ъпдейт който имаше за отпечатъка с февруарския секюрити. Още не е излезнал за Март за БГ. Както винаги ще си почакаме. До Април Big Grin

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

Цитирай
#17

Тъпотия.. Винаги още от изваждането от кутията им слагам BTU.. S7-цата ми е с мартенския от 1-2 седмици. Тука си викам - айде, няма да се занимавам с ромове, колко пък по-бавно ще е ..
Цитирай
#18

До преди 20 дни бях с A5 2017, BGL получавахме актуализациите сравнително малко време след BTU.
Явно мъдрят нещо.
Цитирай
#19

(2019-03-28, 15:11:21)Sv3TL10 написа:  Тъпотия.. Винаги още от изваждането от кутията им слагам BTU.. S7-цата ми е с мартенския от 1-2 седмици. Тука си викам - айде, няма да се занимавам с ромове, колко пък по-бавно ще е ..
Е вече каквото и да сложиш, все ще си е BGL, защото вече зависи от това каква сим карта има в телефона и според нея се самоопределя CSC-то. Сега ти е BGL, ако сложиш немска карта става DBT и т.н. А каквото и да флашнеш, щом си с българска карта, си остава BGL.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • Sv3TL10
Цитирай
#20

@ivan_vylka благодаря за инфото, не знаех, че вече така стоят нещата.
Цитирай
#21

То затова ли има толкова избор? Big Grin
   
Цитирай
#22

Да, версиите за всички тези CSC-та са еднакви, но разбира се пристигат по различно време.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#23

Явно има проблем с ъпдейта
За Франция и Германия пуснаха нов 3 дни по-късно
Цитирай
#24

Колеги, а какво csc е изписано в phone info на firmware's csc code при вас? Моето сякаш си беше bgl и там, сега гледам, че пише xef, което видях, че е Франция. Може и да греша и отначалото да си е било то, но сякаш не беше. Не, че е нещо важно, но ми стана интересно.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#25

Същото е и при мен.
[-] 1 потребител изказва благодарност на vovalinder за това мнение:
  • Sv3TL10
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)