Оценете темата:
  • 11 гласа - средно 3.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Samsung Galaxy S10/S10+
#51

Ама кое да намига? Няма диод отпред дето да мига. Имаш вибрация като вдигнеш телефона ако имаш нещо пропуснато, както и постоянен или при тап AOD.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай
Аксесоари
#52

Просто съм свикнал, а диод според мен има, просто трябва да го направят с някой ъпдейт.
Цитирай
#53

(2019-04-01, 11:22:59)vovalinder написа:  Надеждата ми за ЛЕД индикация и нощен режим на камерата умряSmile батерията тепърва ще видим как ще се справи, ще се надявам на следващ ъпдейтSmile

ще дойде и ЛЕД-а...нека първо да оправят батерията, че това дразни най-много...кофтито е, че този ъпдейт дето го получихме днес по света са излезе преди един месец.
Цитирай
#54

(2019-04-01, 11:22:59)vovalinder написа:  Надеждата ми за ЛЕД индикация и нощен режим на камерата умряSmile батерията тепърва ще видим как ще се справи, ще се надявам на следващ ъпдейтSmile

Нощният режим ще дойде в следващите ъпдейти, а пък за леда се надяваме, че след толкова много шум, също ще го добавят Smile 
Първото, което забелязвам след този ъпдейт е наистина по-добрата работа на скенера за отпечатъци. Но аз току що ъпдейтнах. Аз се надявам да са подобрили и работата на сензора, който угася екрана при разговор. Че досега много често периферното ми зрение улавяше светлинно шоу от екрана, докато стои до ухото ми.

Диод няма телефона, иначе няма логика да не го използват. Но нали се говори, че ще направят анимацийка около дупката на камерата.
Цитирай
#55

Лед аз не намирам вариант, как ще стане софтуерно.

П.С.Не знам някой дали е забелязал горе в дясно мига една точица когато звъниш на някой

SIMENS A70 -> Nokia N95 8GB - > SONY XPERIA VIVAZ -> Nokia N8 - > HTC Explorer -> HTC Wildfire S -> HTC One X -> Samsung Galaxy S3 -> LG G2 -> Sony Xperia Z1 Compact - > Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy A5 -> LG G3 -> HTC ONE A9 -> SAMSUNG GALAXY S6 -> Sony Xperia X Compact - > Samsung S8 - > Huawei P20 Lite -> Samsung S10 -> Samsung S22
Цитирай
#56

(2019-04-01, 11:37:38)amadeus3 написа:  Лед аз не намирам вариант, как ще стане софтуерно.

П.С.Не знам някой дали е забелязал горе в дясно мига една точица когато звъниш на някой

Забелязали сме,сензора за близост свети.

Samsung S8+,Samsung S10+,Galaxy Watch 46mm.
Samsung S20 Ultra,Galaxy Watch 3,Samsung S21 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на bobby_0923 за това мнение:
  • amadeus3
Цитирай
#57

(2019-04-01, 11:37:38)amadeus3 написа:  Лед аз не намирам вариант, как ще стане софтуерно.

П.С.Не знам някой дали е забелязал горе в дясно мига една точица когато звъниш на някой

Ще стане, в момента около камерата свети в бяло, има приложение което използвам и се справя добре, но пък сякаш влияе на пръстовия отпечатък.
Цитирай
#58

(2019-04-01, 10:51:37)tsvetan24 написа:  След актуализацията ми изписа "Неуспешна актуализация на софтуера. Моля посетете сервизен център." Версията си я показва ASCA  и всичко работи нормално. Май избързах да трия кеш партитишъна. Ще го изтегля и ще флашна с Один.
Да, точно от триенето  на кеш преди да е завършила напълно актуализацията. И по принцип за мен специално няма смисъл от триенето на кеша, никога не съм го трил след актуализация и проблеми не съм имал. Ако се появят проблеми, да, но така превантивно няма смисъл.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • tsvetan24
Цитирай
#59

След ъпдейта отключването с отпечатък от изгасен екран (и не само) работи осезаемо по-бързо!
Цитирай
#60

Да ,пръстовия е страхотен ,сега да видим с батерията как са се справили

SIMENS A70 -> Nokia N95 8GB - > SONY XPERIA VIVAZ -> Nokia N8 - > HTC Explorer -> HTC Wildfire S -> HTC One X -> Samsung Galaxy S3 -> LG G2 -> Sony Xperia Z1 Compact - > Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy A5 -> LG G3 -> HTC ONE A9 -> SAMSUNG GALAXY S6 -> Sony Xperia X Compact - > Samsung S8 - > Huawei P20 Lite -> Samsung S10 -> Samsung S22
Цитирай
#61

(2019-04-01, 11:59:52)ivan_vylka написа:  Да, точно от триенето  на кеш преди да е завършила напълно актуализацията. И по принцип за мен специално няма смисъл от триенето на кеша, никога не съм го трил след актуализация и проблеми не съм имал. Ако се появят проблеми, да, но така превантивно няма смисъл.

Ами уж изчаках да завърши, но не ми беше излязъл надпис за успешна актуализация. Възможно е и нещо да се е объркало, тъй като имах доста спрени процеси с Package Disabler Pro. Разреших всичко, флашнах с Один и засега всичко изглежда ОК.
Цитирай
#62

Защо го чистиш ръчно? Ако не се лъжа имаше една настройка дето можеш да активираш автоматично да го чисти, обаче не мога да я намеря къде беше в настройките.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай
#63

Device care -> Auto optimisation, но мисля, че той говори за чистене на кеша от рековъри, което е малко по-различно.
Цитирай
#64

За рековъри става въпрос - Wipe cache partition. Там остават малко боклуци след ъпдейт.
Цитирай
#65

Ясно.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай
#66

Така, моите впечатления дотук - както всички отбелязахме - пръстовият отпечатък работи по-добре. Мисля, че и сензора, който угася екрана при разговор е подобрен, защото досега при няколко разговора екранът не е светвал и за миг, което се случваше често. Като цяло ми изглежда, че работи много по-кадърно. Също проблема с изчезващите снимки на последно набраните контакти е оправен. Прави ми впечатление и това, че май бяха пропуснали да направят екрана с последните разговори в стила на One UI, т.е. списъка не започваше от средата на екрана, за по-удобна работа с една ръка, а сега е така.
Пишеше, че са подобрили камерата, засега не съм имал кога и къде да тествам Smile

Edit: връщам си думите за сензора за близост. Сега проведох разговор и екрана пак беше дискотека.....
Цитирай
#67

Дрейна още си го има при мен и се наблюдава при пуснати мобилни данни, при уай фай всичко ок..
Цитирай
#68

(2019-04-01, 15:20:05)plamend93 написа:  Дрейна още си го има при мен и се наблюдава при пуснати мобилни данни, при уай фай всичко ок..

и при мене е така. Незнам как е след ъпдейта , но преди това пусна ли 4G и батерията се топи като сладолед на слънце Smile

SAMSUNG GALAXY S20+ GRAY
Цитирай
#69

Успях да хвана проблема при мен. Google play service при пуснати мобилни данни правят мизерията с дрейна и телефона не успява да заспи. Проблема разреших по следния начин: Настройки-> Връзки ->Ползване на данни -> Записване на данни -> Ползв. прил. при вкл. Зап. данни. Търсите Услуги за Google play и ги спирате. Дрейна след това за 2 часа при изключен екран ми е 1% с пуснати мобилни данни. Ще наблюдавам да видим как ще е за по-нататък. Smile
Цитирай
#70

(2019-04-01, 13:26:17)tsvetan24 написа:  Ами уж изчаках да завърши, но не ми беше излязъл надпис за успешна актуализация. Възможно е и нещо да се е объркало, тъй като имах доста спрени процеси с Package Disabler Pro. Разреших всичко, флашнах с Один и засега всичко изглежда ОК.

Здравей! Аз имам закупен легално от Play Store приложението на Package Disabler Pro, но като си взех телефона не можах да го подкарам нито с PDP Engine v1, нито с v2... Има ли някаква тайна, която съм изпуснал или? Big Grin

PS: За да не е офтопик - сега тегля ъпдейта и аз, доколкото разбрах от цялата тази информация за този ъпдейт конкретно фокуса е върху радиото, което не се самоизключваше след разговор. Всички "feature" ъпдейти според мен ще бъдат изтеглени за следващия месец, тъй като това им беше най-спешното на Самсунг да оправят досега.
Уикенда си направих експеримент от 100% батерия на Wi-Fi, без провеждане на телефонни разговори - 9 часа и 10 мин екран до 11% на батерията. Такова не бях правил с този телефон откакто съм го взел, но като прочетох статията за радиото реших да пробвам и явно наистина в това е проблема. Дано наистина е решен с тази актуализация.

Samsung Galaxy S7 EDGE 32 GB Black Onyx 
V
Samsung Galaxy S10+ 128 GB Black
Цитирай
#71

?????? Дали е вярно


Прикачени файлове Миниатюри
   

SIMENS A70 -> Nokia N95 8GB - > SONY XPERIA VIVAZ -> Nokia N8 - > HTC Explorer -> HTC Wildfire S -> HTC One X -> Samsung Galaxy S3 -> LG G2 -> Sony Xperia Z1 Compact - > Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy A5 -> LG G3 -> HTC ONE A9 -> SAMSUNG GALAXY S6 -> Sony Xperia X Compact - > Samsung S8 - > Huawei P20 Lite -> Samsung S10 -> Samsung S22
Цитирай
#72

Свети да.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай
#73

Ето го как е, клипа е заснет от мен.

Ето за такива неща съм фен на марката, уважавам когато се гледа на детайлите.

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
[-] 4 потребители изказват благодарност на naskox за това мнение:
  • amadeus3, divna, martoo, pockobg
Цитирай
#74

(2019-04-01, 19:35:57)naskox написа:  Ето го как е, клипа е заснет от мен.

Ето за такива неща съм фен на марката, уважавам когато се гледа на детайлите.

Абсолютно подкрепям мнението ти,евала на Samsung ,наистина обръщат внимание на малките неща Smile

SIMENS A70 -> Nokia N95 8GB - > SONY XPERIA VIVAZ -> Nokia N8 - > HTC Explorer -> HTC Wildfire S -> HTC One X -> Samsung Galaxy S3 -> LG G2 -> Sony Xperia Z1 Compact - > Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy A5 -> LG G3 -> HTC ONE A9 -> SAMSUNG GALAXY S6 -> Sony Xperia X Compact - > Samsung S8 - > Huawei P20 Lite -> Samsung S10 -> Samsung S22
Цитирай
#75

(2019-04-01, 17:23:49)StevieG написа:  Здравей! Аз имам закупен легално от Play Store приложението на Package Disabler Pro, но като си взех телефона не можах да го подкарам нито с PDP Engine v1, нито с v2... Има ли някаква тайна, която съм изпуснал или? Big Grin

При мен бе същата история - закупеното приложение още със S5 Active, след ъпдейт на S8 до Oreo не успях да го подкарам и се наложи да посетя рашките. Ползвам излекувано v.15.0 не изискващо PDP Engine и работи безпроблемно.
След ъпдейта остава проблемът със стила на часовника на заключен екран - след рестарт е по подразбиране, а не според индивидуалния избор.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)