Оценете темата:
  • 11 гласа - средно 3.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Samsung Galaxy S10/S10+

И аз го тествам и при мен няма събуждане,не е като преди да вървя и един глас да ми казва завиите на ляво(как се е пуснал Гугъл мапс мистерия)но вчера забелязвах,отварям телефона и начален екран прогнозата за времето и и браузъра отворен 3 страници пак времето как е станало не знам,но за сега като че ли всичко е наред
Цитирай
Аксесоари

Еми отключва се телефона пак,тия Самсунг сега до корея ли трябва да пиша?как може телефони за 100 лв да немат такива проблеми аз за 2 бона да ме е страх да си го сложа в джоба, минавам на айфон и тва е баси пауър шер мер пращат подобрение а за такива неща големия
Цитирай

На мен ми е странно как се отключва в джоба като има  някаква защита, отпечатък, лицево? Нещо пропуснал ли съм, че поизпуснах темата напоследък?

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

При ме се отключва телефона с настроен пръстов и double tap to wake се усеща вибрация в джоба като не рапонава прустовия, отваря си спешните повиквания и даже AOD е на tap to show и когато го извадя от джоба си е пуснат. Не работи както трябва pocket detection-а!

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
Цитирай

Аз лично съм без пръстов не ми трябва просто,по ми е лесно да чукна два пъти и да отключа телефона,или ако имам съобщение да чукна два пъти и да го видя без пръстови и такива цру-ски неща,дори като бях на пръстов пак се беше отключил и набрал някакъв номер, добре че не е звънал,то с моя късмет щеше да уцела номера на Путин на късмет и после само ядове за един бъг в телефона,изключих го събуждането на дисплея и толкова,сложих му сега пръстовия и така ще карам,ама трябва ли да е така?Писах на Самсунг и във фейса и във мембърса,да оправят телефоните не да пращат глупости
Цитирай

Преди минути получих някаква актуализация поправка защита биометрични нещо си. Като че ли пръстовия хваща по-бързо, но може и да се заблуждавам...
Цитирай
Photo 

[Изображение: XjoONea.jpg]

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай

От 4 дена съм с S 10+дойде веднага актуализация ,но пръстовия отпечатък е под всякаква критика ,къде се отключи къде иска по силен натиск,да задържиш още-пълни глупости,Телефон за 2 бона, наблягат на рекламата-ултрасоник незнам си кво,а то няма нищо.Дано го подобрят в най-скоро време.

Siemens A50 --> Sony Ericsson T610i --> Sony Ericsson K700i
Nokia N95 --> Nokia 5800 Xpress Music --> LGKU990 Viewty
HTC Sensation --> Samsung Galaxy S4 --> Samsung Galaxy S6 Edge --> HUAWEI Mate 20 Lite --> SAMSUNG Galaxy S10+
Цитирай

Снощи след този малкия ъпдейт от galaxy store-a много трудно ми познаваше отпечатъка. Май ще ги сканирам на ново.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай

Хора поне при мен като поставя пръста на точното място хваща на 100%. Но за съжаление сензора е много малък и иска малко време да му свикнеш къде е точно. Дори и да ви показва къде да сложите пръста, пак има малка цака да се намести точно. Вижте го на изгасен екран със силна светлина къде е сензора и слагайте само там пръста. И само да кажа че съм си сканирал палеца настрани, така както го слагам, когато съм хванал телефона с една ръка.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай

Аз използвах този метод и според ефекта е доста добър (не знам до колко сигурността е засегната)
https://www.youtube.com/watch?v=rWtIW9nBF88&t=227s

Отключва доста по бързо и е много по непретенциозно от към позиция на пръстите (естествено сканирайте така, както бихте поставили пръстите си при различни положения на телефона).
[-] 2 потребители изказват благодарност на Maxpainus за това мнение:
  • plamen_jelezniq, tsvetan24
Цитирай

Има четири възможни опции, при които можем да поставим пръстите си, колкото повече повторения направим, съответно ще отключва и реагира по - бързо, желателно е при софтуерни актуализации на сензора за пръстови отпечатъци, да сканираме наново за по - голяма ефективност!

Samsung GALAXY S20 Ultra 5G
Цитирай

някой има ли представа дали се очаква ъпдейт за камерите защото стана ясно, че ексиносите правят определено по-лоши снимки от дракомите?
Цитирай

Тва пък кога и къде стана ясно?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай

Има слухове че следващия месец ще пуснат Night Mode за моделите. Иначе и аз не съм чувал или виждал че Exynos е по-зле от дракона.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

ето едно от видеата https://www.samsungupdated.com/video/gal...ntion-???/
Цитирай

(2019-04-12, 09:30:03)Maxpainus написа:  Аз използвах този метод и според ефекта е доста добър (не знам до колко сигурността е засегната)
https://www.youtube.com/watch?v=rWtIW9nBF88&t=227s

Отключва доста по бързо и е много по непретенциозно от към позиция на пръстите (естествено сканирайте така, както бихте поставили пръстите си при различни положения на телефона).

Не ми се вярваше ,но по този начин от клипа отключва много по-добре.Поздрави!

Siemens A50 --> Sony Ericsson T610i --> Sony Ericsson K700i
Nokia N95 --> Nokia 5800 Xpress Music --> LGKU990 Viewty
HTC Sensation --> Samsung Galaxy S4 --> Samsung Galaxy S6 Edge --> HUAWEI Mate 20 Lite --> SAMSUNG Galaxy S10+
Цитирай

Ето какво се говори относно ъпдейта на камерите...
https://twitter.com/UniverseIce/status/1...66336?s=19
[-] 1 потребител изказва благодарност на bobytsekov за това мнение:
  • LimpBizkit
Цитирай

Ами, дано да е вярно... Все пак хардуера им е на ниво, но нямат свестен нощен режим. Май и ги оплюха лекичко покрах пиксел и п30. Ако видим еквивалент на Bright Night ще е супер.
Цитирай

Ъпдейтът за пръстовите отпечатъци да не би да е спрян?
Аз не го получих в Galaxy store-a и версията все още ми е 2.0.4.1.
Ъпдейтнатите са версия 2.0.8.4 и много хора се оплакват, че пак им стоят будни телефоните.
Цитирай

Аз преди 2 дена получих 2.0.8.4

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

Каква актуализация пускат през Galaxy store?Ясно ми е че е за пръстовите отпечатъци,но как точно,с някакво приложение ли?

Siemens A50 --> Sony Ericsson T610i --> Sony Ericsson K700i
Nokia N95 --> Nokia 5800 Xpress Music --> LGKU990 Viewty
HTC Sensation --> Samsung Galaxy S4 --> Samsung Galaxy S6 Edge --> HUAWEI Mate 20 Lite --> SAMSUNG Galaxy S10+
Цитирай

Не, идва ти като PoP Up notification от Galaxy Store.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

Има ли някъде информация , кога може да очакваме следващия ъпдейт? Дано поне, оправят камерите и батерията, че от там издишаме доста.
Цитирай

Април-Май според слуховете.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)