Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S10E - Лични впечатления и коментари
#1

[Изображение: Galaxy-S10e-Canary-Yellow.jpg]

Samsung Galaxy S10E е с 5.8” дисплей с резолюция 1080 x 2280 пиксела, който е без извити страни, каквито има в другите две устройства. Откриваме версии с 6/128GB и 8/256GB памет, а батерията е с капацитет 3100 mAh. За допълнителна памет има microSD слот. Смартфонът е снабден и със сензор за отпечатъци върху дясната страна. Устройството предлага двойна основна камера с 12МР сензор със стандартна оптика (f/1.5-2.4) и оптична стабилизация и втори 16МР с ултра широкоъгълна оптика (f/2.2). Камерата за селфита е с резолюция 10 MP (f/1.9) и автофокус. В България Galaxy S10E ще бъде достъпен в магазините и онлайн на 8 март. Цените започват от 1449 лв. за Galaxy S10E. Предварителните поръчки започват от 22:00 часа на 20 февруари.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • mkoev
Цитирай
Аксесоари
#2

Днес понаправих малко снимки с предната камера с S8+, Note 9, S9 Plus и S10E. Не знам какви са тези спецификации, които ги пишат, но S9 Plus извади най-добри снимки. Note 9 , който се води със същата камера ми се струва, че прави една идея по-лоши снимки.
Пак уточнявам - снимките са с предната камера, при еднакви условия.
Цитирай
#3

Ако бройките са мостра, много ясно, че ще е различно и няма да е като истински.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#4

Прилична машинка. Малко скъпичка в сравнение с ми9 се.
Няма да извади завиден живот на батерията в моите ръце явно Smile
Но все пак е на един ден. Лицевото му е куца работа.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
Цитирай
#5

(2019-03-09, 06:28:40)hgeorgiev написа:  Прилична машинка. Малко скъпичка в сравнение с ми9 се.
Няма да извади завиден живот на батерията в моите ръце явно Smile
Но все пак е на един ден. Лицевото му е куца работа.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
Би ли споделил малко повече за батерията?

Sent from my S8 using Tapatalk
Цитирай
#6

Не мога защото си поиграх малко само с него. Продавам го защото човека за който беше не му допада андроида. (има обява в продажби)
Просто ми се стори че бързо падна а и има подобни впечатления в нета.
Цитирай
#7

(2019-03-09, 06:28:40)hgeorgiev написа:  Прилична машинка. Малко скъпичка в сравнение с ми9 се.
Няма да извади завиден живот на батерията в моите ръце явно Smile
Но все пак е на един ден. Лицевото му е куца работа.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

А на лицевото кое по-точно не хареса.Бавно ли е?
Цитирай
#8

Еми то на практика не е като на айфона и Ми8 с инфрачервена камера.
Явно ползва май предната камера. На тъмно не се държи никак добре. Както казах - малко си играх с него.
Цитирай
#9

При ябълките е друго нещо
Те нямат пръстов отпечатък
Тук е за улеснение, не за сигурност
[-] 2 потребители изказват благодарност на Sev за това мнение:
  • divna, hgeorgiev
Цитирай
#10

кое няма пръстов отпечатък?
Цитирай
#11

Новите айфони нямат пръстови отпечатъци.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
[-] 1 потребител изказва благодарност на pockobg за това мнение:
  • kerenski
Цитирай
#12

Когато пускам voice съобщения в месинджъра... има мигащ пиксел точно до процента на батериите.
Това го няма при клипове в youtube.. някой друг да го е забелязал или само при мен е така?
Цитирай
#13

Като на този клип ли е? Сензорът за близост =>


Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#14

(2019-05-12, 22:27:46)simeonivanov22 написа:  Когато пускам voice съобщения в месинджъра... има мигащ пиксел точно до процента на батериите.
Това го няма при клипове в youtube.. някой друг да го е забелязал или само при мен е така?

Да. Активира се, за да можеш да си слушаш гласовите съобщения до ухото.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#15

Явно е точно това... стори ми се супер странно Big Grin
Цитирай
#16

Аз днес грабнах един бял. Много се бях наточил за жълт, но се оказа със златни елементи и вместо свеж, става кич. Като го пуснах направо онемях. Дисплея беше супеер мътен. В другата ръка имам S9. Пробвах разни настройки ама седи зле пред S9. Тръгнах да го връщам. В магазина гледаме, сравняваме...и тая мътност постепенно взе да се прояснява сякаш. В един момент си дойде всичко на мястото. Явно има някаква времева адаптация ли какво...Абе задържах го и сега ще го дебна.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#17

Ако искаш хубав екран, само S10 най-добрият екран според мен днес на пазара, същевременно много компактно и приятно телефонче.
Цитирай
#18

S10 наистина е с най-добрия екран дори спрямо +са заради пикселната гъстота чисти като качество ( но тези 90hZ на 1+7Pro..... Smile )

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
[-] 1 потребител изказва благодарност на CuBG за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#19

Основният ми критерий е прав екран и размер около 5те инча. Една година се мъчих с тия извитите и приключих. Като го сложа в колата в стойката за навигация и не мога един адрес да въведа. И ред други неудобства ЗА МЕН конкретно. Но дисплея си е ок. Освен това не съм фен на пикселната гъстота защото това яде мощност и батерия.А визуално, за мен разлика в картинката няма. Лично съм се убедил в това S8, S9, Mate 20 Pro, Note....
След 2 дни ползване мога да кажа, че това е най удобния телефон за мен от няколко години насам. Да видим като се понамести батерията, че очаквам доста.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#20

На същото мнение за извитите екрани. След с7 ейдж приключих. Телефона е много приятен, най вече, че не се налага да го вадя от джоба като клякам Smile
Мислех, че след като смених Mifit с Notify and fitness fot Amazfit, нещата с батерията значително се подобриха.
Цитирай
#21

.....

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#22

Искам да се допитам до притежателите на S10e. Как според вас е обхвата на телефона? Аз съм със споменатия телефон, на Vivacom и имам проблеми с връзката. Не става дума за обхвата в големите градове, иде реч за отдалечени места. Ходя за риба по планински реки и там положението е зле. Дайте мнение и за покритието на операторите, ако имате наблюдения.
Иначе телефона много ми харесва - като дизайн и като камера.
Цитирай
#23

За тези отдалечените места проблема по скоро е в оператора. Зависи в кой регион си. Няма как да се каже 100%, че един оператор е по добре от друг навсякъде. Разпитай хората в близките населени места или други, които ходят по тея местенца кой оператор предпочитат.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#24

Абе и аз мисля, че обхвата е една идея по зле от колкото трябва да е.
Цитирай
#25

Така, да каба вече и моите впечатления след почти седмица ползване. Смених LG G6 за тоя и за момента ясно е, че като производителност С10е води по това качество. Фотосите също са достан по-добри, за моето потребление на не професионалист са си адекватни за модела телефон. Батерията реално горе долу издържа една идея повече, но за нея още време трябва май, за да се намести уж умния телефон Друго обаче ми направи впечатление, че е една идея по топъл от LG-То и то по-скоро в средата от дясната му страна под бутоните на Vol+/-. Преживява се. Звука като цяло много ме радва, блъска като безжична колонка Smile Дисплея няма какво да го намесвам, то е ясно. И сега един минуса според мен, липсата на двойно тапване на дисплея за заключване. Има и други дребни неща, но те са до свикване с менюто Smile

Изпратено от моят SM-G970F с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)