Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S10E - Лични впечатления и коментари
#26

Ползвам програмка за заключване с тапване по дисплея. Има много.
Цитирай
Аксесоари
#27

Самсунг има ли вградена опция за заключване с app, като е Huawei и Xiaomi?

Samsung S10e; iPhone 11; LG G7 ThinQ
Цитирай
#28

(2019-06-02, 08:55:03)h3rrfl1ck написа:  Така, да каба вече и моите впечатления след почти седмица ползване. Смених LG G6 за тоя и за момента ясно е, че като производителност С10е води по това качество. Фотосите също са достан по-добри, за моето потребление на не професионалист са си адекватни за модела телефон. Батерията реално горе долу издържа една идея повече, но за нея още време трябва май, за да се намести уж умния телефон Друго обаче ми направи впечатление, че е една идея по топъл от LG-То и то по-скоро в средата от дясната му страна под бутоните на Vol+/-. Преживява се. Звука като цяло много ме радва, блъска като безжична колонка Smile  Дисплея няма какво да го намесвам, то е ясно. И сега един минуса според мен, липсата на двойно тапване на дисплея за заключване. Има и други дребни неща, но те са до свикване с менюто Smile

ето я програмата - двоек клик даже е на колега от форума, безотказна
Изпратено от моят SM-G970F с помощта на Tapatalk

в момента Samsung Galaxy S22 и Galaxy Tab S6
Цитирай
#29

(2019-06-02, 18:23:58)blitz0 написа:  Самсунг има ли вградена опция за заключване с app, като е Huawei и Xiaomi?

Пробвай SoftKey Edge от магазина за приложения на Самсунг (Galaxy Store).

1916 
Цитирай
#30

Доколкото разбирам S10e няма опция за измерване на heart rate и SpO2. И няма поддръжка на Samsung DeX.
Цитирай
#31

(2019-06-14, 11:24:35)aladin написа:  Доколкото разбирам S10e няма опция за измерване на heart rate и SpO2. И няма поддръжка на Samsung DeX.

Напротив, поддържа Samsung DeX.

iPhone 13 128 GB Starlight
AirPods Pro with MagSafe Case
Цитирай
#32

Днес си поиграх с едно С10е и направо вече не знам кой Самсунг да взема. Отдавна не бях държал толкова удобен телефон.. Размерът му е перфектен за човек с по-малки ръце като моите и това ме кара да го взема. Камерата е достатъчно добра според мен и звука е на много по-високо ниво от моя Хуауей. Батерията единствено не знам какво и е положението.. Ако има някой с този модел да сподели. Като цяло и с10 ми е удобен, но С10е много повече. Бях се замислил за плюс версията, но не искам толкова големи телефони и като че ли сега като свикнах с екран, който няма извити страни и за това С10е ми е по-удобен.

Изпратено от моят MAR-LX1A с помощта на Tapatalk
Цитирай
#33

По отзиви на колеги, на S10e батерията се представяла най-добре. Наскоро един приятел си го купи и имах възможността да си поиграя доста време – на ниво е, но не бих се разделил с вградения пръстов от S10.
Цитирай
#34

Вградения в копчето отстрани не е хич лош вариант. Най-малкото е доста по-бърз.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай
#35

Аз само от чипсета съм разочарован (не че е бавен) и липсата тапване два пъти на дисплея за заключване. Иначе камерата радва, но не съм я разучавал много. Звука наистина е много добър. Размера е идеялен. Въпреки, че е с 0,1 инч по-голям от стария ми G6, самия телефон е по-малък (дисплея заема цялата площ). За сега бих казал, че батерията издържа доволно, но зависи как е ползваш. Има дни с 6-7 часа дисплей, има дни с едвам 5 часа Smile

Изпратено от моят SM-G970F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#36
Wink 

Здравейте,
От няколко дни съм с телефона да си призная , никога до сега не са ми харесвали Самсунг но размера е супер удобен за дисплея ,не подлежи на сравнение с хуавея от ,който идвам камерата през деня снима страхотно вечер не особено интерфейса изглежда объркващо но след ден работа не искам и да чуя за друг ??? имам и един въпрос към знаещите от ,къде се забранява на приложенията да работят на фонов режим и при заключен телефон ?
Цитирай
#37

Менюто за разработчици,можеш да правиш колко процеса да работят на заден фон,ако е това за което питаш,поне така го разбирам,но така ще стане като 3310,най добре не забранявай нищо

S8,S10+ Prism Black
Цитирай
#38

Здравей,
Възможно е но сега имам усещането,че батерията пада по-бързо на заключен екран от , колкото на включен
Цитирай
#39

Е остави го няколко дни да си влезне в режим, резолюция на FHD+, яркост на екрана 60% ръчно и няма имаш ядове,аз съм така и не мога да се оплача,виж за актуализаций дали всичко е ок,но е нещо такова и при мен,имам чувството че като не го барам пада по бързо,като го бърникам и пада по трудно,шантава работа Big Grin

S8,S10+ Prism Black
Цитирай
#40

Няма спасение за батерията каквото и да правиш. Изкарах три месеца в опити да докарам до ден живот при мен - безуспешно. Накрая го продадох.
[-] 1 потребител изказва благодарност на hgeorgiev за това мнение:
  • BGDropche
Цитирай
#41

И защо постоянно се повторя това за ръчната настройка на екрана ?
Ако го държа на 60 ще остана без очи
Цитирай
#42

Колеги, толкова ли е зле батерията? Именно към него съм се насочил, но не искам да нося зарядни с мен..

Изпратено от моят MAR-LX1A с помощта на Tapatalk
Цитирай
#43

Ако търсиш компактност и издържливост по-добре вземи чистата десятка. Размерът и е горе долу колкото на с9, но с по-добра батерия и по-голям екран.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#44

По-скоро ме спечели плоският екран и размерът... Ще видим

Изпратено от моят MAR-LX1A с помощта на Tapatalk
Цитирай
#45

Здравейте,
Чак зле батерията , когато забраниш фоновите процеси има сериозно подобрение ,лично аз не обичам да ми писука постоянно телефона
[-] 1 потребител изказва благодарност на Hss20e за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай
#46

За мен беше зле. Два часа и малко правех екран. Всички фонови процеси които можех да забраня бяха забранени но всъщност повечето си работят. Иначе екрана е страхотен. Имам предвид това, че не е извит е голям плюс за мен. Камерата беше страхотна. Но ми писна да се боря с него.
Цитирай
#47

Е стига, излагате се. Аз карам два дена до зареждане с 6-7 часа екран, а играя и игри, слушам музика от тубата на фон. Нямам спираби фонови...

Изпратено от моят SM-G970F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#48

Два дни ?сигурно и теоретично не може да се изкарат с телефона. Дисплеят е страхотен това няма, как да стане без да харчи ,а батерията не е нещо особено едва 3100 ампера е
Цитирай
#49

Ами да ми е честит с10е. След много чудене кой от моделите да е,реших да взема най-малкия и компактен модел. Усещам го перфектно в ръката, харесвам екран без извивки и е доста бърз. Камерата стои много готино според мен и изобщо не ми прави впечатление. Батерията не ме притеснява,защото съм сигурен , че ще ми изкара работния ден. Звукът е невероятен в сравнение с Хуауея ми. Качеството на изработка също и наистина усещам разлика. Просто Самсунг, каквото и да си говорим..живи и здрави Smile отново в клуба

Изпратено от моят SM-G970F с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Iordannenov за това мнение:
  • rikob
Цитирай
#50

Честито завръщане в отбора и дано всичко е наред и не то създава проблеми като предишния  Smile

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • Iordannenov
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)