Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S10E - Лични впечатления и коментари

Във фирмата която работя има хора с телефони за 200 и за 2000лв всеки си има +/- аз също съм супер доволен от едж панела там ползвам 1-12неща и си е супер удобно ,ако не сте имали Самсунг ,като мен иска време, за свикване след това всички телефони ти се виждат дървени ,за мен батерията ,камерата на тъмно и биксби са не достатъци но както ,казах батерията зарежда бързо биксби не ползвам ,а камерата през деня си прави повече от читави снимки ,като дисплей и глезотии в андроид 10 няма нито в айфон х да не говорим за хуавей хонор и шаомите визуално са като черно бял телевизор до нова плазма
[-] 1 потребител изказва благодарност на Hss20e за това мнение:
  • dsr1972
Цитирай
Аксесоари

Нямам проблем с едж-панела. Включих му всички джунджурии, които се предлагат - работи без грешка. Даже сега погледнах, че в редактиране има бутон, който те праща в галакси сторе-то и там може да се инсталират още полезни панели. Като плъзваш пръста малко дразни залепения заводски протектор, но не ми се маха въпреки че съм с калъф с капак. Предполагам ще е проблем ако се сложи някакъв стъклен с остри ръбове - на палеца няма да му е много приятно да се остъргва всеки път.
   В магазините мисля не си играят да ги ъпдейтват, може и от това да ти е проблема. Виж в инфото на телефоните, които си гледал (ако пак ти се ходи) с коя ОС са и от коя дата е последната актуализация.
   Относно кой телефон да си вземеш, моя съвет е да си определиш няколко твърди параметъра и от телефоните, които останат да си избереш този, който те кефи. Иначе единия има едни предимства, другия други и така докато ти свърши търпението.

Samsung Galaxy S23
Цитирай

След вашите коментари реших да дам 2 шанс на панела.На първо четене сега отваря по добре от преди ъп-а.
Цитирай

Закупих си го вчера. За сега много бърз без проблеми камерата е супер , пръстовия е уникално бърз без забивания и като цяло очаквам много от телефона. Батерията ме притеснява , но като за първи ден ползване не мога да кажа нищо относно нея защото нали трябва устройството да се приспособи по начина ми на ползване и дано да е така!
Цитирай

Не знам телефончето си е повече от добре ,в едно ревю в тубата ,казаха през 2019 няма бавни телефони ,така ,че остават другите неща ,където телефона се представя повече от добре
Цитирай

Аз да споделя...
За 4ти път си купувам S10e. Първият го взе жена ми, щото беше бял. Аз си взех черен, да не го пипа ;-)
После излезе малкият Ноут 10 и веднага реших че този компактен звяр е правен за мен. Е да ама батерията му се оказа малка за този екран и ...пак купих S10e. После се изкуших с P30 pro. Излезе промоция на много хубава цена и айдеее. Един месец с него, супер му е всичко. Батерията, камера, инфраред за техниката в къщи... ама като седна в колата и иска да ми извади далака, както е в джоба на дънките. Като го сложа в джоба на шортите и увисват, ще стана за резил някъде!
Е, оказа се ,че за мен, по убав от компактната десятка няма.
Пиша това, като съвет за който се колебае. Ако си свикнал с компактни телефони - това е ! Аз набутах сума пари и време за да стигна до този извод.
P.S. Бившите ми телефони съм продал все на приятели и познати. Все ме чакат да сменя и айдеее..

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай

Здравейте! Имам нужда от малко помощ. Телефона ми го включвам на заряд вечер като си лягам. Като се зареди издава звуков сигнал и светва, което е нормално, но ако не го изключа от зарядното продължава да го прави и свети като нощна лампа. На s9 нямах такива проблеми. Телефона е нов, но го купих отприятел и не знам дали е бил така при закупуването.
Цитирай

Settings - Display - Show charging information - изключваш го
[-] 1 потребител изказва благодарност на BisVal за това мнение:
  • plamen_iv
Цитирай

Не стана от там.Той светва, все едно съм го отключил.
Цитирай

(2020-01-06, 08:30:31)plamen_iv написа:  Не стана от там.Той светва, все едно съм го отключил.
Виж в настройките ако е пуснато Developer Options, там има настройка Stay Awake while charging, може би е пусната.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай

Не можах да го открия това меню, възстанових заводските настройки и ще видя как е.
Цитирай

Не се получи, снощи пак ме събуди посред нощ. Като след това го прави на интервали , докато не го изключа от зарядното,
Цитирай

Абе, колеги, жена ми се чуди дали да си вземе този самсунг, но я спират отцивите за слабата батерия, вярно ли е наистина толкова зле батерията на версията с ексинос, някой??
Bu
Цитирай

С 2 сим карти 2 дни.Игри не играя само разговори фейс и вайбър .Мисля че телефона ако е с 1 сим карта ще е по добре.Хубаво снима много е удобен.Лошо за телефона за 2 месеца не мога да кажа.Пръстовия сензор е супер бърз, биксби ми е спряно.
[-] 1 потребител изказва благодарност на j95monster за това мнение:
  • scenic
Цитирай

Мен ме изкарваше ден трудно. Слаба е наистина. Ако ти седи в джоба ОК. Ама аз постоянно правя нещо с него. Игри не играя.
[-] 1 потребител изказва благодарност на hgeorgiev за това мнение:
  • scenic
Цитирай

С ексинос ли сте?
Благодаря за отговорите!
Цитирай

Мисля че да, стандартния за БГ.Мога да уточня че съм си оптимизирал всичко което може без да правя телефона "куц".Бързо зареждане не ползвам и гледам да не го включвам когато е на 50% или от сорта.
[-] 1 потребител изказва благодарност на j95monster за това мнение:
  • scenic
Цитирай

Добре де телефон купен от щатите ще работили в бг? И с по добър процесор ли е?
Цитирай

Да, ще работи и е с по-добър процесор.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

(2020-02-05, 19:43:07)bekama_89 написа:  Добре де телефон купен от щатите ще работили в бг? И с по добър процесор ли е?

Проблема е как да се вземе нещо с гаранция и Snapdragon. А тук го бяха пуснали в мага под 800лв, което е идеално като цена.
Цитирай

Предлагат се в олх но са без гаранция и не са чисто нови. За това се чудя.
Цитирай

По-добре си вземи с гаранция и чисто нов. Този без гаранция е по-евтин, но ако стане нещо, ще ти излезе по-скъпо, затова, дай сега малко повече, за да не даваш после много. .

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • NaniG
Цитирай

А има ли добавена DC Dimming при този модел?
Цитирай

(2020-02-07, 19:30:22)bekama_89 написа:  Предлагат се в олх но са без гаранция и не са чисто нови. За това се чудя.
Има един Хонг Конгски онлайн магазин в който продават чисто нови със SnapDragon и едногодишна гаранция за 477 паунда.
Цитирай

На Снапдрагона няма да му работи VoLTE. Иначе на мен ми изкарва деня преспокойно с много ръчкане и цял ден вързан часовника.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
[-] 1 потребител изказва благодарност на nowhere за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)