Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Google Maps
#1

Здравейте, прикачам снимка на версията на MIUI и Android.
Проблема е в приложението Google Maps. След стартирането му то замръзва - крашва и трябва да бъде стартирано отново. Пробвах да го преинсталирам - без успех. Проблема се наблюдава от 3-4 версии на актуализация на MIUI. Сложих Google Maps Go и там се държи добре но най - добре като навигация се справя в апа "Here WeGo"

P.S. Имам доста Google апликейшъни за мапс Googe - Maps, Maps Go, Driving и някакво системно Google Maps , да не би от тях да идва проблема , защото са много апликейшъни за едно и също (системния Google Maps не мога да го изтрия, всички други мога)


Прикачени файлове Миниатюри
   

Xiaomi Mi5

Цитирай
Аксесоари
#2

Най-вероятно е от версията на MIUI, защото аз с Google Maps проблеми нямам, но съм с Global Stable Rom.

 
Цитирай
#3

(2019-02-22, 22:34:34)NoMaD написа:  Най-вероятно е от версията на MIUI, защото аз с Google Maps проблеми нямам, но съм с Global Stable Rom.

Възможно. А ние сега с кой ром ще караме , като вече MI5 e спрян от поддръжка ?

Xiaomi Mi5

Цитирай
#4

(2019-02-23, 14:22:47)B_A_D написа:  Възможно. А ние сега с кой ром ще караме , като вече MI5 e спрян от поддръжка ?
Ако питаш за версията на MIUI, то при мен последната версия е 10.2.2.0., иначе стоковите приложения продължават да си получават актуализациите.

 
Цитирай
#5

(2019-02-23, 14:22:47)B_A_D написа:  Възможно. А ние сега с кой ром ще караме , като вече MI5 e спрян от поддръжка ?

Xiaomi.eu Продължават поддръжката като портват ромовете от mi 5s.
9.2.21 е последната версия
Иначе от седмичните официални е 8.11.22

Което означава, че точно 2 месеца са минали от последния ъпдейт и според мен последния стабилен е базиран на последния седмичен.
Но ако има разлики в последната стабилна и последната девелопърска, вероятно може да се наложи да опиташ стабилната преди да скочиш на ЕУ.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)