Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията на Samsung Galaxy S10E - резултати, коментари, съвети
#76

До края на годината ако не си оправят умрелия софтуер както трябва минавам на китайчета... Просто е същата работа дали Samsung или Xiaomi.. ще загубя някои премиум неща които рядко ползвам за сметка на невероятната батерия.. Разликата в скоростта между двете марки също няма да е видима на реално ползване , но щом не могат да направят телефон да издържа от 8 сутринта до края на деня - аут..
Цитирай
Аксесоари
#77

Е, ще загубиш и удобството да си с компактен телефон, все си мисля, че всеки, който е купил s10e го е взел заради това.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#78

Дам заради това ми хареса и неизвития екран също.. но ще се прежаля и ще взема тухла , но с издръжлива батерия..
Цитирай
#79

Здравейте,
Не знам ,как е при вас колеги но при мен с идването на андроид 11 от начало батерията св държеше една идея по-добре ,а сега я няма никаква заприличах на тролей с тва зарядно
Цитирай
#80

(2021-01-25, 14:44:31)iwanssss написа:  До края на годината ако не си оправят умрелия софтуер както трябва минавам на китайчета... Просто е същата работа дали Samsung или Xiaomi.. ще загубя някои премиум неща които рядко ползвам за сметка на невероятната батерия.. Разликата в скоростта между двете марки също няма да е видима на реално ползване , но щом не могат да направят телефон да издържа от 8 сутринта до края на деня - аут..

Не си единствен,колега!Само че при мен няма да е до края на годината ами много по-скоро като гледам.Просто работата ми е такава че хем ми трябва телефона хем пък нямам възможност постоянно да мъкна преносимата батерия с мен като съм по обекти.Затова явно трябва да се примиря че следващият ми телефон ще е тухла,но за сметка на това с издръжлива батерия и няма да се притеснявам като излизам от вкъщи дали ще мога да изкарам деня с телефона или не.В крайна сметка телефонът е най-вече средство за комуникация и е хубаво да имаш батерия,когато ти потрябва...
Цитирай
#81

Взимай Xiaomi за издръжлива батерия колега! Бюджет до 500 лв взимаш приемлив процесор и уникална батерия.. Note 9 pro / poco просто са супер..
Цитирай
#82

Баща ми е с Ноут 9 про и е много доволен като цяло.
Цитирай
#83

Да и аз +1 за него. Брат ми е с такъв и е просто топ изпълнение за 420лв..
Цитирай
#84

Извинете ме ,но някой знае ли колко струва в кеш чистата 21 ,защото не намирам цена .Говоря за плащане на апарата без договор и такива.
Цитирай
#85

1749лв от Технополис
Цитирай
#86

(2021-01-25, 23:46:40)iwanssss написа:  1749лв от Технополис

Защото гледам,че в  Plesio е 1649 също 256 Gb каква е уловката!
Цитирай
#87

Вероятно няма да участва в схемата за печелене на слушалки. Може би там е уловката, но само гадая.
Цитирай
#88

(2021-01-24, 21:08:36)nikolai4o_94sl написа:  Днес положението е още по-зле при мен.8 часа от последното зареждане 2ч и 30мин СОТ и бях на под 20% батерия...Ползвал съм го само на wi-fi!Толкова е зле че вече наистина си мисля да го сменям с китаец

С Андроид 11 ли си?

(2021-01-25, 18:15:44)Hss20e написа:  Здравейте,
Не знам ,как е при вас колеги но при мен с идването на андроид 11 от начало батерията св държеше една идея по-добре ,а сега я няма никаква заприличах на тролей с тва зарядно

Въобще няма да минавам на Андроид 11 в такъв случай Sad
Цитирай
#89

Който е минал на 11 и има драма...не може ли да се върне на 10 с один?

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#90

Не ми се занимава.. а и при грешка ще прееба нещо и да.. по-добре да си чакам някъв фикс ако има изобщо и дано се оправят нещата
Цитирай
#91

(2021-01-26, 20:39:19)Samssung S6 Edge написа:  С Андроид 11 ли си?


Въобще няма да минавам на Андроид 11 в такъв случай Sad

Да колега с 11 съм
Цитирай
#92

24% батерия за 2 часа и 10 минути гледане на филм в Chrome нормално ли е според вас? Според мен е прекалено много... направо изчезва батерията
Цитирай
#93

Ами значи 8,5 ч. скрийн - малко ли е това?
Цитирай
#94

След първото пълно зареждане на батерията, след ъпдейта до андроид 11. Ами не е зле.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#95

Как ги постигате тея резултати направо не знам..а и плюс това със светлата тема хаха
Цитирай
#96

Нищо специално не съм правил. Не съм 'приспивал' приложения, никога не е бил включван спестяващ режим, никога не е правил под 5 часа SOT. Темата ми става тъмна, когато слънцето залезе.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)