Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията на Samsung Galaxy S10E - резултати, коментари, съвети
#26

Днес съм много доволен от зареждането ми. Започнал съм на 87 процента със 1 час социални мрежи и 20 минути mobile legends , а останалото съм гледал сериал. Досега имам 6 часа на екран като се има предвид , че имам остатък от 35 % и отделно не почнах на пълен заряд. Адаптивна батерия, дълбоко спящи приложение и адаптивно пестене на енергия включено , но при мен почти винаги е на OPTIMIZE режим телефона.


Прикачени файлове Миниатюри
               
Цитирай
Аксесоари
#27

Здравейте,
Аз след ,като спрях Always on display виждам чувствително подобрение в батерията от порядъка 1-15%
Цитирай
#28

Нормално си е, аз поради тази причина ползвам въпросната опция много рядко.

 
Цитирай
#29

Съгласен ,но просто,не очаквах , такава сериозна разлика, а и това е една от отличителните черти на Самсунг и не е лесно ,човек да я прежали
Цитирай
#30

Е кое му е отличителното? Аз телефон от високия клас, че даже и високия средвн клас, без АОД вече не знам да има?

Аз затова вместо АОД си имам часовник и не го мисля изобщо.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#31

(2020-04-23, 20:38:55)nowhere написа:  ...Аз телефон от високия клас, че даже и високия средвн клас, без АОД вече не знам да има?
OnePlus нямат AOD все още.

 
Цитирай
#32

Добре, нека да са почти всички Big Grin

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#33

И аз,имам часовник но ,като плащам 1К за телефон и има глезотия не виждам ,защо да не се ползва
Цитирай
#34

Ами в случая, след като имаш часовник не виждам смисъл. А и никой не е казал да не го ползваш, просто е нормално, след като свети екрана, колкото и да е малко, да ти дърпа около половин % на час горе-долу.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#35

По повод на екран и батерия,вчера се втрещих за около 15 минути ми бутна 12 % .Седях на слънце цъкнах един клип 2 минутки и малко фейс,телефона взе да пари .И друг път се е загрявал когато го ползвам дълго време на слънце на този път беше брутално .Мисля да тествам следващия път когато съм на слънце да му намаля осветеността на екрана за тест.По спомен и на други модели съм усещал загряваме при подобна ситуация но не чак толкова.
Цитирай
#36

Донякъде е нормално, все пак ти киква максималната осветеност.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#37

Аз не бях ползвал телефона известно време , защото пробвах друг но днес Самсунг ми напомниха за себе си. От сутринта от 5 часа до 2 след обед с не повече от 10 минути реално ползване батерията е загубила 30 %. От тях около 10% са от Google services, който са били активни във фон през цялото време и останалите 20% ги няма в статистиката изобщо. Подобно беше положението и с S20 и с Note 10. Другата марка, която пробвах имаше къде къде по добро поведение. Самсунг, какво се случва?

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#38

Забрани на приложенията да работят във фонов режим иначе на Самсунг , никога не са били силни от към батерия красотата (дисплея) иска жертви
[-] 1 потребител изказва благодарност на Hss20e за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай
#39

Дублиран.
Цитирай
#40

Връщайте си дефектните телвфони!

[Изображение: 30377390_m.jpg]

Взел съм го от зарядното към 8:30-9ч.
сутринта, вижда се и от графиката. Въобще и не съм се старал за този СоТ, както виждате имам Макс Пейн 1 час и 50мин, Фейсбук час и половина, Сърфиране 1 час и 45мин. Мапс 25мин. и надолу са няколко кратки разговора за деня, и няколко приложения като Месинджър, Алиекспрес, ОЛХ, Амазон и т.н. за по около 5-10мин всяко и разбира се стендбай и всякакви други бекграунд сървиси.
Ааа да, забравих да кажа и, че телефона е нон-стоп свързан с галакси часовника. 

Така че, който има някакви притеснения - през деня няма как да не ви изкара при нормално и дори интензивно ползване.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
[-] 1 потребител изказва благодарност на nowhere за това мнение:
  • NaniG
Цитирай
#41

Моя приключваше към 18 часа ако не го заредя. Зависи от много неща и от това какви са приложенията. Само че моя ден започва в 6 сутринта. Но това не е телефон за интензивно ползване. Това да се чудя какъв процес да спра за да изкарам деня....не мерси.
[-] 1 потребител изказва благодарност на hgeorgiev за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай
#42

Абе ако не цъкаш игри, няма как да не ти изкара докато си легнеш, дори и да ти започва деня в 6 часа сутринта. Днес съм го взел 8 от зарядното, имам 3 часа СоТ и ми е на 60% т.е. 5-5:30ч. СоТ ще изкара докрая на деня, което ми се вижда напълно нормално и достатъчно?

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#43

След One UI 2.1 как е при вас батерията? При мен вече правя 6 часа СОТ, над 40 часа от последното зареждане и зареждам през два дена.. СОТ-а правен само в fb,instagram,chrome,reddit , а ако гледам клипчета , мисля че между 8-10 часа ще издържи батерията.. Все пак е 3100MAh.. One UI 2.1 определено е по-добре в стендбай и като цяло..
Цитирай
#44

Къде гледате СОТ? Това е, време на включен екран ли? Ако е така, то аз на МОБИЛНИ данни, не мога да изкарам повече от 2 ч. На wi-fi, малко повече.
Съдръжникът ми е с Шаоми 8 ред ми (нещо подобно), за цена 4-500 лв и вечер след работа, ако седнем някъде забелязвам, че е заряда му е значително повече от моя. Ако аз съм към 18, 30 на 35% той е на 65%.
Винаги съм имал Самсунг за телефон.
Следващият ще е Шаоми.
Тел си ползвам за разговори, вайбър и малко четене в нета. Нямам Фб , игри не играя, нито ккипове гледам.

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#45

Да време на включен екран е. Странно само 2 часа на мобилни... Аз 4-5 мога да докарам на мобилни.. Пробвай с фактори ресет или изчисти кеша
Цитирай
#46

Пълен ресет не мога да направя (имам много документи, които ме е страх да не загубя). Правил съм уипе-кеш, но пак е така.
Айде да не е 2 ч, да 2,30 ч, и батерия 30 %.

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#47

Ако си с 4G VoLTe харчи по-бързо. Аз съм го направил на 3G от настройките. И 1% отива за 4 минути и 30 секунди или 5 зависи. А на Wifi 5 мин и 30 сек или 6 при браузване , а когато гледам клипчета между 8-10 мин за 1 процент.
Цитирай
#48

Точно на 4gVolte съм.Тази опция към кое се отнася? Към качеството на разговорите, или към бързината на интернета?

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#49

Бързината , а Volte май е разговорите.
Цитирай
#50

Когато съм на 3 g мога да изкарам 2 дни и близо 3 паса СОТ,и съм с 2 сим карти.Само разговори фейс и браузване и по 12 часа свързан часовник.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)