Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mi5 Умря помощ!!!
#1

Версия е глобална.Не е пипан телефон рутван или отключван.Както си работеше и изведнъж спря.Не е мокрен.Никаква индикация по принцип.Успях да го вкарам в EDL режим чрез Test Point метода.Успях да флашна последната стабилна версия , но отново не се стартира.Ако го държа продължително време в зарядното индикатора започва да примига по страннен начин , все едно има някъде лош контакт по платката.
Някой ако се е сблъсквал с такова нещо нека да сподели има ли оправия или за части ще се ползва Sad
Цитирай
Аксесоари
#2

Сблъсквал съм се такъв проблем, отиде за части.
Не показва нищо на дисплея, като го зареждаш грее, диода ... да сменяше цветове и т. н. при различни ситуации, но не помня да е мигал. Помня, че успях да го флашна, но същата работа.
Цитирай
#3

Едно към едно с това което и ти изреди се случва с моя телефон.Май май ще е за части , а така да ми харесваше телефончето Smile
Цитирай
#4

Аз мисля, че задължително трябва да разкачиш за малко батерията. Може тя да не прави добър контакт.
Ако можеш да ѝ замериш волтажа също ще е от помощ. Може само тя да си е заминала
Цитирай
#5

Пробвах с батерията от друга Ми 5ца , но пак нямаше ефект Sad
Гледам в нета някакви клипове с презапояване на платката.Ще питам един наш сервиз в Бургас дали е възможно и каквото сабя покаже .
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)