Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 2.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy Buds за Samsung Galaxy S10/S10+

(2019-05-03, 05:08:46)hgeorgiev написа:  Аз и съм единственият който си ги е купил и няма никаква забележка? Smile
Много ги харесвам. Свирят прилично, батерията добре държи. Залепват ми в ушите.
Преди това пробвах епълските, не биват като звук при мен. Предполагам защото не са тапи.
Я дайте линк към някой подобен модел "без компромис"

Пробвай тези и кажи как са,че съм им метнал око Big Grin

https://www.pazaruvaj.com/hendsfri-slush...432301260/

S8,S10+ Prism Black
Цитирай
Аксесоари

(2019-04-30, 18:32:10)Petar88 написа:  Колеги,да ви питам,ние не сме ли със Bluetooth 5.0,и защо от 6-7 метра разстояние слушалките губят обхват?Ако не се лъжа обхвата беше значително по голям от 7 метра
Трябва и блутута на слушалката да е 5.0 така че леко тъпо ми звучи ако не е...
5.0 го дават 50м , айде наполовина да е, но 7-8

Блутут 4.2 е до 10м., аз го намирам за една от най-големите екстри тоя стандарт и това е една от причините да си взема телефон/процесор от по-нов клас.
Ако не сработи това ще е дърво, нека друг да каже с такова хендсфри как се държи и на какво разстояние лови, понеже намирам една единствена слушалка на цена 260лв. и дори там не е упомената версията, а пише само клас 1 до 30м

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk

LG G2; LG Q6, Galaxy S7
Цитирай

5 секунден сърч в Гугъл показва, че са 5.0....


Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай

Актуализация на тапите има

S8,S10+ Prism Black
[-] 2 потребители изказват благодарност на Petar88 за това мнение:
  • Kleroxin, StacK
Цитирай

Ще могат да се свържат към лаптоп и телевизор нали.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Трябват ми слушалки и съм се насочил към тези, но ме интересува.
1. Могат ли да се свържат с лаптоп, и телевизор с Android?
2. Държат ли се добре в ушите или падат лесно.
3. Батерията колко държи.
4. Какви функции имат, мисля, че като на AirPods.
5. Звукът хубав ли е, особено ме интересува басът.
6. Като цяло заслужават ли си.
Аз мислех и някакви на Beats, Marshall, SONY, JBL, нали безжични но като че ли тия мисля, че са по-удобни, защото не се налага да се чудиш как да ги сгъваж, докато си навън, докато тия направо в джоба, всичко това за сметка на звука де.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

(2019-05-21, 15:57:11)hazART написа:  Ще могат да се свържат към лаптоп и телевизор нали.

Здравей, колега. Могат да се свържат с всякакви устройства с блутут. Аз лично ги ползвам за тренировки и сериозно пускане с колело в планината и нямам случай на съмнение дали ще паднат. Батерията (в зависимост от силата, с която слишаш) при мен кара по 5 - 5.5 часа, което мен ме устройва. Функциите са сходни с повечето безжични слушалки като хубавото, е че можеш да променяш финкцията на тъча на всяка слишалка (прегледай някое видео ревю ако търсиш някоя конкретна фукнция). Не очаквай много от функцията за околни звукове (не е като слухов апарат просто пропуска звуци в определени звукови диапазони). За бърз коментар на касата на магазина върши работа. Аз съм фен на дълбокия бас и с леко пипване в еквалайзъра задоволяват слуховите ми капризи (най-добре ако можеш да ги пробваш за да решиш за себе си, но не мисля че ще се разочароваш). На мен ми дойдоха като подарък и дали си заслужават ще трябва да прецениш сам, тъй като това е много специфично за всеки. Мога да кажа, че съм много доволен от тях и бих ги препоръчал. Дано ти е от полза Smile

GALAXY S10
[-] 1 потребител изказва благодарност на Riuvi за това мнение:
  • vankosmax
Цитирай

Имам тв Сони с Андроид и съм пробвал поне три различни марки безжични слушалки и не се свързват. Пробвал съм Sony, JBL и едни неизвестни за мен, но резултата е нулев. Също така и саундбар на Самсунг и отново не се получи. Самия Андроид на телевизора е много скопен и не позволява споделяне на аудио през bluetooth. Така че и с тези не вярвам да се получи свързване към тв с андроид.
Ако някой все пак е успял нека да сподели.

1916 
Цитирай

@Riuvi да от ползва ми беше да потвърдиш това, което пишат от Samsung. Май тях ще избера, защото другите ще се съсипят от толкова сгъване, нищо че звукът ще им е по-хубав. Най-вече ми трябват слушалки, които мога да ги сложа навсякъде без да се съсипят, а другия вариант е AirPods 2, но пък те са много скъпи и аз не съм вече с техен телефон iPhone, та свързаността сигурно ще им е по-лоша, както и че не ми се дават толкова пари за нещо, което никога досега не съм имал. 
@mils ако наистина е така, това ще е проблем.
Иначе ти като критик какво ще кажеш, какво да правя.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Пробвал съм да ги вържа с телевизор Philips с андроид и процеса мина безпроблемно. Намира ги като аудио дивайс и имат отделена скала за звук. Същия успех имах и със Самсунг телевизор, но той беше с тизен не с андроид. Нямам идея каква е била версията на андроида и модела на Philis-a - бях на гости. Имам познат със Сони с андроид и ще пробвам при него като го видя.

GALAXY S10
Цитирай

@hazART, слушалките са добри според мен. Проблема е в моя телевизор или по точно от скопения му андроид. Моя съвет е да пробваш някои слушалки които са ти под ръка и ако се получи значи о със Самсунга няма да имаш проблем.
Виж @Riuvi ги е свързал с Филипс с Андроид. Сега пробвах JBL-а с другия ми телевизор LG с WebOS мисля че беше и се свързаха.

1916 
Цитирай

Ще ги взема тях, но ще е след един, два месеца, защото сега не ми трябват. Дори и да не могат да се свържат към телевизор, то щом към другите две могат значи не е проблем. Добре, мерси за коментарите, като ги взема ще пиша или ще пратя снимка.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Пристигнаха миSmile
Сега ще сравнявам, до сега ползвах тези на Apple, първи впечатления, страшно са удобни, очаквах с това гумено да ги хвърля на петата минута [Изображение: 036ea7f523111199561562fae92a7772.jpg][Изображение: 07697b0b1c8b70fd376d223115a22408.jpg]

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

OnePlus 3 64GB
Цитирай

А за колко време се зарежда батерията.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Какъв може да е проблема,когато едната слушалка е с по-слаб звук?
Цитирай

Някои зарежда ли ги на безжично,не оригинално?на мен нещо се зареждат мн дълго,по 7-8 часа Big Grin телефона за това време го зареждам два пъти, тия слушалки все едно са 10000 mah батерия,мн интересно

S8,S10+ Prism Black
Цитирай

Един път ги сложих на такова безжично, след 3-4 часа не се бяха заредили и ги ръгнах на кабел Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на Sv3TL10 за това мнение:
  • Petar88
Цитирай

На Samsung Duos Fast се зареждат перфектно.

Galaxy S24 Ultra & Galaxy Watch 6 Classic 47mm
Цитирай

Аз съм  с оригинално зарядно, зареждат се без проблем, принципно на безжичното зарядно се зареждат по- бавно, тия дни ще засека времето, за което се зареждат!

Samsung GALAXY S20 Ultra 5G
[-] 1 потребител изказва благодарност на vankosmax за това мнение:
  • Petar88
Цитирай

Някаква идея от къде мога да си купя само кутията, понеже я загубих. Може и някаква заместваща такава.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай

Колеги, толкова ли няма някой да си продава бъдса ?

Samsung Note 8 Midnight Black ... 
Цитирай

В олх има едни жълти за 220 лв (ползвани малко), другите са по 260 някъде, а в английския амазон са по 115 паунда има и едни ползвани за 85 паунда.

А ако сте загубили каквото и да е от комплекта може да го намерите тук: https://shop.headlane.co.uk/shop/product...lack-16686 ,само че доставката е 40лв. После ще звънна и в самсинг бг да видя нямат ли части.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай

Тия слушалки нещо им става от време на време Big Grin Както си слушам музика и през дясната слушалка и само през нея се чува на изцяло рандъм принцип някакъв звук?? Не е за известие на телефона, за какво е обаче...

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай

Привет на всички собственици на безжичните слушалки. След почти 2 години със Samsung U flex, вчера и аз реших да си закупя galaxy buds и не съжалявам за избора си. Имам въпрос за зареждането на слушалките. Заедно с тях си взех и новия duo пад (fast charge версия 2.0), наясно съм, че 2.0 се използва само с S10/скоро и с Note 10 моделите. Кутията на слушалките я зареждам на дуо пада, самите слушалки са вътре и вече са напълно заредени - вътрешния индикатор свети в зелено. Проблема е, че с часове чакам външният индикатор да светне в зелено, а не иска да го направи. Слушалките дойдоха с 20 и 25% заряд съответно на лявата и дясната слушалка. Колко часа са нужни за да се зареди кутийката им напълно? Когато махна кутийката от поставката за зареждане индикаторът за ниво на заряд на самата кутия премигва в жълто - зелено, но не и в зелено. това аз го приемам за около 60% заряд. Над 10 часа са на зарядното....Имам и друго питане - мога ли да зареждам само кутийката без да са вътре слушалките с идеята да щадя батерията им и ако са заредени напълно да оставя само кутията да се зарежда? Моля споделете вашия опит и начин на експлоатация на иначе чудесните galaxy buds. Благодаря предварително за съдействието! Smile

Siemens M55 > Sony Ericsson K750i > Sony Ericsson K800i > Sony Ericsson C905 > Sony Ericsson Xperia X10i > Samsung Galaxy SIII Sapphire black > Samsung Galaxy SIII Neo Metalic Blue > Samsung Galaxy SVII Edge Black Onyx > Samsung Galaxy S9+ Midnight black > Samsung Galaxy Note 20 Ultra Mystic Black with android 12 and ONE UI 4.1 > Samsung Galaxy S22 Ultra Phantom Black with android 12 and ONE UI 4.1
Цитирай

Смени зарядното. Не самото безжично а това с което подаваш ток.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)