Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi MI 9/MI 9 EE/MI 9 SE - покупка
#51

Пазарното търсене е голямо съответно цена е по-висока ... Като навсякъде

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#52

Топъл, топъл

[Изображение: 25586514_m.jpg]

[Изображение: 25586522_m.jpg]
[-] 2 потребители изказват благодарност на nowhere за това мнение:
  • koprio, suffer
Цитирай
#53

(2019-02-28, 20:54:19)nowhere написа:  Топъл, топъл 
Ако ти си собственикът, ще те помоля да се отбележиш и в Анкетата

 
Цитирай
#54

Ай честито и да направиш едно сравнение с мейта Smile

Sent from my HMA-L29 using Tapatalk

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай
#55

Xiaomi MI 9 вече и с цени в България :  6GB/64GB - 950 лв., 6GB/128GB - 1064 лв.

 
Цитирай
#56

Случайно попаднах на един нов и неизвестен сайт, който предлага глобалната версия на Mi 9 за 800 лв., с доставка от 15-ти март нататък. Сайта е регистриран в Андора.


П.П. Корекция: Поради възникнали съмнения в легитимноста на сайта, линковете към него са редактирани.


Цитирай
#57

Абсурдно е да се пазарува от съмнителен сайт без пейпал.
Цитирай
#58

He e толково нов , колкото съмнителен
Цитирай
#59

(2019-03-05, 22:15:00)milenvn написа:  Случайно попаднах на един нов и неизвестен сайт, който предлага глобалната версия на Mi 9 за 800 лв., с доставка от 15-ти март нататък...
Наистина, много съмнителен сайт за пазаруване предлагат някои колеги тук. Не бих рискувал с поръчка оттам. От какъв зор да си поръчвам оттам чрез два посредника, като от Али с DHL директно пратката ти я носят до вратата тук.

 
Цитирай
#60

Андора е известен център за пазаруване на алкохол, цигари, парфюми и електроника поради ниските си акцизи и ДДС. Всяка година над 10 милиона туристи я посещават с тази цел: https://www.24chasa.bg/novini/article/5814182

Сайта може и да е легитимен и просто да се възползва от ниските мита, акцизи и ДДС. Но заради възникналите съмнения и липсата на Paypal линковете към него са редактирани.


Цитирай
#61

Не след дълго време на Али вече се предлага и MI 9 Глобална версия : 

                       [Изображение: 03454b17d27a.jpg]

6GB/64GB - $537 - Mi Globale Store
6GB/128GB - $557 - MI Globale Store

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#62

100$ надолу и си стискаме ръцете. Все пак и доставка има.
И пише Pre-sale
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • Friz
Цитирай
#63

Тук има 3 сайта с цени от 899лв за 128gb и 8gb RAM

https://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefo...456048720/

Незнам колко са легитимни, но изглежда интересно Wink
Цитирай
#64

Внимавайте с тези малки онлайн магазинчета. Така като гледам продават китайската версия с гаранция към тях си, а не към официалният дистрибутор и сервиз във България. Ако искате истинска гаранция, изчакайте телефона да се появи в мобилните оператори и големите техно магазини.

П.П. Допълнение: разгледах сайта пазарувай и на този линк открих оферти за 850 лв. - 64 GB версия: https://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefo...456048717/

Все пак преди покупка им се обадете и попитайте дали телефоните са официален внос от дистрибутора Солитрон с гаранция към официалният сервиз Булграм, задължително придружени от гаранционна карта и касова бележка.


Цитирай
#65

Пазарувал съм от Скайфон, не са мошенници, но най-вероятно телефона е техен внос, убеден съм че е глобална версия защото знам че не внасят китайки, а и тук във Варна имат 2-3 физически магазина и мога да отида да ги видя на място. Със сигурност знам иче издават гаранционна карта и касова бележка, но не мога да кажа дали ще я признаят в оторизиран сервиз, знам само че са изрядни от към документи. Утре мисля да им звънна и да ги питам кога ще вкарват експлръра и ако обяват прилична цена... не се знае Smile
Цитирай
#66

^ Добра идея! Сподели утре какво са ти отговорили Smile


Цитирай
#67

Благодаря за написаното колеги Smile . И на мен ми е интересно глобална версия ли е това. До колкото знам, 8gb нама глобална, а само китайска такава.

Добра идея за гаранцията, ще ги питам и за двете неща. Въпреки, че от Алито гаранцията е под въпрос, но на китайците май им вярвам повече, от колкото на нашите. Чудех се за технополис или техномаркет ама имам предчувствие, че цената ще е 150-200 плюс.
Цитирай
#68

Звънях още преди седмица, нямат го наличен Ми9, нито те, нито някой от другите дайтове, чак към 18 ще зареждат. Не можаха да ми отговорят дали реално става на въпрос за 8/128 или са имаши предвид 6/128, момичето не беше запознато, но подпзирам, че става на въпрос за 6/128.
А не знам на Солитрон и Булграм какво им е официалното, като са си най-обикновен вносител и те също си дават гаранция "към тях си" тоест нямат нищо общо с Шаоми, така че нека хората не бъдат обърквани. Защото те предлагат гаранционен ремонт, само към устройства внесени от тях.
Цитирай
#69

(2019-03-12, 23:02:08)milenvn написа:  ^ Добра идея! Сподели утре какво са ти отговорили Smile

Като цяло са направили поръчка и ги очакват към 20ти. Потвърдиха че е глобална версия и че параметрите са 8/128. Аз си мисля че ако са глобал и ми издадат гаранционна карта с касова бележка не би имало проблем с гаранционно обслужваме в оторизиран сервиз... За съжаление не ми дадоха инфо кога може да вкарат еплоръра, момичето не беше убедено че има излязла глобална версия все още а ами заяви че не поръчват китайските никога... Някой всъщност може ли да даде инфо дали експлръра го има на пазара с глобалната версия?
Цитирай
#70

Прозрачния вариант все още няма глобална версия.

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
#71

(2019-03-13, 13:03:11)g1kata написа:  Като цяло са направили поръчка и ги очакват към 20ти. Потвърдиха че е глобална версия и че параметрите са 8/128.

Ясно. Значи са поръчали от Китай и гаранцията е само към тях, което на практика означава, че нямате гаранция...

Бих ти препоръчал да изчакаш появата на телефона в  техно магазините и мобилните оператори. Този Амолед трябва да се купува с повишено внимание и за предпочитане с истинска гаранция.


Цитирай
#72

Потвърдили били, че е глобална версия 8/128.... смятай дори и те не знаят какво продават хахахахахахха
Цитирай
#73

Повишената конкуренция и навлизането на Xiaomi на европейският пазар принуждава някои от магазините в Алиекспрес да започнат да предлагат нова услуга- Global Local Warranty. Тя осигурява 2 години гаранция за Европейският съюз, като при нужда от ремонт телефона се изпраща до адрес на сервизен център в Европа, осигурен от магазина. Офертите с тази гаранция ще разпознаете по следният банер:


[Изображение: 25754423.jpg]


Разгледайте внимателно общите условия за използване на гаранцията от магазина: https://www.aliexpress.com/store/product...98157vRtB9

Ето и линк към офертата от Eternal Team, 499 долара или около 865 лв. в момента: https://www.aliexpress.com/store/product...4d49Uibbtq


[-] 4 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • airbus, bobibmv, ronnie72, suffer
Цитирай
#74

За няколко лева разлика не си струва поръчката на ми9 от алиекспрес засега.
Цитирай
#75

Страхотна промоция на Ми глобал сторе: MI 9 за 430 долара, с код LUCKY9 получавате още 10 долара отстъпка и се получава цена от 420 долара или към 730 лв.: https://www.aliexpress.com/store/product...21af1ZtMlz

Наличностите са изчерпани в момента заради много добрата оферта, но не пречи да проверявате на линка кога отново ще има налични!


[-] 2 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • airbus, plevel12
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)