Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi MI 9/MI 9 EE/MI 9 SE - покупка
#76

(2019-03-30, 22:39:00)milenvn написа:  Страхотна промоция 

Вчера се почерпих от промоцията, само че от Ксиоми онлай, дори с глобалната гаранция. Точно в 9:00 българско време  пускат 2-3 бройки от промоцията. Може би и утре да има. Smile
Цитирай
Аксесоари
#77

Това само за ден ли е било? Че гледам сега е 500 и нещо?

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#78

Някой знае ли къде може да се види Mi 9se на живо? Изкушава ме с тези характеристики и размери.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
Цитирай
#79

(2019-03-31, 20:47:11)disrespectful написа:  Това само за ден ли е било? Че гледам сега е 500 и нещо?

Не беше само за ден. Видях промоционалната оферта в петък 9:00 часа и събота в 9:00 часа го взех. Предполагам и днес го e имало.
Цитирай
#80

Да, страхотна оферта. Два дни е била налична, може би и повече. За съжаление и аз късно я видях, всичко беше изчерпано, иначе да съм поръчал една бройка. Но поне ни дава представа за реалната цена, която да очакваме за в бъдеще от Алиекспрес.


Цитирай
#81

и аз намазах един черен 6/128 Smile
Цитирай
#82

Явно много хора са знаели... Никой не казва обаче  Smile


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • Dvalchev
Цитирай
#83

Не знаех, налучках без да искам ден и час. Между другото, моята поръчка е предварителна продажба. Давам им една седмица да го изпратят.
Цитирай
#84

Ами то и аз като влязох бяха изчерпани, имаше само останали 2 бройки с флип кейс, но след 10мин се появиха още няколко от всички и успях да взема. След още пък половин час имаше намалени и няколко бройки син цвят.
Цитирай
#85

Има ли бързо жично зарядно в кутията, Ако няма, кое трябва за поръчам от Алиекспрес?
Цитирай
#86

В комплекта има стандартото 18W-во QC3.0, допълнително аз си взех това безжично с жично 27W Turbo Charge.


Sent from my MI 9 using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на joring за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#87

(2019-03-31, 19:30:14)airbus написа:  Вчера се почерпих от промоцията, само че от Ксиоми онлай, дори с глобалната гаранция. Точно в 9:00 българско време  пускат 2-3 бройки от промоцията. Може би и утре да има. Smile

Пиши като има развитие с пратката, че и аз поръчах един от същия магазин, но ме съмнява дали въобще ги имат в наличност.

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
#88

По повод мой коментар за цените на Ми9 в Плесио, вижте собственика на CityTel какво държание има, но нормално... алед каро и той продава с 200лв надценка. Представям си и обслужването и евентуално сервиза на какво ниво са на такъв простак.

[Изображение: 26021298_m.png]
[-] 1 потребител изказва благодарност на nowhere за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#89

(2019-04-02, 07:55:13)Friz написа:  Пиши като има развитие с пратката, че и аз поръчах един от същия магазин, но ме съмнява дали въобще ги имат в наличност.

Mен ме съмнява 1000 поръчки от промоционалните бройки ,всичко това само за 3 дни 29-31 март. Два дни пращам съобщения и не получавам отговор. 
Извън темата: Прoследими ли са при вас пратки с товарителници RB............SG?  След седмица не се обновява и пише само Shipment information received.
Цитирай
#90

Проследими са да. Просто още не са го изпратили само са запазили номер и отбелязват пратката като шипната, за да не мрънкаме.

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
#91

(2019-04-02, 09:42:15)nowhere написа:  По повод мой коментар за цените на Ми9 в Плесио, вижте собственика на CityTel какво държание има, но нормално... алед каро и той продава с 200лв надценка. Представям си и обслужването и евентуално сервиза на какво ниво са на такъв простак.

[Изображение: 26021298_m.png]

Без коментар просто... Затова винаги съм съветвал хората да поръчват директно от Алиекспрес. Хем спестяват 200 лв. надценка от тукашните "търговци", хем не си тровят нервите с просташко държане.


[-] 4 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • nowhere, plevel12, PRANDELINHO, ronnie72
Цитирай
#92

От БГ единствено или от оператор или от големите техно вериги. От такива куче сайтове не виждам защо някой би си дал парите. Не получаваш нищо повече отколкото от АлиЕкспрес, освен една лъжлива гаранция.
[-] 2 потребители изказват благодарност на nowhere за това мнение:
  • milenvn, PRANDELINHO
Цитирай
#93

(2019-04-02, 12:36:43)Friz написа:  Проследими са да. Просто още не са го изпратили само са запазили номер и отбелязват пратката като шипната, за да не мрънкаме.

При вас има ли развитие по пратката? 5 дни нито съобщение, нито телефон. Имам няколко покупки от различни магазини със статус Shipment information received  от седмица. Нещо променили ли са  в политиката или имат китайски Великден и не бачкат куриерите?
Цитирай
#94

Няма развитие същия статус е и не отговарят на съобщения. Имам други поръчки, които се раздвижиха тази е умряла за сега. Предполагам са имали много поръчки покрай намаленията и сега е пълен хаос.

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
#95

Нямат наличност и си правят трайчо.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
Цитирай
#96

В случай, когато парите са взети, стоката уж е изпратена - виси на неактивна товарителница, какво се прави? Как мога да си върна парите? Диспут след 10 дни може да се отвори. Да им оспоря плащането  у банката ли ? Има чувството че всички магазини са едно и също и разполагат с една наличност.
Цитирай
#97

(2019-04-03, 08:05:33)airbus написа:  При вас има ли развитие по пратката? 5 дни нито съобщение, нито телефон. Имам няколко покупки от различни магазини със статус Shipment information received  от седмица. Нещо променили ли са  в политиката или имат китайски Великден и не бачкат куриерите?

Използвайте този тракер, разполага с повече детайли: https://global.cainiao.com/
Цитирай
#98

Това няма ли как да получи достъп до по-голяма аудитория, да разберат за колко читава фирма става дума.Ситител...нямам думи и аз.
Цитирай
#99

(2019-04-03, 14:33:08)delikanli написа:  Използвайте този тракер, разполага с повече детайли: https://global.cainiao.com/

И там същата информация, от седмица Packed for picking-up.

Направих ги на гъз тия малки китайски капути , продаващи евтините боклуци! Butter
Цитирай

Айде сега не е нужно чак толкова да се набираш. Никой не ни кара на сила да купуваме, но нали все дебнем най-евтиното те хората не са виновни, че го предлагат даже мен ме радва този факт. По моята поръчка има движение смени се статуса. Както казах явно е имало доста поръчки покрай намаленията и цари малко хаос(и от страна на магазините, и от страна на куриерите).

        [Изображение: androidbg.png]             
[-] 1 потребител изказва благодарност на Friz за това мнение:
  • nowhere
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)