Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Заден стъклен капак
#1

Здравейте колеги, някой може ли да ми каже от къде да поръчам заден капак за телефона, днес леко го изтървах и стана на паяжина, и мисля сам да си го сменям.
Благодаря предварително.  Visslar

ДНЕС БЕЗ ВОЛЯ НИЩО НЕ СЕ ПОСТИГА, ЗАЩОТО ЦЕЛИЯ СВЯТ Е ПОТЪНАЛ В ПОТ, КРЪВ И ЛИМФА
Цитирай
Аксесоари
#2

Но така ще загубиш водоустойчивостта?
[-] 1 потребител изказва благодарност на Dowper за това мнение:
  • Marto_intera
Цитирай
#3

Развитие по темата.
Вчера пристигна капака от eBay, по принцип пишеше че не е брандиран с инициалите LG ThinQ  и лого в долния край. Но за моя изненада си дойде напълно оригинален. Цената 20 лв с безплатна доставка, и време за доставка около 15 дни. В комплекта с двойно залепяща "лента" пасваща точно по извивките и болтчетата на задната част на телефона. Смяната беше мъка, понеже стария беше станал на сол и се трошеше докато го махах. Ако някой сменя такъв капак натрошен може да го облепи с тиксо за да не хвърчат стъкла. Прехвърлих сензора за пръстовия отпечатък и стъклото за камерата на новия капак и всичко заспа. Не разполагах с пистолет за горещ въздух но и сешоар Филипс свърши работа. Дано съм бил полезен на някой.

ДНЕС БЕЗ ВОЛЯ НИЩО НЕ СЕ ПОСТИГА, ЗАЩОТО ЦЕЛИЯ СВЯТ Е ПОТЪНАЛ В ПОТ, КРЪВ И ЛИМФА
[-] 3 потребители изказват благодарност на GENESIS за това мнение:
  • ganchev, ivelinp, stugutka
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)