Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Смяна на P10 с ???
#1

Здравейте , малко след началото на март месец мога да подпиша нов договор и да си взема телефон от Теленор . Около година и 9 месеца съм с Huawei P10 . Държи фронта ама като , че ли остаря ... Оглеждам се за нещо около 800-1100 лева с план 25.99 . Честно казано малко започна да ми омръзна този EMUI , но съм склонен да продължа с Хуавей . Оглеждам се около Sony XZ3 , Honor view 20 , Mate 20 , P20 Pro , Nokia 9 (мисля , че на предстоящия MWC 2019 ще бъде представен) и уж предстоящия Oneplus 6T който уж до края на февруари би трябвало да се появи в Теленор с посочена цена . В 8/10 случая бих взел телефон със Сток андроид (или поне скина над него да е лек като на сонито) пред EMUI , но ако цената на 6Т/Nokia 9 излезне твърде висока ще се откажа от тях . Мисля да продам моят П10 за около 400-450 лева , да направя предплащане + месечната вноска (да не надвишава 30-32/33 лева на месец ) . Някакви предложения ? Варианти може да се предложат и за Xiaomi . Може би Mi 8 или Mi9 (ако изобщо достигне до Теленор) . Някакси тяхният MIUI не ми е толкова дразнещ и не кефи новият MIUI 10 където самият нотификейшън бар е като на андроид Пай (иконите са с кръгла форма ) . Държа също на редовни ъпдейти ( да получи поне 2 ъпдейта ) . Разгледах Mate 20 в Технополис и ми хареса . Особено широкоъгълната камера ми е любима ! Направих няколко снимки и направо се влюбих в тази камера :Big Grin Просто шърокоъгълната камера ми е слабост . Дисплея също е голям който ми харесва , защото обичам много да гледам клипчета в Youtube . VIew 20 не съм го виждал , но ми изглежда като леко подобрена версия на P10 . Sony-то уж го хвалят , но дали си заслужава парите ? Никога не съм имал Сони . П20 про си е класика и уж е най-доброто откъм камера . 6Т си е класика като хванем от перформънс , ъпдейти , сток андроид и т.н. . Избора е много голям и направо съм объркан . Всеки си има своите качества и недостатъци . Вие кой бихте избрали и защо ? П.С. От няколко години си въртя така телефоните и съм доволен . (ползвам около 2 години телефон , продавам го , предплащам новия и си карам пак така 2 години ) .

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
Аксесоари
#2

От тези които си изброил мога да споделя мнение само за мейт 20. Имам го от около един месец и веднага ми падна сметката за тока Smile , батерията е просто уникална, дисплея е голям и контраст ей, видимостта е много добра и на пряка светлина. Камерата не отстъпва на тази на S9+. Съвета ми е ако не те притеснява по-големия размер го взимай.

Sent from my HMA-L29 using Tapatalk

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
[-] 1 потребител изказва благодарност на koprio за това мнение:
  • mitko.stefanov
Цитирай
#3

Моят съвет е да изчакаш малко, скоро ще имаш още по-голям избор. Иначе, между P20 Pro и Mate 20, по-добре Мейт-а. Първият е вече на година, а ти смяташ да го използваш около 2.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
[-] 1 потребител изказва благодарност на HERUS за това мнение:
  • mitko.stefanov
Цитирай
#4

Нещо за 6Т ?? Гледам , че доста добри неща се казват . Попринцип бих предпочел сток андроид пред EMUI , но EMUI не е толкова зле . Екрана ми хареса на Мейта . Дано да са си оправили бъговете Хуавей при Андроид 9 . Аз попринцип гледам нещо с по-голям дисплей поради причината , че гледам доста youtube клипчета .

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
#5

Изчакай MI 9, скоро се очаква да дойде тук. В Испания и Италия вече е в продажба. Теленор имат флагманите на Xiaomi, в момента например са налични MI 8, MI 8 Pro и Poco, няма причина да нямат MI 9 при очаквания огромен интeрес към него. Широкоъгълната камера наистина помага за уникални снимки.


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • mitko.stefanov
Цитирай
#6

Изгледах малко ревюта на Xiaomi Mi 9 и наистина ме заинтригува . На цена 449 евро за 6 рам и 64 гб памет и 499 евро за 6/128 си е доста добра оферта . Като комбинираме , че е с 3 камера (телефото , широкоъгълна и стандартна 48 мегапикселова ) си е направо супер . Дано да ги предложат на добра цена в Теленор . Има безжично зареждане (20W) . Липсата на 3.5мм жак не ме интересува . Така или иначе използвам блутут слушалки . За тези 900-950 лева си е добре . Според мене Oneplus 6T ще го пуснат над 1100 лева в Теленор .

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
#7

От преподписванията в Теленор съм се убедил едно, телефон от там на план до 30 лв няма смисъл да се взима. Или са колкото свободна продажба или са малко от горе. Винаги съм им се чудил на цените

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)