Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG G8 ThinQ - Лични впечатления и коментари

[Изображение: lg-g8-thinq-tmobile-660x612.jpg]

Новият LG G8 ThinQ е снабден със система за идентифициране чрез ръката на потребителя, което е възможно чрез добавената отпред ToF камера и инфрачервени сензори. Според компанията този метод е дори по-сигурен от пръстовите отпечатъци. Добавката се ползва при заснемане на селфита с предната 8MP (F1.7 / 80°) камера с автофокус. Чрез нея се създава по-прецизен боке ефект, а освен това помага за отключването с лицево разпознаване. LG посочва, че тя не се влияе от околната светлина. ToF сензорът се ползва и за управление на телефона чрез жестове с ръката във въздуха над него – например за смяна на приложения, контрол на звука, приемане и прекратяване на разговори и т.н. Друга нова функция е за създаване на видео портрети с контрол на бокето при запис на видео с основната камера. Телефонът предлага 6.1” QHD+ FullVision OLED дисплей, който дори може да възпроизвежда звук. Сред останалите характеристики са Snapdragon 855, 6GB RAM, 128GB разширяема памет, батерия с капацитет 3500 mAh и тройна основна камера с 16MP сензор с ултра широкоъгълна оптика (F1.9 / 107°), 12MP със стандартна оптика (F1.5 / 78°) и 12MP с телефото оптика (F2.4 / 45°). Откриваме още Boombox Speaker, 32-bit Hi-Fi Quad DAC и поддръжка на формата Master Quality Authenticated (MQA) за стрийминг на звук с високо качество.

Samsung Galaxy A5 2016 GOLD ---> Apple iPhone 8 Space Grey ---> Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black

[-] 2 потребители изказват благодарност на hazART за това мнение:
  • oxuboxu, vargala81
Цитирай
Dice.bg Аксесоари

Този телефон продава ли се вече някъде?

Четах много добри неща за G8, а съм на кръстопът при избора ми за втори телефон. Мислих за S10, но навсякъде говорят, че си е направо осакатен с Ексинос процесора спрямо дракона.

Явно G8 все още не се предлага никъде, защото обърнах форума, но не намерих някой да се е похвалил.

Samsung Galaxy S9+ Duos (64+128GB)
iPad (2017) 128GB WiFi only
Цитирай

От днес би трябвало да започне да се предлага, но кога ще дойде при нас....
Цитирай

Все още го няма в продажба никъде освен в Корея. От 11 април стартират продажбите в Америка, а в Европа кога ще се появи никой не знае все още. Предполагам, че най-късно до края на май ще го има и в България.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

LG G7 ThinQ & Samsung Galaxy A7 A750F
Цитирай

То в България мисля, че няма да дойде официално. През онлайн магазините най-вероятно.

Samsung Galaxy S9+ Duos (64+128GB)
iPad (2017) 128GB WiFi only
Цитирай

А защо не видиш SONY Xperia 1.

Samsung Galaxy A5 2016 GOLD ---> Apple iPhone 8 Space Grey ---> Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black

Цитирай

(2019-04-09, 15:12:50)Ванkата написа:  То в България мисля, че няма да дойде официално. През онлайн магазините най-вероятно.
Ще го има официално.G7 се предлага в Технополис,но доста по-късно започнаха да го продават. Иначе в онлайн магазините със сигурност ще бъде наличен.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

[-] 1 потребител изказва благодарност на ganchev за това мнение:
  • Ванkата
Цитирай

Някой сдоби ли се с телефона?
Цитирай

Все още никъде да се продава в България.

Sent from my SM-A750FN using Tapatalk

Цитирай

На мен ми е интересно обаче дали моделът ще дойде изобщо в България или няма смисъл да го чакам?

LG G4 --> Android 7.0
Nokia N8 --> Symbian Belle (111.040.1511)
Samsung Galaxy S3 --> Android 7.1.2
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)